η γκομενος η θα τρωω. - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 63
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,296
    συμφωνώ απόλυτα.το θέμα μου είναι οτι έχω συνηθίσει τόσο πολύ να σκέφτομαι την τυρόπιτα αντί για πιο δύσκολους προβληματισμούς που δεν μπορώ να ξεσυνηθίσω.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    Originally posted by spaceride
    Originally posted by bouliana
    εγώ πάντως είτε έχω γκόμενο είτε όχι πάλι το φαί σκέφτομαι.η μόνη περίπτωση να ξεχάσω το φαί είναι να βρίσκομαι στη φάση αποπλάνησης κ παιχνιδιού.εκεί που θες να ρίξεις τον άλλον.στα πρώτα δεύτερα ραντεβού.αλλά κ πάλι αν αγχωθώ πάλι στο φαί το ρίχνω για να ξεχαστώ.γενικά δν νομίζω να περνάνε άλλες σκέψεις από το μυαλό μου.μόνο τι θα φάω πότε θα φάω αν θα φάω τι θα κάνω αν αδυνατίσω αν δεν αδυνατίσω μπλα μπλα μπλα.
    Αν περνουσε απο το μυαλο μας "ξερω να αγαπησω? ξερω να σχετισθω?" τα πραγματα θα ηταν λιγο πιο ζορικα απο το αν μου μπηκε το τζιν ή αν η τυροπιττα που εφαγα εκατσε στην κοιλια μου:starhit::starhit:
    μαλλον δλδ ειμαι παρα πολυ σοφη(!!!!!!!!!!!!!!!!!1:spin: ) ,διοτι καποια στιγμη, προσπαθωντας να καταλαβω γιατι μιζεριαζω για τοσο γελοια πραγματα, ανακαλυψα οτι γκρινιαζω για τα μικρα γιατι νιωθω οτι δε μπορω να κανω τπτ για τα μεγαλα....!!!!

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,296
    δηλαδή ενώ έχουμε μάθει να σκεφτόμαστε για το φαγητό ποτέ δεν έχω μάθει να σκέφτομαι για τον αν είμαι ικανή να αγαπήσω.δεν ξέρω πως να αρχίσω να σκέφτομαι ενώ ταυτόχρονα πρέπει να σπρώξω λίγο παραπέρα την σκέψη μου για το φαί για να χωρέσει κ καμιά άλλη.αλλά την σπρώχνω κ δν φεύγει

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    202
    Originally posted by Ava
    Αν έχουμε αποδειχθεί καλές στο σεξ, ο γκόμενος θα μας κρατήσει, αν πάλι υπήρξαμε χλιαρές, θα βρει μια δικαιολογία και θα εξαφανιστεί στη χώρα των χαμένων ανδρών.
    Και από πότε καλή μου Ava, οι άντρες αποδείκτηκαν ως το φύλο με την καλύτερη ερωτική εμπειρία, εγγυημένη ικανοποίηση και πάνω απ'όλα, τους υπέρτατους σεξοκριτές?

    irini_nefo

    Φάε όσο γουστάρεις και ό,τι γουστάρεις αφού τα κιλά σου είναι οκ.
    Αν θες βρες γκόμενο και μη τρως, άμα δε μπορείς να βρεις, συνέχισε να τρώς μέχρι να βρεις.

    ʼμα θες φάε και το φόρουμ, ο admin θα φτιάξει άλλο, λίγο πιο άνοστο, να μη θες να το φας. :spin:

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Από τότε που τους έχουμε ανάγκη.
    Εξηγούμαι αμέσως: Εξαρτάται από το πώς αισθανόμαστε για τον εκάστοτε γκόμενο. ʼμα τον έχουμε "γραμμένο", μας λατρεύει, τσακίζεται να μας περιποιηθεί και φυσικά μας θεωρεί από Ξαβιέρα Χολάντερ και πάνω.
    Αν, πάλι, τον αγαπάμε αληθινά ή τον έχουμε ανάγκη και κάνουμε το λάθος να το δείξουμε, αρχίζει η σταδιακή απομάκρυνση, η οποία ολοκληρώνεται με την πλήρη εξαφάνιση του γκόμενου. Σαν την έκλειψη ένα πράμα.
    Και θέτω νέο ερώτημα: Γιατί δε μπορούμε να έχουμε ειλικρινείς, ισότιμες σχέσεις και πρέπει να παίζουμε ρόλους και "παιχνιδάκια"? Γιατί η συντριπτική πλειοψηφία των γυναικών μειώνει το φύλο μας, με εξευτελιστικές συμπεριφορές του τύπου "σε έχω άρχοντα, κορώνα στο κεφάλι μου, ανέχομαι τα πάντα, σου κάνω τη δούλα, σε χειροκροτώ στο κρεβάτι κι ας είσαι μάπα, αλλά όλα αυτά μέχρι να μου βάλεις στεφάνι, μετά θα σου βάλω τα δυο πόδια σε ένα παπούτσι"? Από πότε αποκαθίσταται το κατιναριό, επιβραβεύεται η ύπουλη συμπεριφορά και όσες τυχαίνει -προς τιμή τους- να είναι λίγο πιο ντόμπρες μένουν με την πίκρα?

  6. #21
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    14
    pm79 μου πες τελεια καλημερα.λατρευω τις παροιμιες και για καποιον ανεξηγητο λογο γελαω πολυ με ''χιδαια''ανεκδοτα και εκφρασεις.δηλαδη αυτο,που σε μια φραση εδωσες σοφια κ γελιο ειναι ταλεντο :bouncy:

    AVA .Αν σου δωσει και τν ευκαιρια να σε δοκιμασει στο κρεβατι να εισαι και χαρουμενη.τωρα τησ μοδος ειναι μια αλλη κατηγορια.κατηγορια που τν μαλακια στν κανει απο τισ πολυ αρχες παρα το γεγονος οτι σ εχει κυνηγησει τρελα κ σ ερωτευτηκε τισ πρωτες 2 μερες που σε ειδε.και δεν μιλαμε για κουλτουριαρη,που στο κατω κατω φαινεται ψαγμενος και φευγατος ..κ ολο καμια εξυπναδα σου ειπε,ολο κ καπου ωραια σε πηγε,κατι πηρες απ αυτον.Μιλαμε για τον καγκουρα που παει σε clubs και χωρευει που δν ξερει τπτ αλλο απο την μπαλα και την μπυρα ,ξερεις το παιδι τουλαου.Που και εσυ στην ουσια δν πολυγουσταρεις αλλα λες ωραιο παιδι ειναι ,πολυ καλο παιδι ειναι ας δωσω μια ευκαιρια στον εαυτο μου πρωτα να εχω μια φυσιολογικη και πρωτη σχεση στα 19 μου και σε κερατωνει.ετσι γιατι το οτι εφαγα ουρανο κ γη για να σε ριξω και παρα το γεγονος οτι δν μ εδωσες ουτε μια αφορμη για να σε θεωρησω δεδομενη(ουτε μια φορα δν του εστειλα μνμα η τν πηρα τηλ πρωτη πχ)σε κερατωνω γιατι ειμαι ΑΝΤΡΑΣ κ ειναι φυσικο και μαγκια για μενα να κανω τετοια.

    Και οσο για το ντομπρα το σκεφτομαι κ εγω ειλικρινα.ειμαι ανθρωπος που μιλαω τοσο ελευθερα και ειλικρινα γι ολα...κ μ περναει μια ιδεα οτι οι ηλιθιοι θελουν το μυστηριακι τουσ το ψεματακι τους για να στρωσουν.αλλα δν νομιζω να αλλαξω για κανεναν.αν απελπιστω μια μερα πολυ μπορει να αλλαξω.αλλα τωρα δν μπορω να υποκριθω κατι που δν ειμαι εφοσον και κανενας γκομενος δν το αξιζε προς το παρον.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    Originally posted by PM79
    Originally posted by Ava
    Αν έχουμε αποδειχθεί καλές στο σεξ, ο γκόμενος θα μας κρατήσει, αν πάλι υπήρξαμε χλιαρές, θα βρει μια δικαιολογία και θα εξαφανιστεί στη χώρα των χαμένων ανδρών.
    Και από πότε καλή μου Ava, οι άντρες αποδείκτηκαν ως το φύλο με την καλύτερη ερωτική εμπειρία, εγγυημένη ικανοποίηση και πάνω απ'όλα, τους υπέρτατους σεξοκριτές?
    θεος!
    απλα

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Ειρήνη μου, δε μπορώ να αισθάνομαι χαρούμενη όταν δίνω κάτι από τον εαυτό μου, το πιο προσωπικό μου κομμάτι και απορρίπτεται. Δε θέλω να πιστέψω στα στερεότυπα του τύπου ο άντρας είναι κυνηγός, αλλά δυστυχώς στην πράξη επιβεβαιώνονται. Γιατί πώς αλλιώς να εξηγήσω τη συμπεριφορά της επιβεβαίωσης και της φυγής? Πώς να τον χαρακτηρίσεις τον άλλο? Εγωιστή? Ανασφαλή? Δεσμοφοβικό? Απλώς μαλάκα? Ότι και να πεις, με ή χωρίς κρεβάτι, το αποτέλεσμα είναι ίδιο και αυτό έχει σημασία.
    Στην πιάτσα τώρα τελευταία κυκλοφορεί και ένας νέος, άκρως επικίνδυνος, τύπος αρσενικού. Ο είμαι καλό παιδί, ευαίσθητο, clean face. Μας πήραν χαμπάρι ότι φοβόμαστε τους μάγκες, τους μυστηριώδεις και εμφανίζονται με άλλο πρόσωπο. Τον κουλτουριάρη μην τον πολυποθείς, γιατί κρύβει πολλές φορές ένα τέρας εγωισμού και σκέφτεται ότι του αξίζει το καλύτερο, δικαιούται να φέρεται όπως γουστάρει, από τη στιγμή που ξόδεψε τόσο χρόνο και χρήμα να μορφωθεί, να αποκτήσει μια εργασία με κύρος, δόλωμα για τις γυναίκες. Από την άλλη ο κάγκουρας, ο λαικός τύπος κάνει συνήθως καλύτερο κρεβάτι. Αν αντέχεις την προοπτική να μην τον ξαναδείς μετά από αυτό, καλό είναι να τον προτιμήσεις από τον κουλτουριάρη, που μπορεί να αποδειχθεί και ξενέρωμα στο συγκεκριμένο τομέα. (Πρόσεξες το γάλα στο παραπάνω βιντεάκι)? Με αυτές τις συμπεριφορές έχει προκύψει ένα νέο υβρίδιο γυναίκας. Αυτή που όλα τα σφάζει, όλα τα μαχαιρώνει, η αδίστακτη, που δεν την ενδιαφέρει το αύριο, αλλά το τώρα. Δεν την αδικώ, μετά από τόσες απογοητεύσεις. Ούτε και τη χαρακτηρίζω άσχημα, μιας και κάνει ότι έκαναν επί δεκαετίες οι άντρες. Χτυπάει και φεύγει, πριν τη διώξουν να προσθέσω.
    Τέλος, θα αναφερθώ στο θέμα της γυναικείας ντομπροσύνης. Είσαι όπως είσαι και αυτό δύσκολα αλλάζει. Δε μπορεί από εκεί που είσαι ειλικρινής και ευθεία ξαφνικά να μεταμορφωθείς σε καπάτσα, λαική γυναίκα, που τα πετυχαίνει όλα "με τον τρόπο της". Αν σου προκύψει, πάντως, κάνε το. Κοιτώντας το παρελθόν μου διαπιστώνω ότι η ειλικρίνεια όχι μόνο δε με βοήθησε, αλλά με χαντάκωσε.

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    Originally posted by Ava
    Στην πιάτσα τώρα τελευταία κυκλοφορεί και ένας νέος, άκρως επικίνδυνος, τύπος αρσενικού. Ο είμαι καλό παιδί, ευαίσθητο, clean face. Μας πήραν χαμπάρι ότι φοβόμαστε τους μάγκες, τους μυστηριώδεις και εμφανίζονται με άλλο πρόσωπο. Τον κουλτουριάρη μην τον πολυποθείς, γιατί κρύβει πολλές φορές ένα τέρας εγωισμού και σκέφτεται ότι του αξίζει το καλύτερο, δικαιούται να φέρεται όπως γουστάρει, από τη στιγμή που ξόδεψε τόσο χρόνο και χρήμα να μορφωθεί, να αποκτήσει μια εργασία με κύρος, δόλωμα για τις γυναίκες.
    ποσο μεγαλη αληθεια...

    και ποσο πολυ ισχυει το ιδιο και για γυναικες "κουλτουριερες" και καλα "ψαγμενες", τοσο σνομπ..... τοσο κομπλεξικες, τοσο αδειες.
    και εξακολοθουν να πιστευουν οτι αξιζουν τα παντα, προσπαθουν να ξεχασουν οτι κανεις αλλος δεν τους επιβεβαιωνει αυτη τους την ιδεα.

    αντρες και γυναικες.

    ομορφα εξελιχθηκε το τοπικ σου Ειρηνη

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    δε διαβασα τα ενδιαμεσα, εριξα μια γρηγορη ματια κ ειδα οτι υπαρχει πολυ "ψωμι", οποτε θα το δω με τη δεουσα προσοχη..

    ωστοσο, ετσι οπως ειδα τον τιλο ειρηνη, ξερεις τι μου ρθε στο μυαλο?
    σκεψου, λεει, να τη διε κανας γκομενος σου κ να του δημιουργηθει φοβια τοι μποριε καμια ωρα να μπερδευτεις, να ξεχασεις το "ή" το διαζευκτικο κ αποφασισεις να τα κανεις δυο σε ενα!!
    με αλλα λογια..
    να φας το γκομενο!!!:shocked2:
    ντόινγκκκκ!!!!:dork:

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    Originally posted by NADINE
    Ειρηνάκι,μόλις διάβασα τον τίτλο του τόπικ,νόμισα πως μας εκβιάζεις να σου βρούμε γκόμενο,αλλιώς δε θα σταματήσεις να τρως!:tumble:

    Originally posted by irini_nefo

    Τοσος κοσμος ειναι μονος του..γιατι να μην μπορουν ολοι αυτοι να τα βρουν μεταξυ τους?Για να πλουτισουν τα σουβλατζιδικα?η τα ζαχαροπλαστεια..
    Γραφεία συνοικεσίων,μπαράκια,κλαμπ άκια,μέρη όπου συχνάζουν άντρες...ΤΑ ΞΕΧΝΑΜΕ!

    Στο εξής: Σουβλακερί,Πατισερί,εστιατ όρια,φαστφουντάδικα(κάτι παραπάνω ξέρουν τα 12χρονα που πάνε Σαββατόβραδο στα Goody's!)

    ΝΕΑ ΧΟΝΤΡΗ ΜΟΝΗ ΨΑΧΝΕΙ!
    Αλήθεια,Σμαρτάκι,πώς τη λέγαν εκείνη την ταινία να δεις;

    σε βλεπω!!!:smug:

  12. #27
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    14
    ξεχασαμε ενα ειδος που επισης θα φορεθει πολυ φετος.Ο ΦΙΛΕΛΕΥΘΕΡΟΣ
    Ο μην μου ζητας να σου καθορισω τι θελω απο εσενα.Σε γουσταρω με γουσταρεις και εκει τελιωνει το θεμα.Γιατι πρεπει να με βαλεις σε κατηγορια σχεσακιας,οone night standακιας,κλπ.?
    και ξαφνικα κατι σου λεει μεσα σου.οπα χαλαρωσε.εμπιστευσου τον.το οτι για πρωτο ραντεβου σου λεει να πατε σπιτι του δν σημαινει κατι..ειναι διαφορετικος.και λες επειδη δν μου ζητησε σχεση δν σημαινει οτι βρισκομαστε τελευταια φορα..αφου αυτοσ ειπε οτι απλα δεν θελει να προκαθοριζει τα πραγματα και να βγαινουν ολοα φυσικα.Του λες κιολας οτι εχει δικιο κ εσυ ειχες αδικο μεχρι στιγμης που τσιναγες στην λεξη ''σπιτι''.
    Και μετα απλα.ο φιλελευθερος ειναι οπωσ ολοι οι αλλοι μονο που αγωνιζεται με νυχια και με δοντια να το παιξει διαφορετικος.Τουλαχιστον οι αλλεσ κατηγοριες δεν ειναι τοσο εξυπνες και δεν λενε τοσα ψεματα στον εαυτο τους σχετικα με τν δηθεν διαφορετικοτητα τους.
    Αγωνιω να ξαναμιλησω με τον φιλελευθερο και να του πω οτι τελικα εγω ειχα δικιο.Ηταν ο μονος που με εκανε να σκεφτω οτι σκεφτεται πιο σωστα απο μενα ¨..

    Και επειδη οσο υπερβολικο ψευτικο και γκρινιαρικο θα ακουγοταν σε οποιον με ξερει και το δικο μου κομματι απορριπτεται τελικα.θα με συμβουλευες να μν χαντακωθω?σκοπευω να το δοκιμασω καποια στιγμη.ξερω οτι δεν θα μου ταιριαζει .ειλικρινα εχω να πω ψεματα παααρα πολλα χρονια..αλλα εγω μερικες φορες το τιμω το ''ο σκοπος αγιαζει τα μεσα''.οποτε λεω να το προσπαθησω και να δω τι ειναι πιο σημαντικο για μενα..

  13. #28
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    14
    Με σκαλωνουνε τρελα οι παροιμιες και τα αποφθεγματα .Προσεξτε τι μου λετε.
    smart: Σαν να εχεις δικιο.οποτε συμφωνειτε ολοι γενικα οτι απο τερας ειλικρινιας και ακομπλεξαρισμου που ειμαι να γινω κρυφοπληγιτσα,γυναικα-μυστηριο,μια ζεστη μια κρυο κλπ?

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    202
    Ωραία. Τέλεια.

    Έχουμε και λέμε:

    Εμείς οι άντρες είμαστε πολύπειροι στο σεξ, υπέρτατοι σεξοκριτές, διπρόσωποι καμιά φορά πολυπρόσωποι,
    με πολλά κουσούρια όπως κουλτουριάρης = μαλάκας και χάλιας στο κρεβάτι, λαικός = πολλή μπάλα και μπύρα αλλά τουλάχιστον είναι καλός στο κρεβάτι, οι ειλικρινείς σας πληγώνουν και σας την δίνουν κατακούτελα, οι ψεύτες καταφέρνουν να σας ρίξουν στο κρεβάτι αλλά δεν πειράζει, τουλάχιστον έστω και λίγο καιρό θα είστε ικανοποιημένες μέχρι να σας φτύσουν και να πάνε στην επόμενη πορτοκαλιά.

    Ξαφνικά με αυτά που διαβάζω αισθάνθηκα κάτι μεταξύ του Μπραντ Πιτ (κούκλος, πολυπρόσωπος αφού είναι ηθοποιός και το'χει και μάλλον καλός στο κρεβάτι αφού η Τζολί ακόμα τον αντέχει) και του Ντάνι ντε Βίτο (άσχημος, χοντρούλης, πίνει αρκετό αλκοόλ, για κρεβάτι δε ξέρω μιας και η γυναίκα του είναι ασχημότερη και απ'αυτόν).

    Αλλά και οι 2 συγκεντρώνουν από την πλευρά τους, όλα αυτά που λέτε.

    Κάποιες θέλετε ειλικρίνεια, σας χαλάει όμως όταν δεν πάει με το μέρος σας.
    ʼλλες θέλετε και λίγο μυστήριο, ας μη λέμε και τα πάντα βρε παιδί μου.
    ʼλλες θέλετε να ζείτε σε ένα συννεφάκι που προυποθέτει καλοπέραση, φοβερό σεξ και μετά βλέπουμε.
    ʼλλες ψάχνετε τον πατέρα των παιδιών σας.
    ʼλλες ψάχνετε τον μέγα εραστή για να λέτε μετά στις φίλες σας πόσους οργασμούς είχατε και να συγκρίνετε.
    ʼλλες ψάχνετε έναν κούκλο εξωτερικά και ας είναι τέρας εσωτερικά, έτσι να μη λέτε ότι δεν έχετε ένα μπιμπελό.

    Στην τελική, πρέπει να βλέπετε και την καμπούρα του άντρα αλλά και την δικιά σας.
    Φταίξιμο υπάρχει εκατέρωθεν, μην το βλέπετε μονόχνωτα ή παρωπιδικά.

    Αυτό που κατάφερα με την γυναίκα μου, είναι ότι ήμασταν και είμαστε απολύτως ειλικρινείς μεταξύ μας.
    Λατρεύουμε ο ένας τον άλλον, 10 χρόνια μετά από τη γνωριμία μας και έχουμε και 2 όμορφα (μοιάζουν στη γυναίκα μου :spin: ) παιδιά.
    Δεν κοιτάξαμε ποτέ να αμφισβητήσουμε ο ένας τον άλλον και δεν κοιτάξαμε με κανένα τρόπο να μειώσουμε ο ένας τον άλλον.
    Αποδεκτήκαμε το ταίρι μας και οι δύο, με τα καλά του και τα στραβά του.

    Ίσως θα έπρεπε να το κάνετε και σεις και μετά το ξανασυζητάμε

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    PM79, έχεις δίκιο. Από την αντρική πλευρά τα γραφόμενά μας ακούγονται γκρινιάρικα, εριστικά, αφοριστικά, μίζερα και γεμάτα εμπάθεια για το άλλο φύλο. Φαινόμαστε ίσως ως αυτές που δεν ξέρουν τι θέλουν, αυτές που επειδή είχαν κάποιες αρνητικές εμπειρίες, ξερνούν χολή και στάζουν φαρμάκι και την έχουν στημένη στον επόμενο καψερό που θα βρεθεί στο δρόμο τους. Η πρόθεσή μας δεν ήταν να βάλουμε ταμπέλες κι ας φαίνεται έτσι.
    Μην ξεχνάς πως ότι λέμε πηγάζει από προσωπική πείρα. Προσωπικά την πείρα δεν την αμφισβήτησα, ούτε την υποτίμησα ποτέ. Είναι διδακτική. Φυσικά και κοιτάμε την καμπούρα μας. Τι νομίζεις πως γίνεται κάθε φορά που "τρώμε πόρτα"? Ψάχνουμε να δούμε πού φταίξαμε, τι λάθος κάναμε. Συνήθως, όμως, το λάθος μας είναι η επιλογή συντρόφου. Ότι πέσαμε έξω στις εκτιμήσεις μας για τον εκάστοτε σύντροφό μας. Ότι η μοναξιά μας έκανε να βιαστούμε στην επιλογή.
    Το θέμα είναι να συναντηθούν στη ζωή δύο άτομα με ουσία και με περίσσευμα αγάπης. Έτσι, θα είναι μεταξύ τους ειλικρινείς, αλλά χωρίς να πληγώνουν τον άλλο, θετικοί και με διάθεση να προσαρμοστούν στις αλλαγές και να δουλέψουν και οι δύο για τη σχέση τους. Κι αν υπάρχουν κάποια ελαττωματάκια, που πάντα υπάρχουν, η αγάπη του ενός για τον άλλο θα τα εκμηδενίζει. Όταν βρεθεί ένας τέτοιος άντρας στο δρόμο μου, θα μου φαίνεται και κούκλος και πνευματώδης και θεός του σεξ, θα τον θέλω για πατέρα των παιδιών μου και δεν θα στέκομαι ούτε σε ταμπέλες, ούτε σε στερεότυπα.

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •