ναι στη συναισθηματικη πεινα? - Page 9
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 121 to 125 of 125
  1. #121
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,771
    αυτο το κανω! παντα τα διια τα κανω, πειραματιζομαι στην αρχη 1-2 φορες με καθε φαγητο κ μολις γινει οπως ακριβως το θελω γραφω τι συνταγη μου κ χρησιμοποιω μετα ακριβως αυτη!
    ειχα ξαναδειπου ειχες πει για το fitday αλλα πιστευα δεν ειναι για μενα, για να το λες θα δοκιμασω...

  2. #122
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,771
    mia xazh ervthsh

    εδω http://manuelsweb.com/in_cm.htm μου βγαζει οτι ειμαι 64.2 ιντσες σε υψος
    πως το βαζω αυτο στην φορμα στο φιτ ντει? ζηταει feet-inches

  3. #123
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,771
    to brhkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    http://www.icb2001.com/Weight_And_Height_Converter.asp

    φορτυ θα πρεπε να ανοιξεις θεμα με το φιτ ντει να βοηθηθουν οι κοπελες! εισαι αστερι ευχαριστω!

  4. #124
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,771
    μπα δε το παιρνει...αλλα ειμαστε σε λαθος θεμα, ανοιγω νεο

  5. #125
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    663
    Originally posted by koralaki
    Originally posted by spacerideΕγω δεν ειμαι ψυχοθεραπευτης αλλα προσπαθω να λειτουργω θεραπευτικα σε πολλους ανθρωπους. Θεραπευτης για μενα μπορει να ειναι κι ενας φιλος..Ειναι γενικα εκεινο το ατομο που σε βοηθαει να ανακατασκευαζεις αρνητικες εμπειριες και να παιρνεις τα θετικα..Σιγουρα εχει απο πισω κι ενα επιπεδο γνωσεων και εμπειριας..

    Η καταγραφη ειναι ο υμνος της ατομικοτητας..Βλεπεις ποσο διαφορετικοι ειναι οι ανθρωποι
    ο θεραπευτης μπορει να ειναι κ ο ιδιος ο ανθρωπος σου,
    αλλα αυτο εγγυμονει τεραστιο κινδυνο στην περιπτωση καυγαδων μεσα στο ζευγαρι,
    γιατι τοτε ακυρωνονται εστω κ στιγμιαια ολα οσα εχεις χτισει με την προτροπη/στηριξη του συντροφου σου.
    Δυστηχως μου συνεβει ξανα κατι αντιστοιχο χθες,
    μετα απο συνεχεις καυγαδες γυρω απο το ιδιο ασχετο θεμα τελικα τον ακυρωσα στιγμιαια κ σε αυτους τους τομεις κ τσακωθηκαμε για αυτα ενω το θεμα ηταν αλλο,
    κ του ειπα "απειλητικα" εγω δεν ξανατρωω σωστα, θα καπνιζω κ δεν ξαναπαω γυμναστηριο"

    μετα απο λιγο βεβαια ολο αυτο ξαναισορροπει κ παλι κ καταλαβαινει κανεις οτι αλλο το ενα (ο λογς τσακωμου) αλλο το αλλο (φαγητο),
    απλα ειναι ιδιος ο ανθρωπος που ξερει την αληθεια.
    αλλα η καταστροφη εν μερει εχει ελθει κ ευχομαι παντα να ειναι αναστρεψιμη!

    ΥΓ αυτο που λες για γνωσεις υποβαθρο του θεραπευτη φιλου ειναι σχετικο.
    πολλες φορες ακομη κ η υπαρξη αλλου ατομου που σου μεταφερει τι βλεπει ενας τριτος αρκει.
    βεβαια αν υπαρχει κ υποβαθρο ακομα καλυτερα.θυμαμαι ειχα ενα φιλο κοινωνικο λειτουργο καποτε, ναναι καλα ο ανθρωπος οπου κι αν ειναι,
    κ με ειχε βοηθησει υπερβολικα πολυ μετα απο τραυματικη εμπειρια που ειχα...(απειλη ζωης κτλ)
    Οταν ελεγα για θεραπευτη φιλο δεν αναφερομαι στο προσωπο αλλα στη συντροφικη σχεση..Κατα τα αλλα απο τα υπολοιπα βλεπω οτι συμφωνουμε

Page 9 of 9 FirstFirst ... 789

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •