Παει η ευκαιρεία μου.... Χάθηκε.....:(:( - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 75
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Athens
    Posts
    102
    Πωλινάκι συγνώμη που επεμβαίνω στη συζητησή σας...αλλά τρόπος να έρθεις στην Ελλάδα να κάνεις αυτή την επέμβαση δεν υπάρχει? ίσως να το έψαχνες λιγάκι...

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    εχεις δικιο, δε μπορω να σε καταλαβω πωλινα!!!
    το οτι πρπει να βγαλεις το δαχτυλιδι το καταλαβαινω... το οτι παραιτεισαι δεν καταλαβαινω!!
    σορι...δεν φτανουν μεχρι εκει οι ικανοτητες μου!
    κ δεν εχω πια υπομονη να μιλαω διπλωματικα κ μελισταλαχτα!!
    το αφηνωσε αλλους το εργο να σε παρηγορησουν γλυκα.
    ερχονται στιγμες στη ζωη μας που ή σκας κ κολυμπας, ή πνιγεσαι!!!
    να θυμασαι ομως οτι η επιλογη ειναι δικη μας για οποιο απ τα δυο κ αν επιλεξουμε!

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    240
    smart συμφωνώ απόλυτα μαζί σου και καταλαβαίνω τον τρόπο σου.
    Πωλίνα μου στα ζωη συμβαίνουν καταστάσεις που δεν τις περιμένα που μας έρχεται κατακέφαλα...
    Αλλά δεν τα παρατάμε και δεν παραιτούμαστε...Τί θα κάνεις δηλαδή...Θα κοιτάς το νταβάνι και θα περιμένεις
    να περάσεις ο καιρός να γίνει τί...Καταλαβαίνω ειλικρινά ότι σου ήρθε κεραμίδα...Αλλά μετά από αυτό τι??

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    4,654
    Originally posted by katerina76
    Πωλινάκι συγνώμη που επεμβαίνω στη συζητησή σας...αλλά τρόπος να έρθεις στην Ελλάδα να κάνεις αυτή την επέμβαση δεν υπάρχει? ίσως να το έψαχνες λιγάκι...
    αν είχα τα λεφτά θα το έκανα και στην Κύπρο σε ιδιότη, δεν χρειάζετε να ρθω ελλαδα να πληρώσω....

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    Πωλινα αν εχεις ενα φιλακα αγγελο το εχεις σκεφτει;Αν πηγαινες για την επεμβαση κ δεν ξυπναγες ποτε το εχεις σκεφτει;Και πως ξερεις οτι ολ αυτο το παραδοξο δεν εγινε για καποιο λογο;
    Δεν ξερω τι λεφτα θα εδινες του γιατρου σε φακελακι,αλλα πες μου για τον εξης λογο:Εχω μια φιλη Αγγλιδα που μενει με τον αντρα της στην Κυπρο.Εγχειρηστηκε περυσι με μεγαλη επιτυχια κ με το 1/3 του κοστους στη Συρια.Και μου εξηγησε οτι οι γιατροι στη Συρια για αυτου του ειδους τις επεμβασεις εκπαιδευονται ολοι στο Λονδινο.Το νοσοκομειο ηταν πεντακαθαρο το προσωπικο ευγενεστατο ο γιατρος εκτος απο επαγγελματιας πολυ καλωσυνατος κ στο γυρισμο μεσα στο αεροπλανο ηταν δυτικοι μπανταρισμενοι απο καθε ειδους πλ.επεμβασεις γιατι το κοστος ειναι χαμηλο ,το επιπεδο καλο,κ πανε ολοι εκει.Τουλαχιστον αυτα μου ειπε η ιδια κ ηταν πολυ ευχαριστημενη.Εγω που την ειδ περυσι ειχε αρχισει να χανει κ συνεχιζει.Οταν συνελθεις κ ηρεμησεις,πες μου αν θες να την παρω τηλ.να μαθω λεπτομερειες.Και ηρεμησε!Δεν ηρθε το τελος του κοσμου.Για καθε πορτα που κλεινει ενα παραθυρο ανοιγει!

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,620
    Πωλινακι μου στη ζωη μπορουν να συμβουν ολα. ο γιατρος προφανως ειναι αρρωστος και μπορει και να μη παει καλα η εγχειρηση του αλλά και μπορει και να γυρισει περδικι και να συνεχισει.
    σαν τον γιατρο θα υπαρχουν παντα τετοια συμβαντα.

    δεν το βαζουμε κατω. θα κανεις υπομονη, θα δειξεις επιμονη και θα ειμαστε μαζι σου καθε μερα.

    σκεψου το καλα, μιλα με τους δικους σου. η ζωη σου καταστραφηκε? ειναι δυνατον?

    ναι, εχεις προβλημα με τον δακτυλιο. δεν εισαι μοναδικη. εχεις μιλησει με τη ναταλια που ειχε το ιδιο προβλημα και εβγαλε το δακτυλιο και εκανε sleeve? σου ειπε οτι δεν ειναι τιποτε ροδινο?

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    υγ.Συγγνωμη που μιλω για ενα θεμα που δεν ξερω,αλλα τωρα με το δαχτυλιο αν κοψεις τα γλυκα δεν θα αρχισεις να χανεις;επειδη ειπες οτι ετρωγες μονο γλυκα.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    4,654
    Λεσσινγκ μου εμας οι γιατροι του δημόσιου δεν παιρνουν λεφτα στα φακελάκια.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    ναι πωλινα!!!
    εγω δεν ειχα καθολου καλο προαισθημα γι αυτη την εμπεμβαση!!!
    χωρις πλακα!!!
    αυτη η ημερομηνια δε με παρεπεμπε σε μια αλλη κοπελα για την οποια εχω διαβασει εδω στο φορουμ!!
    κ οσο για τη Συρια... χμ....
    λες να φανει τελικα χρησιμος ο συζυγος???
    ΟΥΑΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ!!!!
    ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ!!!!!!!!!!!!!

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    4,654
    Originally posted by AliceSante
    polinaki καλημέρα...

    Δεν γίνεται να βγάλεις το δαχτυλίδι όσο πιο σύντομα γίνεται και να συνεχίσεις μόνη σου?

    <ο Θεός μας δίνει όσα μπορούμε να αντέξουμε κι προφανώς βλέπει πως εσύ έχει πολλή δύναμη>
    Για να το βγάλω πρέπει να μπω χειρουργείο....

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,620
    Originally posted by lessing
    Πωλινα αν εχεις ενα φιλακα αγγελο το εχεις σκεφτει;Αν πηγαινες για την επεμβαση κ δεν ξυπναγες ποτε το εχεις σκεφτει;
    η lessing μου εφερε στο μυαλο το περσυνο συμβαν. ολοι πο παλιοι θα το θυμομαστε.

    η dream ηταν αστρολογος, νεα κοπελα αισιοδοξος ανθρωπος. τα αστρα της ελεγαν να μη κανει την επεμβαση. αυτη πηγε....... επι ενα μηνα αναρωτιομασταν το κανει το κοριτσι και ενα μηνα μετα μαθαμε οτι τη χασαμε για παντα....

    Πωλινακι μπορει να ειναι για καλο σου που δεν σου εκατσε το χειρουργειο.......

    δες το και ετσι......

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    4,654
    Originally posted by lessing
    υγ.Συγγνωμη που μιλω για ενα θεμα που δεν ξερω,αλλα τωρα με το δαχτυλιο αν κοψεις τα γλυκα δεν θα αρχισεις να χανεις;επειδη ειπες οτι ετρωγες μονο γλυκα.
    Ο λόγος που έτροα γλυκά είναι γιατί δεν μπορώ να κρατήσω τροφή μεσα στο στομάχι μου, και από κάπου είχα την ανάγκη να πάρω ενέργεια....

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    4,654
    Για συρία έχω ακούσει για πλαστικές. αλλά όχι για τέτιου είδους επεμβάσεις....

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    Quote:
    Originally posted by lessing
    υγ.Συγγνωμη που μιλω για ενα θεμα που δεν ξερω,αλλα τωρα με το δαχτυλιο αν κοψεις τα γλυκα δεν θα αρχισεις να χανεις;επειδη ειπες οτι ετρωγες μονο γλυκα.


    Ο λόγος που έτροα γλυκά είναι γιατί δεν μπορώ να κρατήσω τροφή μεσα στο στομάχι μου, και από κάπου είχα την ανάγκη να πάρω ενέργεια....






    απ ολα οσασου ειπαμετοση ωρα,εσενα αυτο σου εκανε τη μεγαλυτερη εντυπωση?

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    4,654
    έκανα μια επισυμανση σμαρτ

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •