.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4

Thread: .

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    24

    .

    ολοι εδω γραφουν πολυ ομορφα η ακομη και ωμα με ξεχωριστο τροπο..καταθεση ψυχης,μονο με ξεχωριστο τροπο διατυπωνεται κατι τετοιο.μολις περασε λιγο ο καιρος θυμαμαι κι εγω ποσο ντρεπομουν...ειναι μια φαση που περναει κανεις..μετα καπου θα ανοιχτεις,θα μιλησεις,γινεται κομματι της ζωης σου καλως η κακως..χτες ειχα μια ομορφη μερα..τωρα πινω το καφεδακι μου,πρωινο εφαγα πριν κοιμηθω,γυριζοντας απ εξω. :P
    χαιρομαι που ο κ.φαγητος φευγει σιγα σιγα...η μαλλον εσυ τον διωχνεις και ξερουμε ποσο δυσκολο ειναι αυτο..
    υπαρχουν τοσα πραγματα να μας γεμισουν,και μπορουμε να δημιουργησουμε ακομη περισσοτερα.τιποτα απ οσα μας τραβανε πισω δεν αξιζουν ετσι?δυναμη θελει που εχουμε μεσα μας.+σιγα σιγα βλεπουμε ποσο μεγαλη μπορει να γινει...με βοηθησε πολλυ ολο αυτο εδω μεσα.να δω,να καταλαβω,να το βαλω πεισμα.χτες πραγματι απλωσα τα ποδια στις καρεκλες πινωντας το τσαι μου,εγερνα πισω το κεφαλι συνεχεια και χαμογελουσα στην αρχη..μετα γελαγα μονη μου για ολο το σκηνικο.φανταζομουν πως θα ταν να με βλεπε καποιος να μιλαω μονη μου+να γελαω...το εκανα γιατι το εγραψα εδω,το υποσχεθηκα στον εαυτο μου και γιατι στην τελικη ηταν υπεροχο+θα το κανω παλι σημερα...καθε στιγμη αν θες,σαν να παιζω σε ταινια..σαν ενας ρολος στην αρχη,να παρω τη γλυκα να δω η χαζη τι στερηθηκα..κ αφου τοσο ευκολο ειναι να το κανεις σαν προβα,κι αν εστω 'προσποιησε' στην αρχη+προσφερει τετοια χαρα...πως θα ναι σε λιγο καιρο...που ολα θα αλλαξουν.παιρνω δυναμη απ τα λογια σας+προχωραω με οσα εχω στο μυαλο μου,ετσι κ εγω..θα γραφω συνεχεια μεσα απ τη ψυχη μου,για σας+για μενα.γτ ολο αυτο θα φυγει.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    343
    :thumbup::thumbup::thumbup:

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    141
    poly mou arese...o,ti vlepo sta oneira mou pos kano..gerno piso to kefali kai xamogelao.....sygxaritiria reddy!!to kaneis pragmatiko esto ki an xreiazetai prospatheia

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    194
    καλημέρα...
    πραγματικά κι εγώ χθες το ένιωσα αυτό... μόνο που για εμένα ήταν ακόμα πιο αστείο. το ένιωσα περπατώντας around... και άρχισα να χαμογελάω, να ζωντανεύω το βήμα μου, να κάνω και καμιά χορευτική φιγούρα στο άκουσμα αγαπημένων τραγουδιών... αλλά ένιωθα υπέροχα. και θα συνεχίσω έτσι... το δικαιούμαι εγώ και οι γύρω μου! μακάρι όντως αυτή η περιπέτεια να βγει σε κάτι καλό. στην εκτίμηση απλών / απλοϊκών πραγμάτων στην καθημερινότητά μας...

    καλημέρα και πάλι

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •