η γκομενος η θα τρωω.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 63
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    14

    η γκομενος η θα τρωω.

    Πες τε μου ισχυει και σε εσας η ειναι μεμονωμενο δικο μου περιστατικο.?
    Για μενα ειναι νομος σχεδον.οταν ειμαι με καποιον σκεφτομαι αυτον οχι το φαι.Οταν δεν ειμαι με καποιον παρ οτι ασχολουμαι με 100 αλλα πραγματα σκεφτομαι το φαι πρωτα και μετα τα αλλα.η τα σκεφτομαι παραλληλα..
    Τοσος κοσμος ειναι μονος του..γιατι να μην μπορουν ολοι αυτοι να τα βρουν μεταξυ τους?Για να πλουτισουν τα σουβλατζιδικα?η τα ζαχαροπλαστεια..

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    14
    το οποιον να ναι δεν το εθιξα καν.Γιατι ολοι μπορουμε να ειμαστε με καποιον τησ κατηγοριας αυτης.
    αλλα ειμαι πλ εκλεκτικη σ αυτον τον τομεα.σε αντιθεση με τον τομεα τησ διατροφης οπου πραγματικα δν υπαρχει φαι που δν μου αρεσει.
    προς το παρον δν εχω προβλημα με τα κιλα μου.αλλα εχω φτασει σε ενα σημειο που μπορς κ ελεγχω τα παντα και το μονο που δν ελεγχω ειναι αυτο.αν καταφερω να τρωω οταν πειναω Ε θα νιωσω οτι μπορω να κυβερνησω και τον κοσμο :smug:

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Ειρηνάκι,μόλις διάβασα τον τίτλο του τόπικ,νόμισα πως μας εκβιάζεις να σου βρούμε γκόμενο,αλλιώς δε θα σταματήσεις να τρως!:tumble:

    Originally posted by irini_nefo

    Τοσος κοσμος ειναι μονος του..γιατι να μην μπορουν ολοι αυτοι να τα βρουν μεταξυ τους?Για να πλουτισουν τα σουβλατζιδικα?η τα ζαχαροπλαστεια..
    Γραφεία συνοικεσίων,μπαράκια,κλαμπ άκια,μέρη όπου συχνάζουν άντρες...ΤΑ ΞΕΧΝΑΜΕ!

    Στο εξής: Σουβλακερί,Πατισερί,εστιατ όρια,φαστφουντάδικα(κάτι παραπάνω ξέρουν τα 12χρονα που πάνε Σαββατόβραδο στα Goody's!)

    ΝΕΑ ΧΟΝΤΡΗ ΜΟΝΗ ΨΑΧΝΕΙ!

    Αλήθεια,Σμαρτάκι,πώς τη λέγαν εκείνη την ταινία να δεις;

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    14
    αχαχαχαχαχαχα.ποσο σωστη.
    ΚΑΙ βεβαια σας εκβιαζω.η βρειτε μου γκομενο η θα φαω και το forum και μετα να δω με ποιον θα τα λετε :starhit:

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Originally posted by irini_nefo

    η βρειτε μου γκομενο η θα φαω και το forum και μετα να δω με ποιον θα τα λετε :starhit:
    Ήρθες με άγριες προθέσεις βλέπω!
    Πώς να ψελλίσουμε "καλώς μας ήρθες";
    ʼλλοι φοράνε στο λαιμό σταυρουδάκι,
    εσύ δεν κρύβεις λόγια,βλέπω!
    Μαμάαααα μουυυυυυ!

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    14
    χαχαχαχα ευχαριστώ.
    έτσι νιώθω μερικές φορές.Όταν πάει καποίος να με βλάψει η γενικά να διαταράξει την ηρεμία μου.ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΝ ΦΑΩ ΖΩΝΤΑΝΟ.
    όποτε μου πάει.χαχα

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    Originally posted by irini_nefo
    αχαχαχαχαχαχα.ποσο σωστη.
    ΚΑΙ βεβαια σας εκβιαζω.η βρειτε μου γκομενο η θα φαω και το forum και μετα να δω με ποιον θα τα λετε :starhit:
    αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :P

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Στην αρχή έχουμε στο μυαλό μας το γκόμενο και μόνο. Σεξ,σεξ, σεξ κλπ, μην επαναλαμβάνομαι. Μόλις, όμως γίνουν όλα καθημερινά και βαρετά, να σου το φαγητό, επανέρχεται. Αν έχουμε αποδειχθεί καλές στο σεξ, ο γκόμενος θα μας κρατήσει, αν πάλι υπήρξαμε χλιαρές, θα βρει μια δικαιολογία και θα εξαφανιστεί στη χώρα των χαμένων ανδρών.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    291
    http://youtu.be/wg_YssFDO_Y



    και πως χωριζει καθε τυπος....να μην ειμαστε κ απροετοιμαστες....

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Μάλλον από τον "κουλτουριάρη" έφαγα την πιο γερή κουτουλιά. Είχα βέβαια κι ένα "ψώνιο", το οποίο ευτυχώς κατάλαβα έγκαιρα. Πάντως, από εμπειρία λέω, μακρυά από τους "κουλτουριάρηδες", μακρυά!!!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Κοριτσάρες μου, πάω για ύπνο! Λίγο οι γκόμενοι, λίγο η μουσική που διάλεξα γι' απόψε (θύμησες από τα παλιά) με αποσυντόνισαν τη γυναίκα! Φιλάκια πολλά, καληνύχτα γλυκειά!

  12. #12
    χαχαχαχαχαχαχα ελιωσα στο γελιο με την κουβεντα σασ...να στε καλα....!!!!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    663
    Originally posted by irini_nefo
    το οποιον να ναι δεν το εθιξα καν.Γιατι ολοι μπορουμε να ειμαστε με καποιον τησ κατηγοριας αυτης.
    αλλα ειμαι πλ εκλεκτικη σ αυτον τον τομεα.σε αντιθεση με τον τομεα τησ διατροφης οπου πραγματικα δν υπαρχει φαι που δν μου αρεσει.
    προς το παρον δν εχω προβλημα με τα κιλα μου.αλλα εχω φτασει σε ενα σημειο που μπορς κ ελεγχω τα παντα και το μονο που δν ελεγχω ειναι αυτο.αν καταφερω να τρωω οταν πειναω Ε θα νιωσω οτι μπορω να κυβερνησω και τον κοσμο :smug:
    Καλημερα κι απο εμενα...Αυτη κατα τη γνωμη μου ειναι και η μεγαλυτερη πλανη των διατροφικων διαταραχων..Το power play που αρχιζουμε και προσπαθουμε να κυβερνησουμε τον κοσμο..Ισως ειναι να δεις αν μπορεσεις να χαλαρωσεις τον ελεγχο σου σε ολα τα αλλα γτ μου ακουγεται φυσιολογικο ενας ανθρωπος με τοσο αυξημενο αισθημα ελεγχου να πρεπει να χαώνει καπου για να κρατα μια ισορροπια

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,296
    εγώ πάντως είτε έχω γκόμενο είτε όχι πάλι το φαί σκέφτομαι.η μόνη περίπτωση να ξεχάσω το φαί είναι να βρίσκομαι στη φάση αποπλάνησης κ παιχνιδιού.εκεί που θες να ρίξεις τον άλλον.στα πρώτα δεύτερα ραντεβού.αλλά κ πάλι αν αγχωθώ πάλι στο φαί το ρίχνω για να ξεχαστώ.γενικά δν νομίζω να περνάνε άλλες σκέψεις από το μυαλό μου.μόνο τι θα φάω πότε θα φάω αν θα φάω τι θα κάνω αν αδυνατίσω αν δεν αδυνατίσω μπλα μπλα μπλα.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    663
    Originally posted by bouliana
    εγώ πάντως είτε έχω γκόμενο είτε όχι πάλι το φαί σκέφτομαι.η μόνη περίπτωση να ξεχάσω το φαί είναι να βρίσκομαι στη φάση αποπλάνησης κ παιχνιδιού.εκεί που θες να ρίξεις τον άλλον.στα πρώτα δεύτερα ραντεβού.αλλά κ πάλι αν αγχωθώ πάλι στο φαί το ρίχνω για να ξεχαστώ.γενικά δν νομίζω να περνάνε άλλες σκέψεις από το μυαλό μου.μόνο τι θα φάω πότε θα φάω αν θα φάω τι θα κάνω αν αδυνατίσω αν δεν αδυνατίσω μπλα μπλα μπλα.
    Αν περνουσε απο το μυαλο μας "ξερω να αγαπησω? ξερω να σχετισθω?" τα πραγματα θα ηταν λιγο πιο ζορικα απο το αν μου μπηκε το τζιν ή αν η τυροπιττα που εφαγα εκατσε στην κοιλια μου:starhit::starhit:

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •