δεν εχω φίλες!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 135
  1. #1
    Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    44

    δεν εχω φίλες!!!

    γεια σας!!!
    Νιωθω τόσο μονη...! δεν εχω μια καλη φίλη και εχω βρεθεί σε τέλμα...!δεν ξέρω τι να κανω....!
    Βασικα ο μονος δικος μου ανθρωπος ειναι ο αρραβωνιαστικος μου και κανεις αλλος!!!!
    Ζητάω πολλα που θέλω μια φίλη????

  2. #2
    Δεν ειχες ποτε σου;Μηπως παραεισαι κολλημενη με τον αρραβωνιαστικο σου και δεν αφησες χωρο σε καποια φιλη/ο;

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    4,654
    Μήπως εσύ η ίδια δεν αφήνεσε για κάπιους λόγους ανοικτή, ούτος όστε να μπορέσεις να έχεις φίλες?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    βασικη ερωτηση (που απλα επαναλαμβανω):
    δεν ειχες ποτε ?
    η αλλαξες πολη, στη δουλεια δεν τυχαινει να υπαρχουν ατομα που να ταιριαζετε , δεν εχεις ελευθερο χρονο, τι?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    141
    δώσε μας λίγες παραπάνω πληροφορίες...είχες και τις έχασες, δεν είχες ποτέ, άλλαξες τόπο κατοικίας, πιστεύεις ότι οι κοπέλες που ΄΄εχεις γύρω σου δεν σου ταιριάζουν οπότε δεν μπορείς να συνάψεις φιλίες; πριν αρραβωνιαστείς, τι συνέβαινε;

  6. #6
    δεν ξερω τον λογο που δεν εχεις αλλα ελπιζω να μας ανοιχτης και να κανεις εδω μεσα στο forum!!!!για μενα πια στα 32 μου η καλητερη φιλη μου πια ειναι η μητερα μου και μετα ολες οι αλλες μου τρελιτσες φιλεναδες μου!!!:bouncy:

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,339
    Φιλος: Ο ανθρωπος που θα σε δεχτει 100% οπως εισαι.Που θα μπορεις συνεχως να εισαι ο εαυτος σου χωρις να φοβασαι οτι θα παρεξηγηθεις ή οτι θα σε κουτσομπολεψει.Αυτος που θα μπορεις να του πεις τη γνωμη σου οταν βλεπεις οτι κανει λαθος και δε θα θυμωσει μαζι σου ή δε θα πει οτι ζηλευεις.Αυτος που οταν θα δει οτι κανεις λαθος, θα στο πει χωρις να σου χαιδεψει τα αυτια.Δεν ειναι σιγουρα αυτος που ενω πιστευει κατι αρνητικο για σενα θα το πει σε ολους τους αλλους εκτος απο σενα.Ειναι επισης αυτος που δε σου κραταει μουτρα για χαζομαρες πχ γιατι δε με πηρες τηλεφωνο κι εμενα οταν κανονισες με την ταδε φιλη σου.Αυτος που δε θα σε μειωνει επιτηδες μπροστα σε αλλους ή πισω απο την πλατη σου για να φαινεται αυτος γαματος.Αυτος που θα καθεται να σε ακουει στα προβληματα σου και δε θα θελει μονο να τον ακους εσυ στα δικα του.Αυτος που θα ειναι εκει για σενα στα δυσκολα να σου κανει μια αγκαλια.Αυτος ΠΟΥ ΘΑ ΧΑΡΕΙ ΜΕ ΤΗ ΧΑΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΟΥ.Αυτος που αμα κανει λαθος θα εχει το θαρρος να παραδεχτει το σφαλμα του και να πει συγνωμη.Αυτος που αμα κανεις εσυ λαθος θα δεχτει τη συγνωμη σου.Αυτος που δε θα σε εχει για ταριφα/φιλο για κερασματα/φιλο που θα με βγαλει στα In μπαρακια για να βρω γκομενακια/φιλο επειδη τον εφτυσαν ολοι οι υπολοιποι....Θα μπορουσα να γραψω πολλα αλλα...Απλα θελω να πω οτι ουτε κι εγω εχω φιλους.Εχω "φιλους" ή καλους γνωστους οπως τους λεω εγω.Δε νομιζω οτι υπαρχει φιλια πραγματικη στις μερες μας.Μονο λυκοφιλιες και κυριως μεταξυ γυναικων.Οι αντρες ειναι πιο ενταξει στο θεμα φιλια μακραν.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    αυτο που περιγραφεις δεν ειναι φιλος ,ειναι υπερανθρωπος, αγιος, δαλαϊ λαμα, ανυπαρκτος!!
    αλλωστε αν ισχυαν, θα επρεπε κ εσυ να δεχτεις καποιον που δεν τα εχει, για να εισαι καλη φιλη.:crazy:
    εμενα μου αρκει οι φιλοι μου να με αγαπουν, να με νοιαζονται κ οταν υπερισχυουν για λιγο οι αδυναμιες τους κ με "ριχνουν" να μου δειχνουν οτι εχουν μετανοιωσει!
    κ να νιωθω οτι ειναι εκει για μενα .
    αυτα τα λιγα :)

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,339
    Εισαι τυχερη αν εχεις φιλους που σε αγαπουν διπλα σου.Και ευχομαι πραγματικα να ειναι παντα ετσι τα πραγματα για σενα.Για μενα δεν ηταν αν και καποτε ετσι νομιζα οτι ειναι(ημουν στην κοσμαρα μου).Παντως το να αγαπας καποιον πραγματικα οπως λες, συνεπαγεται ολα αυτα που ειπα.

  10. #10
    Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    44
    Originally posted by marou_laki
    Δεν ειχες ποτε σου;Μηπως παραεισαι κολλημενη με τον αρραβωνιαστικο σου και δεν αφησες χωρο σε καποια φιλη/ο;
    ειχα αλλα παντα μου την εφερναν η με εκμεταλευοντουσαν γιατι παραεμαι καλη και συγχωρω..
    δεν ειμαι κολλημενη στον αρραβωνιαστικο μου αλλωστε ειμαστε 4 χρονια συν μαζι και συζουμε οποτε δεν ισχυει αυτο...!

  11. #11
    Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    44
    Originally posted by polinaki1983
    Μήπως εσύ η ίδια δεν αφήνεσε για κάπιους λόγους ανοικτή, ούτος όστε να μπορέσεις να έχεις φίλες?
    γεια σου
    μολισ ανοιχτω την πατάω...
    δεν νομιζω ομως....! και ειμαι ανθρωπος που νοιαζομαι βοηθαω δεν κραταω κακιεσ ποτε δν λεω ψεμματα δεν κοροιευω οτι εχω το λεω καταμουτρα... δν ξερω τι φταιει!!!!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    δεν ισχυριστηκα οτι δεν πληγωθηκα απο φιλους... ουτε οτι δε διαλυθηκαν φιλις που πιστευα οτι θα κρατουσαν για παντα.
    ουτε οτι δεν ενιωσα οτι ενω ειχα προσφερει τα παντα , μεπ ουλησαν.
    ωστοσο, σκεφτομαι οτι εδωσα ό,τι εδωσα γιατι εγω ειχα αναγκη να το δωσω κ δε μου το ζητησε κανεις.
    οποτε, οπως κ στον ερωτα, δεν εχει νοημα να κατηγορεις καποιον γι αυτα που εδωσες εσυ (οχι εσυ προσωπικα, γενικα μιλαω :) ), γιατι κατ αρχας δεν ξερουμε αν τα θελε κιολας ο αλλος.
    επισης , οσο κρατησαν αυτες οι φιλιες με στηριξαν, ητνα σημαντικες στη ζωη μου.
    επειδη τελειωσαν δεν θα αναιρεσω την αξια τους.
    απλα εκαναν τον κυκλο τους κ τελειωσαν αφου ομως πρωτα διαμορφωσαν εμενα κ τη ζωη μου με τον τροπο τους :)

    βρες τη δυναμη να πιστεψεις ξανα , το εχουμε αναγκη :)

  13. #13
    Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    44
    Originally posted by smart
    βασικη ερωτηση (που απλα επαναλαμβανω):
    δεν ειχες ποτε ?
    η αλλαξες πολη, στη δουλεια δεν τυχαινει να υπαρχουν ατομα που να ταιριαζετε , δεν εχεις ελευθερο χρονο, τι?
    νομιζα οτι ειχα....! εγω ημουν η φιλη....! οι αλλες απλα το εκμεταλευοντουσαν!!! αστα....!
    εχω ελευθερο χρονο γιατι σπουδάζω και δεν δουλευω.!δεν ξερω τι φταιει οπως προειπα!!!

  14. #14
    Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    44
    Originally posted by STARAKI
    δώσε μας λίγες παραπάνω πληροφορίες...είχες και τις έχασες, δεν είχες ποτέ, άλλαξες τόπο κατοικίας, πιστεύεις ότι οι κοπέλες που ΄΄εχεις γύρω σου δεν σου ταιριάζουν οπότε δεν μπορείς να συνάψεις φιλίες; πριν αρραβωνιαστείς, τι συνέβαινε;
    ειχα αλλα με εκμεταλευοντουσαν οσπυ εσκαγα και οταν σταματαγα να κανω τα χατηριαη τον μακακα ζηταγαν και τα ρεστα!!! και εκτος αυτου ποτε εν μου σταθηκαν οταν τις ηθελα διπλα μου!!!! τα ιδια και πριν τον αρραβωνα και μετα ακριβως τα ιδια!!!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    απο τα ατομα στη σχολη σου, δεν ταιριαζεις με κανενα?
    γιατι δεν ξεκινας καμια δραστηριοτητα να γνωρισεις κοσμο?
    γυμναστηριο, ζωγραφικη, χειροτεχνι,α ξενη γλωσα...ξερω εγω? κατι.
    και ανοιξου :)

Page 1 of 9 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •