Το κοκκινο τετραδιο - Page 11
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 11 of 41 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast
Results 151 to 165 of 601
  1. #151
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    663
    Originally posted by click
    Originally posted by kwstas01
    Originally posted by spaceride
    Δε σας πιανω πουθενα!!!
    WELCOME :yes:
    αχαχαχχαχαχχααχχαχαααχαχα χαχαχ
    Να γελαει η κλικ κι ας ειναι και εις βαρος μου...Καληνυχτα σας παιδες.. Μιλαμε αυριο

  2. #152
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    καληνυχτα space :starhit:

  3. #153
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    εγω αποψε εκτος απο την πεινα μου εφαγα κ ενα κενο στο στομαχι που κ παλι δε γεμισε...

  4. #154
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    Originally posted by kwstas01
    Originally posted by spaceride
    Δε σας πιανω πουθενα!!!
    WELCOME :yes:
    Δε φτανει που σας εχουμε στα ωπα-ωπα σαν τους πασαδες στο χαρεμι διαμαρτυρεστε κιολας!!

  5. #155
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    663
    Ηρθε να μου σιδερωσει καμια?......ΟΧΙ
    Ηρθε να μου πλυνει καμια?..το αυτο
    Ηρθε να μου μαγειρεψει καμια?.... ουτε κατα διανοια..
    Ηρθε να μου κανει καμια μασαζ?...ουτε αυτο
    Τυχαιο?

    Που το ειδες το πασαλικι? αποπαιδα μας εχετε και σακους του μποξ
    χαχαχαχαχα

  6. #156
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    4,654
    Originally posted by spaceride
    Ηρθε να μου σιδερωσει καμια?......ΟΧΙ
    Ηρθε να μου πλυνει καμια?..το αυτο
    Ηρθε να μου μαγειρεψει καμια?.... ουτε κατα διανοια..
    Ηρθε να μου κανει καμια μασαζ?...ουτε αυτο
    Τυχαιο?

    Που το ειδες το πασαλικι? αποπαιδα μας εχετε και σακους του μποξ
    χαχαχαχαχα
    :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

  7. #157
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    Originally posted by spaceride
    Ηρθε να μου σιδερωσει καμια?......ΟΧΙ
    Ηρθε να μου πλυνει καμια?..το αυτο
    Ηρθε να μου μαγειρεψει καμια?.... ουτε κατα διανοια..
    Ηρθε να μου κανει καμια μασαζ?...ουτε αυτο
    Τυχαιο?

    Που το ειδες το πασαλικι? αποπαιδα μας εχετε και σακους του μποξ
    χαχαχαχαχα

    τι να κανουμε, αυτες ειανι οι παραπλευρες απωλειες της μαχης των δυο φυλων...
    αμα θες να σου στειλουμε ντελιβερι να νιωσεις καλυτερα βρε space

  8. #158
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    663
    Θελω μια χανουμισα ντελιβερι
    οχι με κουριερ και μας πανε μεσα χειροποδαρα..

  9. #159
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    χμ... οπως πεταγονται δλδ στις ταινιες απο τουρτες, εσυ θες να πεταχτει η χανουμισσα απο το κουτι των μηχανακίων των ντελιβερι???
    ουαου!!!
    εμπνευσμενο!!!
    (αλλα θα πρεπει να ειναι εξαιρετικα λιλιπουτεια -η τοσοδουλα ενα πραγμα- +φακιρισσα!!)

  10. #160
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,296
    Originally posted by spaceride
    Να τα παρουμε ενα ενα... Τρωμε ΚΑΙ γτ πειναμε...Η πεινα αυτη συμβαινει για 1 κυριο λογο..Γτ τα θρεπτικα συστατικα στο αιμα μας ειναι χαμηλα..Θελουμε δλδ να αναπληρωσουμε τη θρεψη. Ας το πιασουμε απο εδω..Ενας ανθρωπος που εχει κανει πολλεεεεεεεεεεεεες διαιτες εχει μαθει να παρακαμπτει ολο το μηχανισμο ελεγχου κορεσμου-πεινας..Φτανει δλδ στο σημειο να μην μπορει να αναγνωρισει καν την πεινα του..Αισθανεται οτι δεν πειναει ποτε ή οτι οταν τρωει ειναι για αλλους συναισθηματικους λογους..Ενα καλο λοιπον ειναι να σκεφτουμε κατα ποσο πραγματικα αναγνωριζουμε την πεινα μας..Ποια συμπτωματα μεταφραζουμε σαν πεινα.. Παμε τωρα στο φαγητο..ερχεται η ωρα να φαμε γτ πεινασαμε (ή νομιζουμε οτι πεινασαμε).. Για να φτασουμε σε κορεσμο θελουμε και ογκο απο την τροφη (συνθετοι υδατανθρακες και φυτικες ινες) και ενεργεια.. Οι ποσοτητες κανονικα αυτορυθμιζονται απο το σωμα μας που μας λεει ποτε χορτασε ή ποτε οχι..Τωρα το προβλημα ειναι οτι εμεις δε μπορουμε καν να ακουμε την πεινα μας...Απο εκει ξεκιναει ολο..Προσπαθηστε να την εντοπισετε στο στομαχι της και να της δωσετε ενα βαθμο απο το 0 (δεν πειναω καθολου) μεχρι το 5(πειναω και ο προισταμενος αρχιζει να φαινεται νοστιμοτατος).. Αν πειναμε 4 ε δεν μπορουμε να τρωμε για 1..(σασα το πιανεις που το παω??)
    Βουλιανα μου ειλικρινα σορυ αλλα δεν εχω διαβασει την ιστορια σου.. Προσπαθησε να θυμηθεις την τελευταια φορα που χειριστηκες την ανια σου χωρις την τροφη..τι διαφορετικο ειχε τοτε.. Οσο για τη βαρεμαρα που λες, αυτο ή παραπλησιο ειναι και συμπτωμα της καταθλιψης..Υπαρχει αυτο το ενδεχομενο?
    κ την βαθμολογία έχω κάνει ,κ διάφορα άλλα τρικ,κ να ψάνω τρόπους να μη βαριέμαι κ να ξεγελάω την σκέψη μου, αλλά όλα αυτά κρατάνε λίγο.γιατί δεν ΄μπορώ να πειθαρχίσω.είμαι τελείως ανεκπαίδευτη στο να μην είμαι τεμπέλα.

  11. #161
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    663
    Υποθετω βουλιανα μου γτ η τροφη καλυπτει κατι πολυ βασικο για σενα.. εχεις εντοπισει τι ειναι αυτο? αν υποθεσουμε οτι δεν υπηρχε τροφη, τι θα εκανες?

  12. #162
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,296
    προφανώς θα έκανα κάτι για να αντέξω αλλά ακόμα δν μπορώ να σκέφτομαι σαν τον βούδα.

  13. #163
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,296
    πάντως όσες φορές τυχαίνει να συμβεί κάτι κ να μην μπορώ να φάω για παραπάνω από τρεις ώρες,νομίζω οτι να αρρωσταίνω.

    δεν ξέρω αν μου λείπει ένα μόνο πράγμα κ το αντικαταστώ με φαί.μπορεί ΄να μου έλλειπε παλιά τώρα να το έχω κ να μου έχει γίνει συνήθεια. η επίσης να μην μου λείπει τίποτα,κ να πρόσπαθώ να δημιουργήσω εγώ προβλήματα .

    γενικά πιστεύω οτι απλά δεν έχω μάθει να στερούμε κ να πειθαρχώ κ είμαι κ τεμπέλα

  14. #164
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    663
    Αυτο που συμβαινει στις 3 ωρες ειναι πεινα..καθε τοσο ειμαστε προγραμματισμενοι να πειναμε..

  15. #165
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    1,296
    ναι το ξέρω,σου απαντώ πάνω σε αυτό που λες τι θα έκανα άμα δεν μπορούσα να φάω.

Page 11 of 41 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •