ΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΕΚΑΝΕ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΤΩΡΑ..????!!!! - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 17 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 255
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    550
    Originally posted by lessing
    επισης εκανε τρομερη πλακα με τους ερωτες μου π.χ.καποτε που τα ειχα με ενα βολονιστα μου ελεγε: σε πηρε τηλ.ο βιολιστης στη στεγη:starhit:
    Τι καλός!!!Σίγουρα εκτός απο τις ωραίες αναμνήσεις σου έχει εξασφαλίσει κ ένα πολύ καλό πρότυπο για την επιλογή των εκάστοτε συντρόφων σου..κ αυτό ειναι πολύ σημαντικό!

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    162
    θα με εκανε ευτυχισμενη να περνουσα το μαθημα που με εχει κανει τοσο να κλαιω, να επιαρνα πτυχιο και να βρισκαμε τα λεφτα να παντρευτουμε με τον αγαπημενο μου!!!! αχ ονειρα ονειρα ονειρα!!! καθε μερα κανουμε πολλα..

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Είναι όμορφο που κάνεις όνειρα, υπάρχουν άνθρωποι που ούτε να ονειρευτούν δεν τολμούν πια.
    Είναι όμορφο που ασχολείσαι με κάτι δημιουργικό, που θα σου αποφέρει ένα πτυχίο, είναι εφόδιο.
    Είναι όμορφο που έχεις έναν άνθρωπο να μοιραστείς τη ζωή σου, πολλοί υποφέρουν από μοναξιά κι ας μην το αξίζουν.
    Έχεις όμορφη ζωή.
    Smile!! :starhit:

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    θα συμφωνησω με την Ava,
    ειναι ομορφο να μπορεις να κανεις ονειρα
    ΚΑΙ
    να εχεις καποιον να τα μοιραζεσαι !

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    May 2009
    Posts
    141
    ...να ημουν αναισθητη......

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    να εμπαινε κανας χριαστιανος στο τσατ να πουμε καμια μπιιιπ..
    (δεκτοι κ αλλοθρησκοι :P)

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    Τωρα θα ημουν τοσο ευτυχισμενη αν γυρνουσε ο χρονος πισω να αλλάξω κάποια πράγματα.οχι δικά μου, της οικογενειάς μου.
    ή εστω αν μπορούσα να "απομακρυνθώ" απο αυτή την άσχημη καθημερινότητα.

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    162
    λοιπον καλημερα! κοιτατε να δειτε τι εγινε! μπηκα βιαστηκα στο φορουμ να δω κανα νεο πριν φυγω για σχολη για συναντηση για το μαθημα που σας λεω! ειμαι αγχωμενη και τρελαμενη και βλεπω το μηνυμα της Ανα! εχεις δικιο! μια χαρα ζωη εχω! λιγο να μαθω να αποστασιοποιουμαι απο τα πραγματα και θα γινω πολυ ευτυχισμενη! thanks girls! θα το θυμαμαι σημερα ολη μερα που εχω να κανω πιεστικα πραγματα!

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    Originally posted by POZ
    Originally posted by lessing
    επισης εκανε τρομερη πλακα με τους ερωτες μου π.χ.καποτε που τα ειχα με ενα βολονιστα μου ελεγε: σε πηρε τηλ.ο βιολιστης στη στεγη:starhit:
    Τι καλός!!!Σίγουρα εκτός απο τις ωραίες αναμνήσεις σου έχει εξασφαλίσει κ ένα πολύ καλό πρότυπο για την επιλογή των εκάστοτε συντρόφων σου..κ αυτό ειναι πολύ σημαντικό!
    ΟΧΙ χα χα γιατι το προτυπο υπαρχει το καλουπι δε βρισκω:starhit:

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    162
    τσα τι κανετε? απο διαθεση πως ειστε? εγω σχολη....εχω συναντηση με ομαδα για εργασια....φοβαμαι λιγο αλλα οκ! πριν λιγο ημουν στο νοσοκομειο να δω ραν δικο μου ανθρωπο και αναθεωρησα πολλα.... νεοι ανθρωποι και οχι μονο...ετσι ειπα να μοιραστω καποιες σκεψεις μου μαζι σας...

  11. #41
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    8
    Θα ήθελα να είχα φανεί πιο δυνατή στη ζωή μου και να μην είχα εγκαταλείψει ένα μεγάλο έρωτα.

    Από τότε δεν μπορώ καθόλου να ονειρευτώ. Δεν ξέρω γιατί. Κάπως έτσι κύλησα και στην υπερφαγία. Γιατί σταμάτησε να έχει νόημα το οτιδήποτε. Όταν ξυπνούσα ευτυχισμένη επειδή ήταν δίπλα μου, δεν είχα ανάγκη κανένα υποκατάστατο.

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    Originally posted by nef
    Θα ήθελα να είχα φανεί πιο δυνατή στη ζωή μου και να μην είχα εγκαταλείψει ένα μεγάλο έρωτα.

    Από τότε δεν μπορώ καθόλου να ονειρευτώ. Δεν ξέρω γιατί. Κάπως έτσι κύλησα και στην υπερφαγία. Γιατί σταμάτησε να έχει νόημα το οτιδήποτε. Όταν ξυπνούσα ευτυχισμένη επειδή ήταν δίπλα μου, δεν είχα ανάγκη κανένα υποκατάστατο.
    Mπορεις να τον ξαναβρεις;

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    550
    θα με έκανε πολύ ευτυχισμένη να έπαυα να έχω τόσο άγχος..

  14. #44
    mia agkalia kai mia omorfi kouventa agapis !!!!!

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    162
    κι εμενα θα με εκανε ευτυχισμενη να μην εχω καθολου αγχος!!!!!!!!!!! αν ποσο ευτυχισμενη!

    fotini θες αντρικη αγκαλια και κουβεντα;;;; αν οχι απαραιτητα εδω ειμαστε εμεις!!!

Page 3 of 17 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •