Πώς θέλετε να σας βρει ο καινούριος χρόνος??? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 28 of 28
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    Ποιο ηταν το θεμα ΝΟΡΑ βιπερ η BRIGJET JONES?
    A μαλιστα για τον καινουργιο χρονο.Θα ηθελα να με βρει με τους αλλους πιο συντονισμενους κ εμενα πιο συνδεδεμενη(με μενα)

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,557
    Ο καινουριος χρονος θελω να με βρει πανω απ'ολα με υγεια και αν ειναι δυνατον με λυμενα καποια προβληματα μεταξυ εμου και του εαυτου μου..

  3. #18
    χαχαχαχα κοριτσια...μενω λονδινο. με τον αντρα μου 2 μηνεσ τωρα...τιποτα απο ολα δεν ειναι φανταστικο...εκτοσ να χωρεσω στο φορεμα....αυτο ονττωσ ειναι ταινια επιστημονικης φαντασια...

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    769
    ερωτευμενη.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    550
    Originally posted by alexandrita
    ερωτευμενη.
    το ίδιο.(θα προκόψουμε εμείς..:starhit

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    4,654
    Ο νέος χρόνος θέλω να με βρεί μαζί με την οικογένειά μου, αγαπημένους και υγιείς....

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    καινουργια

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    παιδια, παλι το θεμα ερεθισε τη φαντασια μου..
    η αυθορμητη απαντηση ηταν απ την αρχη:"αρκει να με βρει"... κ δεν εννοω οτι φοβαμαι μηπως δε με βρει επειδη δε θα υπαρχω ε?

    αλλα φαντασου λεει, να υπηρχε τροπος κ ο καινουριος χρονος (προσωποποιημενος ) να μην τους εβρικσε ολους.. κ να μεναμε καποιοι στην απεξω..να τρωγαμε πορτα κατα καποιον τροπο..κ να περιπλανιομασταν, χαμενοι στον παλιο χρονο..προσπαθωντας να βρουμε καποια χαραμαδα να τρυπωσουμε στον καινουριο...

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Όχι, δεν θα ήθελα να παραμείνω στον παρόντα χρόνο. Δεν ήταν και ο καλύτερος για μένα.. Ανυπομονώ για τον καινούριο, με ανανεωμένη διάθεση, καινούριες ευκαιρίες για χαρά και με λιγότερα κιλά. Και σήμερα μου είπαν πως αδυνάτισα, άνθρωποι που είχαν να με δουν δύο μήνες. Δεν είναι συναρπαστικό?

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    ειναι υπεροχο Ava
    μπραβο σου

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Χαίρομαι απίστευτα πολύ. Χρειάστηκε γι' αυτό να παλέψω χρόνια, να ξεπεράσω τον εαυτό μου. Και βλέπω πως αργά και σταθερά το καταφέρνω.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    καταλαβαινω...
    πισω απο την επιτευξη του στοχου κρυβοντια οι προσωπικοι μας δαιμονες κ τελικα αυτο που μας δινει τη μεγαλυτερη χαρα ισως δεν ειανι τοσο ο στοχος οσο το οτι ακριβως καταφεραμε να εξουδετερωσουμε αυτους τους δαιμονες!!!
    κ παλι μπραβο

    (αντε, κ στα δικα μας :P)

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Οι δικοί μου δαίμονες πάντα θα υπάρχουν, απλά έμαθα να τους αντιμετωπίζω διαφορετικά. Ξαφνικά, για παράδειγμα, έχω μια πελώωωρια λαχτάρα για πράσα και όχι για γύρο. Για σαλάτα και όχι για πίτσα. Δεν ξέρω πώς έγινε αυτό, μάλλον τόσα χρόνια αυτομουντζώματος έπιασαν τόπο! Εννοείται ότι κατά καιρούς ξεφεύγω από την πειθαρχία και τα "πρέπει". Το έχω ανάγκη βλέπεις, αλλά επανέρχομαι, κάτι που δε γινόταν στο παρελθόν. Κάτι είναι κι αυτό.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •