η γκομενος η θα τρωω. - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 63 of 63
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,126
    καλά που πάτε και τους βρίσκετε αυτούς τους ΄ΜΑ...ΑΚΕΣ???!!
    άκου 20 κιλά κατω απ'το υψος μας! αντε κ γω 38! Με τις υγείες μας βρε..
    Πάμε καλά? Σουτάρισμα.. και κακώς έκατσες και τα έχασες(για την ευαγγελία λεω)

    Eυαγγελία (μετά απο τα ευγενικά παραπάνω λόγια:duh: ) Καλως ήρθες..
    τωρα είσαι εντάξει στα κιλά σου?

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Καλά έκανες και τον έστειλες βόλτα. Το ζητούμενο είναι να παραμείνει εκεί, γιατί για να μιλάς ακόμη γι' αυτόν, δε μπορεί, θα τον σκέφτεσαι ακόμη. Δεν ξέρω την ηλικία σου, αλλά θα διαπιστώσεις πως με το πέρασμα του χρόνου, δεν δίνουμε καμία πίστωση σε κομπλεξικούς. Μόνο σε ανθρώπους που μιλούν ευθέως για τους φόβους και τις ανασφάλειές τους.
    Στόχος του ήταν να σε μειώσει, προκειμένου να καλύψει δικές του ανασφάλειες. Φοβόταν ότι θα τον έδιωχνες και αποφάσισε να παρουσιαστεί στα μάτια σου σαν άτομο που αξίζει να το κυνηγήσεις και να κάνεις θυσίες προκειμένου να τον διατηρήσεις στη ζωή σου. Έξυπνος χειρισμός, του το αναγνωρίζω..
    Α! Καλωσόρισες! Δεν ξέρω τι να σου ευχηθώ, μιας και οι αναλογίες σου είναι πάρα πολύ καλές. Ίσως καλύτερη τύχη στην προσωπική σου ζωή από δω και πέρα.

  3. #63
    Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    42
    καταρχήν κορίτσια σας ευχαριστώ για το καλωσόρισμα και για τις απόψεις σας περί του θέματος.
    είμαι 24 ετών και ο πρώην μακάκας είναι 36.
    ciciliana στα kg δεν είμαι και τόσο καλά μιας και έχω βάλει λόγω μοναξιάς... είμαι φοιτήτρια σε πόλη μακριά από σπίτι και φίλους και το εχω ρίξει στο φαί. έχω μπει σε πρόγραμμα γυμναστικής και αφαγίας όμως... μετανιωμένος είναι τώρα και παραδέχεται τις μακακίες του αλλά εγώ και να θέλω δεν μπορώ να τις ξεχάσω. το αστείο είναι ότι άκουγα καλά λόγια από άσχετους και όχι από τον γκόμενό μου (ο οποίος θέλει να με παντρευτεί τώρα... ανισόρροποι οι άντρες).
    Ava... πιστεύω πως για το λόγο που είπες φέρθηκε έτσι και το σταμάτησε όταν κατάλαβε πως δεν τον είχα για κάτι εφήμερο. μετά όλα κυλούσαν απλά τέλεια.. πριν από λίγο καιρό στηριχτηκα σε ένα συμβάν στο οποίο φέρθηκε ανώριμα (ούτε 10χρονο να ήταν) και με αφορμή αυτό τον χώρισα.
    τι να πω? γι αυτό είναι οι εμπειρίες... για να μαθαίνουμε...
    όσο για τα kg θα συνδυάσω τη δίαιτα με τα lipotox.

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •