Πώς θέλετε να σας βρει ο καινούριος χρόνος???
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 28
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484

    Πώς θέλετε να σας βρει ο καινούριος χρόνος???

    με την ψυχολογια που εχω αυτη τη στιγμη θελω να με βρει.
    με ενα βουνο αισιοδοξιας

    ωραιο τοπικ!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    πιο ανεμελη κ πιο αναλαφρη... εσωτερκα εννοω

  3. #3
    ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΑΛΑ..ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΒΡΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΩΡΑΙΟ ΡΕΣΤΟΡΑΝ ΤΟΥ ΛΟΝΔΙΝΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΙΙΛΑΚΙΑ ΟΧΙ ΟΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΑΛΛΩΣΤΕ Κ ΝΑ ΦΟΡΑΩ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΧΩ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΕΔΩ Κ ΚΑΙΡΟ...ΝΑ ΜΕ ΒΡΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ Κ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙ ΥΓΕΙΑ Κ ΜΟΝΟ ΧΑΡΕΣ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΧΡΟΝΟΣ...ΑΛΛΙΩΣ... ΤΗΝ ΕΒΑΨΕ..ΧΑΧΑΧΑ

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Στα πλαίσια της πραγματικότητας, θα ήθελα να με βρει υγιή, ισορροπημένη, χαρούμενη και 79 κιλά.
    Στα πλαίσια του ʼρλεκιν, θα ήθελα να με βρει κάπου στη Νέα Υόρκη, αγκαλιά με τον άντρα της ζωής μου. Να είμαστε ευτυχισμένοι, αισιόδοξοι για το μέλλον, καλοντυμένοι, κομψοί και λαμπεροί. Να πίνουμε σαμπάνια υπό το φως των κεριών και να κοιταζόμαστε στα μάτια. Να είμαστε ανάμεσα σε πολύ κόσμο, σε μια δεξίωση για παράδειγμα, αλλά να είμαστε στην ουσία μόνοι μας. Να χορεύουμε βαλς. Να μου προσφέρει διαμαντένιο κόσμημα. Σαν πολλά δε θέλω?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    οχι, λιγα ζητας-στα πλαισια του αρλεκιν παντα!!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Σωστά, μην το χοντρύνουμε το παιχνίδι και βάλουμε και ψηλό, γεροδεμένο, με τετράγωνους ώμους και θεληματικό πηγούνι :grin:

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    γιατι το δικο σου απαλο δερμα κ τα μεταξενια σου μαλλια που τα πας?
    ασε που μοσχοβολας απο μονη σου, χωρις ιχνος αρωματος...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Ξέχασες τα αμυγδαλωτά γαλανά μου μάτια, το στητό μου στήθος, το τορνευτό μου κορμί.. Τα σαρκώδη μου χείλη και τις μακρυές μου βλεφαρίδες που σκιάζουν το πρόσωπο με το μωρουδίστικο δέρμα, που είναι τόσο φρέσκο, ώστε δε χρειάζεται ίχνος μακιγιάζ..

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    δεν τα ξεχασα... απλα τα θεωρησα αυτονοητα!!!
    και ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι εισαι κ εργαζομενη κοπελα... στη ΝΑΣΑ φυσικα!!!!!
    τωρα για τον δικο σου δεν εχω αποφασισει ακομη πως θα τον επαγγελματικοπροσανατολισ ω :S
    εχεις εσυ καμια προτιμηση?

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Χμμ, ας σκεφτώ λιγάκι, ναι, το αποφάσισα. Θα τον ήθελα γιατρό, αλλά βαθιά ανθρωπιστή. Να βοηθάει αφιλοκερδώς τους αναξιοπαθούντες, να ξενυχτάει πάνω από όσους τον έχουν ανάγκη. Γιατί, ξέχασα να πω, είναι ο καλύτερος άνθρωπος του κόσμου!
    Όσο για μένα, η απλή επιστήμων εννοείται πως δε φτάνει. Κρύβω μέσα μου μια μικρή Βέφα, μια άφταστη νοικοκυρά, που οργανώνει τα πάντα με τάξη και ακρίβεια. Που φέρει εις πέρας όλα όσα αναλάβουν τα άξια, περιποιημένα χέρια της με τα κρινοδάχτυλα. Αλλά σαν πολλά ʼρλεκιν δε διαβάζουμε? Θα βαρυστομαχιάσουμε στο τέλος από το γλυκανάλατο του πράγματος!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    δε διαβαζω αρλεκιν αλλα μπορω να ανταποκριθω επαξια σε τυχον εξετασεις νομιζω!!!
    χαχαααχα!!

    (μην ξεχασεις μονο, οσα διεκπεραιωνουν τα κρινοδαχτυλα χερακια σου , να τα διεκπεραιωνουν πετωντας σε δεκαπενταποντα, ετσι?)

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Εγώ διαβάζω που και που και ορίστε τα αποτελέσματα!!!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    αϊντε, το γ@μησ@με κ αυτο το θεμα....

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Εμένα πολύ μου αρέσει όταν μου μαμάν τα θέματα. Έχει πλάκα και βλέπουμε πολλές απόψεις ή γελάμε, ανάλογα. Δεν ξέρω, όμως, αν η δημιουργός του συγκεκριμένου θέματος έχει την ίδια γνώμη. Οπότε, τέρμα τα ʼρλεκιν, αρκετά για σήμερα. Όχι τίποτε άλλο, τις είδες τις παρενέργειες..

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    κ εμενα μου αρεσουν τα .. κακοποημενα θεματα.
    νομιζω οτι σ αυτα υπαρχει περισσοτερο αυθορμητισμος...
    και ουσιαστικα εμεις γι αυτο το καναμε, για ναειναι ζωνατο το θεμα... για τη θεματοθετρια το λεω :saint:

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •