Το κοκκινο τετραδιο - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 41 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 601
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    μονο μη μας ακουσει η μερκελ παιδια!!!
    γιατι , φανταστειτε τι εχει να γινει...
    εκει που ισχυριζομαστε οτι δεν εχουμε να φαμε (που λεει ο λογος), να μας γιατροπορευουν ψαχνοντας τους λογους που δε μπορουμε να σταματησουμε αν τρωμε!!

    φοβαμαι μην την πιασουν οι καλοσυνες της κ θελησει να μας βοηθησει :dork:

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    Originally posted by spaceride
    Το θεικο ειναι οτι το δρομοκαιτειο ηταν σε σκανδαλο οικονομικο και δεν ειχε να ταισει τους τροφιμους του..Οτι πρεπει
    μην αρχισουμε να τρωμε ο ενας τον αλλο δεν ξερω...
    η , περισσοτερο τις σαρκες μας...

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    663
    Originally posted by smart
    Originally posted by spaceride
    Το θεικο ειναι οτι το δρομοκαιτειο ηταν σε σκανδαλο οικονομικο και δεν ειχε να ταισει τους τροφιμους του..Οτι πρεπει
    μην αρχισουμε να τρωμε ο ενας τον αλλο δεν ξερω...
    η , περισσοτερο τις σαρκες μας...
    καλα αυτο δεν απεχει και πολυ απο το τωρα...μεταφορικα τουλαχιστον

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Αν ισχύει αυτό, spaceride, ας ετοιμαστούν να μας υποδεχτούν ως μία νέα εκδοχή ασθενών: Αυτή των ανθρωποφάγων! Ο Χάνιμπαλ Λέκτερ σε νέες περιπέτειες!

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    SMART θα σου δωσω ενα ελαφρυ μπατσο να συνελθεις!!Δλδ εισαι αχρηστη επειδη δεν κανεις δουλειες του σπιτιου;ΔΛΔ τι ειναι οι γ.....νες δουλειες του σπιτιου;Ο ΓΝΩΜΩΝΑς ΤΟΥ ''ΝΟΡΜΑΛ''; Ολοι οι πανεξυπνοι δημιουργικοι ανθρωποι επιστημονες καλλιτεχνες κ.λ.π.ηταν με μια σφουγγαριστρα στο χερι;Μαλλον ειχαν σημαντικοτερα πραγματα να κανουν.Και ασε αυτους.Αν εσυ προτιμας να κυτας ενα λουλουδι η ενα σινεφο θα οικτιρεις τον εαυτο σου παιδι μου επειδη υπαρχει καποιος αγραφος κανονας που λεει οτι θαπρεπε να ξεσκονιζεις;;;;;;;;;;Και αν δεν το κανεις εισαι αχρηστη;

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    Originally posted by spaceride
    Originally posted by smart
    Originally posted by spaceride
    Το θεικο ειναι οτι το δρομοκαιτειο ηταν σε σκανδαλο οικονομικο και δεν ειχε να ταισει τους τροφιμους του..Οτι πρεπει
    μην αρχισουμε να τρωμε ο ενας τον αλλο δεν ξερω...
    η , περισσοτερο τις σαρκες μας...
    καλα αυτο δεν απεχει και πολυ απο το τωρα...μεταφορικα τουλαχιστον
    γι αυτο εβαλα το περισσοτερο...

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    663
    Originally posted by Ava
    Αν ισχύει αυτό, spaceride, ας ετοιμαστούν να μας υποδεχτούν ως μία νέα εκδοχή ασθενών: Αυτή των ανθρωποφάγων! Ο Χάνιμπαλ Λέκτερ σε νέες περιπέτειες!
    Τι εφαγα σημερα

    0800 πρωινο εφαγα ενα χερι νοσηλευτριας
    1430 εναν φυσιοθεραπευτη και το κοκτειλ ηρεμιστικων

    Νηστεια 12 ωρων για σημερα..δεν πηγε καλα η μερα

    χαχαχαχα

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Είδατε, παιδάκια μου, που είμαστε πολλοί, αλλά σκόρπιοι? Είδατε που γράφουμε όλοι ταυτόχρονα τα ίδια πράγματα? Τι έχετε να πείτε γι' αυτό? Τι θα έλεγαν άραγε οι ειδικοί της ψυχικής υγείας? Μαζική ψύχωση? :smilegrin:

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Όπως θα έλεγε ο Βουτσάς σε ελληνική ταινία: Αχ μπρε spaceride, αχ μπρε τζιέρι μου, τι με κάνεις μεσημεριάτικα? Τι με κάνεις?

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    Originally posted by lessing
    SMART θα σου δωσω ενα ελαφρυ μπατσο να συνελθεις!!Δλδ εισαι αχρηστη επειδη δεν κανεις δουλειες του σπιτιου;ΔΛΔ τι ειναι οι γ.....νες δουλειες του σπιτιου;Ο ΓΝΩΜΩΝΑς ΤΟΥ ''ΝΟΡΜΑΛ''; Ολοι οι πανεξυπνοι δημιουργικοι ανθρωποι επιστημονες καλλιτεχνες κ.λ.π.ηταν με μια σφουγγαριστρα στο χερι;Μαλλον ειχαν σημαντικοτερα πραγματα να κανουν.Και ασε αυτους.Αν εσυ προτιμας να κυτας ενα λουλουδι η ενα σινεφο θα οικτιρεις τον εαυτο σου παιδι μου επειδη υπαρχει καποιος αγραφος καμονας που λεει οτι θαπρεπε να ξεσκονιζεις;;;;;;;;;;Και αν δεν το κανεις εισαι αχρηστη;
    μα αυτο ειναι το προβλημα μου βρε λεσσιγκ..
    οτι ειμαι ενας πανεξυπνος, δημιουργικος, επιστημων κ καλλιτεχνης (ειμαι κ τα δυο, σαν το λεοναρντο ενα πραγμα.. ) που ομως εκει που ζω ΔΕΝ ειναι εινα το εκτιμητεο... το εκτιμητεο ειναι να ειμαι με μια σφουγγαριστρα στο χερι κ το σπιτι μου να λαμπει απο καθαριοτητα...
    ο μονος ανθρωπος που θα μπορουσε να με βοηθησει πραγματικα σ αυτη τη φαση , ειναι η Αva....
    ξερει αυτη γιατι.. κ μια ιδεα μας δινει κ το ονομα της...:smilegrin:

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    δεν ξερω αν εχετε δει αυτο που κυκοφορει μεσω e-mail, οπου ενα παιδακι καμηλοπαρδαλης ρωταει τη μαμα του γιατι εχουν ψηλο λαιμο, μακριες βλεφαριδες, κτλ....
    και που καταληγει...
    θα ηθελα πολυ να μπορουσα να σας το δειξω.. εξηγει πολυ ευστοχα αυτο που εγω προσπαθω τοση ωρα...

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    Originally posted by spaceride
    Originally posted by Ava
    Αν ισχύει αυτό, spaceride, ας ετοιμαστούν να μας υποδεχτούν ως μία νέα εκδοχή ασθενών: Αυτή των ανθρωποφάγων! Ο Χάνιμπαλ Λέκτερ σε νέες περιπέτειες!
    Τι εφαγα σημερα

    0800 πρωινο εφαγα ενα χερι νοσηλευτριας
    1430 εναν φυσιοθεραπευτη και το κοκτειλ ηρεμιστικων

    Νηστεια 12 ωρων για σημερα..δεν πηγε καλα η μερα

    χαχαχαχα
    ΚΟΡΥΦΑΙΟ!!!

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    Τ Ο ΕΙΠΑ Κ ΑΛΛΟΥ Κ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ:Οι σινεφιλ μπορει να ειναι μειοψηφια σε σχεση με τους θεατες του εμπορικου σινεμα αλλα αν δεν υπηρχαν σινεφιλ δεν θα υπηρχε σινεμα ολοκληρωμενο.Καποτε χλευαζαν τις θεωριες των ινδιανων σαν απλοικες -μοιραζομαστε αυτη τη γη που ειναι η μανα μας με αλλα εμβυα οντα κ τα ζωα εχουν τα ιδια κ περισσοτερα δικαιωματα απο μας αφου ειναι περισσοτερα χρονια στον πλανητη-και ΣΗΜΕΡΑ ιδιως με την ανατροπη του μυθου για το διαφορετικο ανθρωπινο dna αφου στην ουσια ελαχιστες διαφορες εχει απο των ζωων,λενε ολοι αυτα που παλια μοιaζαν αφελεις αποψεις περιθωριακων!

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    ʼσε τις γαλιφιές, σμαρτάκι, γιατί σφουγγαρόπανο δεν ξαναπιάνω. Έλιωσαν τα χεράκια μου από τις δουλειές, γιατί ξαναέκανα, σου το είπα? Δύο φορές σε μία εβδομάδα, προκειμένου να στολιστεί το σπίτι. Αλλά ότι έχουμε πρέπει και να το εκτιμούμε δεόντως. Νιώθω απίστευτη αγαλλίαση, που βλέπω το σπιτάκι μου έτσι καθαρό και μοσχομυρισμένο. Και αν έχω και άλλα ενδιαφέροντα, επιστημονικού ή καλλιτεχνικού περιεχομένου, τιμή μου και καμάρι μου! ʼλλωστε ξέρεις τι πιστεύω? Ότι οι άξιες γυναίκες είναι άξιες παντού. Βαρέθηκα να βλέπω γύρω μου "κουλτουριάρες", που σνομπάρουν το νοικοκυριό και τα λοιπά ποταπά καθήκοντα, που δεν αρμόζουν στη μεγαλοσύνη τους. Αν θέλεις να ξέρεις, εγώ αυτές θεωρώ άχρηστες κι όχι εσένα, που απλώς έχεις μία ανθρώπινη στιγμή και θέλεις να ξαποστάσεις.

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    Originally posted by smart
    Originally posted by lessing
    SMART θα σου δωσω ενα ελαφρυ μπατσο να συνελθεις!!Δλδ εισαι αχρηστη επειδη δεν κανεις δουλειες του σπιτιου;ΔΛΔ τι ειναι οι γ.....νες δουλειες του σπιτιου;Ο ΓΝΩΜΩΝΑς ΤΟΥ ''ΝΟΡΜΑΛ''; Ολοι οι πανεξυπνοι δημιουργικοι ανθρωποι επιστημονες καλλιτεχνες κ.λ.π.ηταν με μια σφουγγαριστρα στο χερι;Μαλλον ειχαν σημαντικοτερα πραγματα να κανουν.Και ασε αυτους.Αν εσυ προτιμας να κυτας ενα λουλουδι η ενα σινεφο θα οικτιρεις τον εαυτο σου παιδι μου επειδη υπαρχει καποιος αγραφος καμονας που λεει οτι θαπρεπε να ξεσκονιζεις;;;;;;;;;;Και αν δεν το κανεις εισαι αχρηστη;
    μα αυτο ειναι το προβλημα μου βρε λεσσιγκ..
    οτι ειμαι ενας πανεξυπνος, δημιουργικος, επιστημων κ καλλιτεχνης (ειμαι κ τα δυο, σαν το λεοναρντο ενα πραγμα.. ) που ομως εκει που ζω ΔΕΝ ειναι εινα το εκτιμητεο... το εκτιμητεο ειναι να ειμαι με μια σφουγγαριστρα στο χερι κ το σπιτι μου να λαμπει απο καθαριοτητα...
    ο μονος ανθρωπος που θα μπορουσε να με βοηθησει πραγματικα σ αυτη τη φαση , ειναι η Αva....
    ξερει αυτη γιατι.. κ μια ιδεα μας δινει κ το ονομα της...:smilegrin:
    ΕΚΕΙ που ζεις εισαι αφεντικο ΕΣΥ κ οχι οι αλλοι.Εκτος αν εισαι σε κανενα κοινοβιο των νορμαλ οποτε μετακομισε

Page 3 of 41 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •