.............. - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 47

Thread: ..............

  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    343
    μα γιατι ταλαιπωρείς το σώμα σου??? δεν εχεις δικαίωμα να το κάνεις αυτό στον οργανισμό σου!!! είσαι ήδη πολύ αδύνατος γιατί συνεχίζεις? αφού το συνειδητοποιείς ότι έχεις πρόβλημα γιατί δεν το παλεύεις? εσύ απλά αφήνεσαι στο πρόβλημα δεν προσπαθείς καν να το πολεμήσεις!!!

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232
    κριμα...δεν εχω κατι αλλο να πω,μονο αυτο:εχεις αναρωτηθει αν ολο αυτο δε συνεβαινε σε σενα πως θα ηταν να ειχες καποιο γνωστο ή φιλο σου σε αυτη την κατασταση που να ειναι 1,77 και 50 κιλα και να τρωει μια μπανανα την ημερα για να...αδυνατισει?????

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    135
    ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΚΑΤ ΑΡΧΗΝ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΓΑΤΟ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ ΑΠΟ ΚΕΙ ΜΕΣΑ.ΕΠΕΙΤΑ ΚΑΛΗ Η ΜΠΑΝΑΝΑ ΕΧΕΙ Κ ΚΑΛΙΟ ΑΛΛΑ Ο ΚΑΘΕ ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ Κ ΟΙ ΠΕΤΡΕΣ:ΠΕΡΙΟΡΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΤΡΟΦΗ ΔΕΝ ΧΑΝΕΙΣ ΚΙΛΑ,ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΥΣΕΙΣ ΑΡΑ ΔΕΝ ΑΔΥΝΑΤΙΖΕΙΣ.ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΗΕΜΗΣΕ Κ ΠΕΣ ΜΟΥ 2 ΠΡΑΓΜΑΤΑ:1-Η ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ?Κ ΑΝ ΝΑΙ,ΕΧΕΙ ΑΦΕΘΕΙ ΠΑΘΗΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΑΛΚΟΟΛΙΣΜΟ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ?2-ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ ΣΟΥ Η ΔΑΣΚΑΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΕΝ ΜΕΡΕΙ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΣΟΥ Η ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ?ΗΡ

    ΕΜΗΣΕ ΠΑΡΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΝΑΣΕΣ ΒΑΘΕΙΕΣ Κ ΠΕΣ ΜΟΥ ΑΡΧΙΚΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΥΟ ,ΝΑ ΤΟ ΠΑΜΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΑΚΡΗ.ΗΡΕΜΗΣΕ!ΗΡΕΜΗΣΕ!ΠΑΡΕ ΤΟ ΓΑΤΟ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΑΚΡΗ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ.

  4. #19
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    15
    η μαμα μου ειναι απλα ενα θυμα αυτου του ανθρωπου οπως ολοι μας σε αυτη την οικογενεια. δυστυχως ντρεπομαι να μιλησω στους καθηγητες μου,οσο για το να φυγω δεν εχω που να παω τωρα που λειπει εκτος αθηνας ο φιλος μου. μαλλον πρεπει να βαλω στοχο να παρω μερικα κιλα ,καμια 5αρια για αρχη μπας και συνελθω...σημερα εφαγα και σοκολοτα και δεν τα εβγαλα.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    Originally posted by derikidis
    μαλλον πρεπει να βαλω στοχο να παρω μερικα κιλα ,καμια 5αρια για αρχη μπας και συνελθω...σημερα εφαγα και σοκολοτα και δεν τα εβγαλα.
    Μ Π Ρ Α Β Ο !!!!!!!
    Συνεχισε την προσπαθεια, μην εγκαταλειπεις!

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232
    ετσι μπραβοοο φαε καλε!!!δεν ειναι ωραιοι οι αντρες πετσι και κοκκαλο!!ετσι ξεκινησε να τρως αλλα και υγειηνες τροφες να σταθεις στα ποδια σου!!

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    135
    μπραβο!!σιγα σιγα!σου προτεινω να τηλεφωνησεις αυριο στο κεντρο ανασα κ να κλεισεις ραντεβου θα σε βοηθησουν

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    135
    τι κανεις εισαι καλα? γραψε νεα σου σε νοιαζομαστε!

  9. #24
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    10
    perasa anorexia..mporw na katalavw para polu kala pws niw8eis..viwnoume ta idia sunais8imata.oi goneis m me trexane se yuxologous,me anagasan na paxunw kai apla h zwh mou gia ena diasthma htan XALIA.
    mia mera pou eklaiga 3afnika suneiditopoihsa pws auto t pragma apla me katastreyei..exasa to endiaferon mou g t panta,ka8omoun spiti,metraga 8ermides k apla siga siga dialuomoun..
    auto pou toso agapousa,3afnika to misisa.mesa se mia stigmh.
    apofasisa MONH MOU na to 3eperasw.etrwga ligo sthn arxh kai oi tuyeis mou htan apisteutes alla siga siga arxsa na iremw.apla 8umi8ika poso aplo k fusiko einai na vgeis m t filo sou k n fas ena souvlaki,anti na pineis coca cola light..
    eimai stn anarrwsh twra..exw palindromiseis,kapoies fores dn antexw kai 8elw n 3anagurisw s auto alla de mou to epitrepw..
    apla 8umisou poso omorfh htan h zwh sou prin ap tn as8eneia...
    eimai mazi sou.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    769
    elesa,
    τι κανεις για τις παλινδρομησεις?εχω κι εγω τεραστιο προβλημα... δεν μπορω να φαω σχεδον τιποτα,με πειραζουν ολα...

  11. #26
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    15
    ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον παιδια... :starhit:
    η αληθεια ειναι πως ειμαι λιγο καλυτερα...εχουν περασει λιγες μερες απο τοτε που αρχισα να τρωω αλλα ειμαι ηδη καλυτερα,η ζυγαρια με δειχνει 7 κιλα παραπανω (οταν δεν τρωω κανα δυο μερες και εχω και μαθημα απλα χανω ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ υγρα) και μου κακοφαινετε λιγο...επισης εχω το ενοχλητικο φουσκωμα στην κοιλια....ειμαι λιγο σαν αιθιοπακι αλλα δεν πειραζει...τουλαχιστον ειμαι μπεζ και οχι ασπρος και βγηκα και με τις φιλες μου και φαγαμε(κατι που ειχα να κανω καιρο...)ευτυχως ο πατερας μου φευγει την κυριακη και μαλλον θα λειψει για πολυ :smilegrin:

    absolute χθες αντι για σοκολατα εφαγα ταχινι με κακαο και το βραδυ σολομο με μπροκολο :smilegrin:

    βασικα το σκεφτομουν για την ανασα αλλα ντρεπομαι λιγο...

    elesa αυτη η εικονα με τον φιλο μου να τρωει πιτογυρα και εγω κοκα λαιτ μου ειναι τοσο γνωριμη (η τσιχλα αντι για κοκα λαιτ) θα προσπαθησω να μην κυλισω ξανα και να κρατησω μια ισορροπια...δεν ξερω αν θα πετυχει αλλα θα προσπαθησω.ελπιζω να ξαναβρω την ευτυχια μου και να μην την χασω...δυστυχως αντιπαλος μου θα ειναι ο καθρεπτης που τον βλεπω 5 ωρες την ημερα...ελπιζω να μπορεσουμε να ειμαστε ολοι καλα και να μεταδωσουμε αυτο το μηνυμα ζωης...ευχαριστω παρα πολυ everyone... :smilegrin:

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232
    μπραβοοο!!ετσι go on!!μπορεις και το ξερεις αυτο να θυμασαι!!!

    και οσο για αυτο που λες με τον καθρεφτη να σου πω για μενα που οταν κοιταζομαι με βλεπω τουλαχιστον "κανονικη" αλλα με ειδα σε κατι φωτο ολοσωμη και τελικα αν δεν με ηξερα θα με ελεγα αδυνατη!!!

    εσυ που εισαι και αντρας μπορεις να φας το κατι τις παραπανω και αφου κανεις και χορο θα εχεις σουπερ κορμι!και 60 κιλα να παλι αδυνατος θα εισαι 100000%% στο υπογραφω αλλα θα δειχνεις και θα εισαι πιο υγιης!:duh:

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    135
    Χαιρομαι παρα παρα πολυ που τα πας καλυτερα κ τρως κ σολωμο με μπροκολο! γιατι να ντρεπεσαι να πας Ανασα? ολοι μα ολοι εκει καταλαβαινουν πολυ πολυ καλα τα διατροφικα.μην ντρεπεσαι καθολου.εγω ειχα παει παλια για την υπερφαγια κ παρ ολο που ειδικευονται στην ανορεξια -δεν το ηξερα τοτε-ηταν πολυ βοηθητικοι κ ενημερωμενοι.εξ αλλου θα μιλησεις ιδιωτικα τετ α τετ με ενα ατομο εξειδικευμενο στο θεμα σου.δεν ειναι ντροπη ισα ισα ειναι δυναμη να πας!μακαρι να υπηρχε ενα κεντρο κ για την πολυφαγία! θα χαρω πολυ κ γω κ ολοι μας αν πας!

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    να μην ντρεπεσαι καθολου μα καθολου. Και στο φιναλε, και να ντρεπεσαι, φυσιολογικοτατο και συνηθισμενο ειναι.
    Ειμαι σιγουρη οτι οι ειδικοι εκει ξερουν πολυ καλα την ψυχολογια που εχουν τα ατομα που επισκεπτονται το κεντρο Ανασα.
    Δεν παει κανενας τρισευτυχισμενος εκει :wink2:

    Μπραβο, τα πας πολυ καλα! συνεχισε ετσι:thumbup:

    Και μην ξεχνας, ο καθρεπτης θα πρεπει να γινει συμμαχος, δεν ειναι εχθρος. Αυτο που βλεπεις μεσα στον καθρεπτη εισαι εσυ, ειναι το σωμα που κουβαλα την ψυχη και το μυαλο σου. Δεν ειναι αντιπαλος!

  15. #30
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    15
    telika einai poli pio diskolo apo oti perimena....me to pou piga kai ekana mathima balletou pali ta idia....meta den efaga gia treis meres...GAMOTO!...ama apla to parw apofasi oti tha eimai an oxi 50 alla 55 kila nomizw pws borei na eimai pio isoropimenos....apla ta 60 mou fainontai polla....kai oso anebainei i zigaria egw skeftomaai oti thelw na paw 49 gia na allaksei to 5 se 4...skata!

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •