εχω τα νευρα μου
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 33
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527

    εχω τα νευρα μου

    θυμαμαι οτι καπου ειδα παρομοιο θεμα αλλα δε το βρισκω, οποτε σορι που ανοιγων νεο θεμα :(

    παιδια εχω τα νευρα μου.
    αφορμη εχω, σαφως δεν μπορει να ειπωθει αιτια!!!
    θελω να βρω καποιον να τον πλακωσω στο ξυλο!!
    εχω τοσα νευρα που νιωθω οτι κατι σφιγγει το κεφαλι μου!!!
    ε και φυσικα μου ρχεται να παω στην κουζινα κ ν αρχισω να σαβουρωνω-αν κ δεν πειναω διολου!!!

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    24
    ρε συ...οταν εχω νευρα βαζω ενα δυνατο κομματι κ χοροπηδαω για ενα δυο λεπτα πολυυυ γρηγορα μεχρι να πεσω ξερη στο κρεβατι...η χτυπαω με το μαξιλαρι το κρεβατι δυνατα...και ξεθυμαινω οσο δε παει....μην τα κρατησεις τα νευρα μονο απεναντι σε σενα...βγαλτα καπως...κι οχι στο φαγητο...θα βρεις τροπο...ενα χαζο αδεξιο ακυρο τροπο..με αποτελεσμα..

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    σ ευχαριστω :)
    προς το παρον δε βρηκα τροπο εκτονωσης, μετα λεω να το ριξω στο μπανιο κ κουρα ομορφιας :S

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    επιασαν το μπανιο και η κουρα ομορφιας?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    κατι εκαναν χθες ,ευτυχως!!
    αλλα σημερα ξαναειχα νευρα :P
    αλλα οκ, σημερα ειχα κ κοσμο να βρισω :dork::bouncy::roll:

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    λολ
    θελω κι εγω νευρα.. σημερα ειμαι dead. θα προτιμουσα νευρα παρα βαρεμαρα..

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    μπα... εγω δε θελω νευρα!!!
    πρεπει αν τα κατaπνιγω-το οποιο δε μπορω περα απο ενα ορισμενο σημειο κ η θα ειμαι σα ζομπι η υστερικια:S

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    βαρεθηκα τους δηθεν τους στημενους τους fake
    αει σιχτηρ βαρεθηκα
    θελω να βαρεσω εναν δηθεν :P

    θελω αισιοδοξια ξανα.
    λουσου με ουλτρεξ και θα δεις

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Κι εγώ σήμερα "χτύπησα κόκκινο". Συνέβησαν δύο δυσάρεστα γεγονότα, που με εξόργισαν, με αποσυντόνισαν και μου ανέβασαν την πίεση. Ένα άτομο με έβρισε στα καλά καθούμενα, αλλά βρισίδι λέμε, όχι αστεία και ένα άλλο επιχείρησε να εισβάλει στη ζωή μου για βλακώδεις λόγους. Το δεύτερο το αποφεύγω μήνες τώρα, αλλά αυτό εκεί. Πήρα βαθιές ανάσες. Βοήθησε. Και μετά μίλησα μαζί σας. Αυτό βοήθησε ακόμη περισσότερο. Αυτό βέβαια που θα ήθελα στην πραγματικότητα είναι να ήμουν σε θέση να πιω ένα ποτάκι. Πώς λέει ο Χατζηχρήστος στην ταινία "της κακομοίρας" πίνω για να ξεχνώ τον πόνο? Αυτό. Αλλά όχι, δεν θα τους χαριστώ, δεν θα γίνω και αλκοολική, εκτός από υστερική για χάρη τους.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    ε οχι δε θα γινουμε και αλκοολικοι για χαρη τους

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,557
    Εχω και εγω τα νευρα μου!
    Ειναι τοσο εκνευριστικο να σε πιεζουν να κανεις παρεα με ενα ατομα σε βαθμο που να μην μπορεις να πιεις ενα καφε μονη με το αγορι σου!
    Και να πρεπει να δωσεις και εξηγησεις γιατι θελεις να μεινεις λιγο μονη μαζι του!
    Ε ελεος πια!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    http://www.youtube.com/watch?v=HuKDsI-ZL54
    Για να σκάσει λίγο το χειλάκι μας, μέρα που είναι!

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    24
    παιδιαααα δε ξερω κατα ποσο ειναι υγιες να εχουμε πολλα η λιγα νευρα..αλλα μην τα κρατατε μεσα σας..εγω να πω την αληθεια αλκοολικη δε λεγομαι..αλλα οταν θα βγω(και ξημεροβραδιαζομαι συχνα) θα πιω τα κερατα μου...και κατεληξα οπως φερομαι οταν πινω,να φερομαι και νηφαλια,το φιλοσοφουσα παναθεμα με κιολα,..οχι τη χαζομαρα και τα παραπατηματα..ειμαι πιο χυμα,μ ενοχλουν το λεω,δεν θελω κατι λεω οχι...χωρις τυψεις χωρις τιποτα...χοχο..δε θελω να πλακωσω καποιον γιατι αν μ ενοχλησει τον κραζω στη τελικη επι τοπου.κι ουτε μαζευομαι.τωρα κατι ψιλα νευρακια...εεεε υπαρχουν.παρτε μαξιλαρια κι εκτονωθειτε για προπονηση στο κρεβατι μεχρι να πετυχετε τον κακο απαισιο ανθρωπο που διαταρρασει την ησυχια μας... :P καλο μας απογευμα!

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    24
    παιδιαααα δε ξερω κατα ποσο ειναι υγιες να εχουμε πολλα η λιγα νευρα..αλλα μην τα κρατατε μεσα σας..εγω να πω την αληθεια αλκοολικη δε λεγομαι..αλλα οταν θα βγω(και ξημεροβραδιαζομαι συχνα) θα πιω τα κερατα μου...και κατεληξα οπως φερομαι οταν πινω,να φερομαι και νηφαλια,το φιλοσοφουσα παναθεμα με κιολα,..οχι τη χαζομαρα και τα παραπατηματα..ειμαι πιο χυμα,μ ενοχλουν το λεω,δεν θελω κατι λεω οχι...χωρις τυψεις χωρις τιποτα...χοχο..δε θελω να πλακωσω καποιον γιατι αν μ ενοχλησει τον κραζω στη τελικη επι τοπου.κι ουτε μαζευομαι.τωρα κατι ψιλα νευρακια...εεεε υπαρχουν.παρτε μαξιλαρια κι εκτονωθειτε για προπονηση στο κρεβατι μεχρι να πετυχετε τον κακο απαισιο ανθρωπο που διαταρρασει την ησυχια μας... :P καλο μας απογευμα!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Το πιστεύετε πως ακόμη έχω νεύρα? Έφαγα, κοιμήθηκα, λούστηκα, έκανα τα πάντα και πάλι έχω νεύρα. Κάθε φορά που φέρνω στο μυαλό μου τη συμπεριφορά του κρετίνου, που με έβρισε χωρίς λόγο, νιώθω να φουντώνω με το άδικο του πράγματος. :mad: Στο κάτω κάτω δεν είμαστε υποχρεωμένοι να ανεχόμαστε την κ...α του καθενός. Να το το καντηλάκι μου, ορίστε, το έριξα.
    Ευτυχώς το βράδυ προβλέπεται έξοδος, οπότε όλο και θα πω τον πόνο μου, όλο και θα κοπανήσω κανένα ουισκάκι, κάτι θα γίνει, δε μπορεί..
    Αν και αύριο ξυπνήσω με νεύρα, ε, όλο και κάποιον ψυχίατρο θα έχει το φόρουμ μας να με αναλάβει.

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •