ΓΙΑΤΡΟΙ ΓΙΑ ΑΝΟΙΓΜΑ Κ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΔΑΧΤΥΛΙΟΥ ΣΤΟ ΠΕΙΡΑΙΑ?????
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829

    ΓΙΑΤΡΟΙ ΓΙΑ ΑΝΟΙΓΜΑ Κ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΔΑΧΤΥΛΙΟΥ ΣΤΟ ΠΕΙΡΑΙΑ?????

    Είναι φυσικό να μην είδες αποτέλεσμα με ανοιχτό δακτύλιο. Είναι σα να μην τον έχεις. Και βέβαια να ξαναπροσπαθήσεις.
    Γιατί δεν πας εκεί που τον έκανες? Ο γιατρός σου είναι αυτός που τον ανοιγοκλείνει και δωρεάν.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Destiny22, όπως ήδη θα έχεις καταλάβει, ότι αφήνεις σε αφήνει. Έχω να πάω στο γιατρό κάτι μήνες και από πρόοδο βλέπω ψιλοπράματα. Ενώ παλιότερα πήγαινα κάθε μήνα. Περίεργο μου φαίνεται που είχες προβλήματα. Φαντάζομαι πως θα πήρες και βάρος..
    Όσο για το γιατρό, απορώ, τι είδους άτομα είναι αυτά, που θέλουν να λέγονται και γιατροί? Θα σου πρότεινα να του τηλεφωνήσεις ή να τον ζητήσεις προσωπικά εκεί που χειρουργήθηκες και μη διστάσεις να τον "δώσεις". Να δεις που θα του μεταφερθούν αυτά που θα πεις, πχ στη γραμματέα του και θα σου στρώσει και κόκκινο χαλί. Αν καταφέρεις και μιλήσεις στον ίδιο, μη διστάσεις να τον απειλήσεις.
    Για Πειραιά δε γνωρίζω, χειρουργήθηκα στη Θεσσαλονίκη και πάντα όταν έχω ραντεβού περιμένουν πολλά άτομα. Γι' αυτό και ξαφνιάζομαι που είσαι μόνη στην αναμονή. Τρίξε του τα δόντια. Φαίνεται πως αγνοεί πως ο βασικότερος κανόνας του δακτυλίου είναι η τακτική παρακολούθηση. Για θύμισέ του το..

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Για τους γιατρούς είμαστε στατιστικά στοιχεία, είτε μας αρέσει, είτε όχι. Καλό είναι βέβαια να κρατούν τουλάχιστον τα προσχήματα. Το να συμπαθείς το γιατρό σου δεν είναι απαραίτητο, δεν θα τον παντρευτείς κιόλας, τη δουλειά σου θέλεις να κάνεις. Στο νοσοκομείο που χειρουργήθηκες έχει τμήμα παχυσαρκίας. Όλο και κάποιος γιατρός θα είναι εκεί. Ο δικός σου μου φαίνεται αναξιόπιστος και της αρπαχτής. Αν τυχόν κλείσεις μαζί του ραντεβού και όχι με κάποιον άλλο, περίμενέ τον όσο χρειαστεί. Καλώς ή κακώς, έπεσες στην ανάγκη του.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •