.............. - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 47

Thread: ..............

  1. #31
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    15
    to mono pou me xaropoiei einai oti den eixa boulimiko epeisodio...telika einai diskolo na eisai kai boulimikos kai anoreksikosw...

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    65
    Κ εμενα ο πατερας μου ειναι αλκοολικος κ ειναι πολυ δυσκολο να ζεις με αρρωστους ανθρωπους εξαιτιας τ περασα καταθληψη κ αγχοδεις διαταραχη εδω κ 2 χρονια τ αγορι μου με στειριζει σε οτι μου συμβει!οι καθηγητες μου τ ηξεραν κ ηταν πολυ καλο πολλες φορες δεν μπορουσα να διαβασω απο τις φασαριες μεσα στ σπτι αλαλτ καταφερα κ περασα στ πανεπιστημιο
    μην τ παρατας!σκεψου τηον εαυτο σου και μονο!αν τ βοηθησεις εσυ ολα θα αλλαξουν προς τ καλυτερο εχεις ηδη πολλα προβληματα μην τ φορτωνεις κ με αλλα!ολα ειναι στ χερι σου!

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    135
    Επιμενω για την Ανασα.:love:

  4. #34
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    15
    ouf.....stamatisan ta epeisodia kai arxisan ta psixanagastika mou...ti na kaneis omws....na rotisw kati gia tin anasa...einai dwrean? giati ta oikonomika mou einai ligo xalia kai tha ithela na to kanw monos mou(diladi na min zitisw xrimata apo tin mama mou)...

    xthes efaga sushi kai poli tofu kai poli soupa miso kai ta kratisa ! :starhit::starhit::starhit::starhit: an kai ta fikia mou prokalesan ponokoilo! :smilegrin:

  5. #35
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    15
    louna mou kali mas ipomoni ....ax....eimai tosos aidiasmenos me to poto pou opote o filos mou piinei panw apo dio pota apla den ton afino na me akoubisei (no koko for you :spin:tonight! )

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    135
    SE THIAVAZO ME DISKOLIA αλλα ναι ειναι δωρεαν κ να παρεις αυριο να κλεισεις ραντεβου :crazy::love:

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    Originally posted by Λουνα
    Κ εμενα ο πατερας μου ειναι αλκοολικος κ ειναι πολυ δυσκολο να ζεις με αρρωστους ανθρωπους εξαιτιας τ περασα καταθληψη κ αγχοδεις διαταραχη εδω κ 2 χρονια τ αγορι μου με στειριζει σε οτι μου συμβει!οι καθηγητες μου τ ηξεραν κ ηταν πολυ καλο πολλες φορες δεν μπορουσα να διαβασω απο τις φασαριες μεσα στ σπτι αλαλτ καταφερα κ περασα στ πανεπιστημιο
    μην τ παρατας!σκεψου τηον εαυτο σου και μονο!αν τ βοηθησεις εσυ ολα θα αλλαξουν προς τ καλυτερο εχεις ηδη πολλα προβληματα μην τ φορτωνεις κ με αλλα!ολα ειναι στ χερι σου!
    μπραβο κοριτσάκι μου.πραγματικα μ αρεσουν οι ανθρωποι που τα καταφέρνουν παρα τις οποιες δυσκολίες.

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    Originally posted by derikidis
    telika einai poli pio diskolo apo oti perimena....me to pou piga kai ekana mathima balletou pali ta idia....meta den efaga gia treis meres...GAMOTO!...ama apla to parw apofasi oti tha eimai an oxi 50 alla 55 kila nomizw pws borei na eimai pio isoropimenos....apla ta 60 mou fainontai polla....kai oso anebainei i zigaria egw skeftomaai oti thelw na paw 49 gia na allaksei to 5 se 4...skata!
    να πας στην ανασα.ειναι δωρεαν απ οσο ξέρω και πιστευω οτι ακομα κ μια κουβεντα μιση ωρα με εναν ειδικο θα σε κανει να δεις λιγακι καλυτερα τα παντα η εστω να νοιωσεις λιγο καλύτερα.
    παρεπιπτοντως λατρευω το μπαλετο..αχ..!!!!

  9. #39
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    15
    eimai agoraki !:starhit:

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    το ξέρω καλε

  11. #41
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    15
    oups sorry twra eida oti anaferosoun sti luna :starhit:

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    δε πειράζει!παντως ειναι κριμα να καταστρέφεις τον εαυτό σου.θα μου πεις τι σου λέω τώρα αλλά σκέψου για παραδειγμα οτι σαν χορευτής θα πρέπει να χεις δύναμη να σηκώνεις κ την ντάμα σου αν γινεις 49 κιλά πως θα το κάνεις αυτο.κ σου λεω κατι μικρό.εισαι νέος,εχεις ολη τη ζωη μπροστά σου να την κάνεις οπως εσυ κ μονο εσυ θέλεις.μην αυτοκαταστρέφεσαι.

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    Originally posted by derikidis
    louna mou kali mas ipomoni ....ax....eimai tosos aidiasmenos me to poto pou opote o filos mou piinei panw apo dio pota apla den ton afino na me akoubisei (no koko for you :spin:tonight! )
    ααχαχαχαχαχααχαχαχα ξεκολλα 2 ποτακια ειναι νορμαλ

    φαγαμε σουσι και τοφου διαβαζω ε? μπραβο να πω? ξενερωτα τρως καλο μου :P
    ελα σε πειραζω.

    ξεκολλα με το 4αρι. ουτε σαν αριθμος ειναι ωραιος, και σιγουρα ουτε σαν βαρος αρσενικου ανθρωπου. μακρια απο το 4. παμε για το 6! και για την Ανασα! μην ντρεπεσαι

    ο φιλος σε στηριζει σε ολα αυτα? ξερει τι περνας? για την Ανασα τι λεει? οι δασκαλοι χορου δεν εχουν παρατηρησει οτι υπαρχει προβλημα? δε σε βοηθανε?

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232
    καλε τι 4....ξεκολα!!καλα σου λεμε ολοι!!με 1.77 θελεις να δεις 4!!!!φαε κατι να σε πιασει,στο ξαναλεω και οποιος θελει ας διαφωνισει,οι αντρες κοκκαλο ειναι χαλια!!ο πρωην μου με 1.80 ηταν στα 80+ κιλα και ηταν ενα κουκλι!!!αχ.....

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    135
    Πηρες τηλεφωνο ΑΝΑΣΑ?:duh::D:duh::eureka:

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •