ηρθα και εγω
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    23

    ηρθα και εγω

    γεια σε ολους εχω γραφτει εδω και παρα πολυ καιρο σε αυτο το φορουμ, περασαν και χρονια μεχρι να ξαναμπω αλλα εχω την αναγκη για στηριξη, ειμαι 31 εχω κανει δυο γεννες και στην πρωτη τελικα εχασα τα κιλα που πηρα βεβαια ειχα και καποια βουλιμικα επεισοδια ενδιαμεσα, εδω και χρονια απο την εφηβεια ειχα βουλιμικα επεισοδια απλα με επιανε κατα καιρους και μετα μπορει να μην ειχα καθολου για μεγαλο χρονικο διαστημα, τωρα ειμαι στη φαση που θελω να χασω τα κιλα της δευτερης εγκυμοσυνης, περαν απο δυο δεν εχω βουλιμικα επεισοδια ουτε θελω να εχω αλλα εχω πεσει ψυχολογικα και αυτο με κανει να τρωω οχι πολυ αλλα παχυντικα πραγματα, θελω να χασω τα κιλα δεν ειναι πολλα ειναι 10 αλλα με υψος 1.53 ειναι πολλα για μενα εχω κουραστη, ελπιζω να βοηθησουμε ο ενας τον αλλον, καλως σας βρηκα

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    24
    γεια σου mady μου...πεφτεις ψυχολογικα καθε φορα τρως παχυντικα?ετσι οπως το χω στο μυαλο μου,κι απο μενα πως λειτουργω,φαε για δυο μερουλες πιο πολλα φρουτα και λαχανικα και μην εχεις αγχος,τρωγε ωστε να νιωθεις και χορτατη.ισως αυτες τις δυο μερες να εχεις αγχος και να εισαι ανυπομονη αλλα την τριτη θα ξυπνησεις πιο αναλαφρη και θα νιωσεις πιο υγιης...τα κιλα να τα χασεις σταθερα..υπομονη λοιπον δυο μερουλες,δες το σαν προετοιμασια για εναν καινουριο εαυτο,μετα θα παρεις μπρος..βεβαια εσυ ξερεις καλυτερεα τον εαυτο σου...σου ευχομαι καλη αρχη,με μικρες και φαινομενικα σημαντες αλλαγες,θα ειναι ομως κομματι του εαυτου σου που θα αγαπας...μια νεα αρχη λοιπον για καταστασεις οπως τις εχεις ονειρευτει.. ;) :)

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    23
    Σε ευχαριστω πολυ reddy μου η αληθεια ειναι οτι ειμαι ζορισμενη ψυχολογικα και απο αλλα πραγματα που μου συμβαινουν και οταν δεν μου αρεσω και εμφανισιακα πεφτω και αλλο, προσπαθω να ανεβω παλι και να μπω σε εναν ρυθμο

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    24
    ελπιζω να τον βρεις τον ρυθμο...καπως ετσι ειμαι κι εγω αυτες τις μερες,ζορισμενη γενικα...και χτες με τη γιορτη του πατερα μου εφαγα αρκετα και να το ,το κιλακι αντι να χασω...αλλα δεν θα κλειστω μεσα ουτε θα σκαλωνω το μυαλο μου κι ας ειναι δυσκολο...
    στειλε οταν θελησεις για το πως εισαι και πως παει η προσπαθεια σου,καλη συνεχεια....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •