ταλαιπωρια και για το ραντεβου?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1

    ταλαιπωρια και για το ραντεβου?

    καλησπερα και παλι παιδια.οπως εχω πει πολλες φορες θελω να κανω το χειρουργειο ,αλλα κολλαω λιγακι στο μετα ή μαλλον στο κατα τη διαρκεια του χειρουργειου,φοβαμαι το χειρουργειο,βεβαια και οταν γεννησα τη μικρη μου καισαρικη εκανα και ολα ηταν μια χαρα.δεν εχω καποιο προβλημα υγειας προς το παρον .Αν ομως δεν αδυνατισω ισως και να αποκτησω.Το τραβαμε κι εμεις οι παχουλες οπτασιες χι χι χι!!!
    τωρα για το ραντεβου στην Πατρα νομιζω με δουλευουν παιρνω απο τηλεφωνο σε τηλεφωνο,ο ενας με παει στον αλλο εχω 2 εβδομαδες τωρα αυτο γινεται.Σκεφτομουνα και αθηνα να κανω την εγχειρηση,αλλα ειναι πολλα τα λεφτα Αρη...πολλα τα λεφτα για να αποκτησεις την υγεια σου.Θελω να αδυνατισω ρε παιδιααααα.πρωτη φορα το σκεφτομαι και το θελω τοσο πολυ.ειμαι 31, εχω χρονια ακομα να ζησω και να χαρω το παιδακι μου και τον αντρουλη μου,νομιζω μου αξιζει,οπως και σε ολους μας.φιλια πολλα.Αδαμαντια.

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    27
    adamantia exeis u2u!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Θεσσαλονίκη & Αθήνα
    Posts
    447
    Παίρνεις τηλέφωνο στη γραμματέα του γιατρού,κλείνεις ραντεβού και μετά θα παίρνεις τηλέφωνο κάθε Τετάρτη μήπως κάποιος ακυρώσει και πας νωρίτερα.Αυτό είναι όλο.Που μπλέχτηκες;

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •