ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΑ .... ΕΣΤΩ ΚΙ ΑΡΓΑ...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 32
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Athens
    Posts
    581

    ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΑ .... ΕΣΤΩ ΚΙ ΑΡΓΑ...

    δειλά δειλά....
    Είμαι η Λήδα. Θα μου πείτε που να με θυμάστε τώρα μετά από 8 μήνες απουσίας...
    Κάποιες σίγουρα όμως με θυμούνται. Ζήσαμε μαζί μια ατελείωτη αγάπη, παράφορη και τώρα κινδυνεύει να σβήσει.
    Γι' αυτό ξαναγράφω και υπόσχομαι ότι δεν θα χαθώ.
    Γι' αυτές που με θυμούνται θα πω πως είμαι καλά. Προσπαθώ. Μετακόμισα πρόσφατα, τα παιδάκια μου είναι καλά, το ίδιο κι ο άντρας μου και γω μαζί του. Ψάχνω για δουλειά αλλά δεν μετανιώνω που έφυγα τότε, όπως γενικά δεν μετανιώνω για ΤΙΠΟΤΑ. Αγύριστο κεφάλι μια ζωή.
    Ναταλία σ' αγαπώ. Θα σου κάνω μπαράζ έρωτα να σε ξανακερδίσω.
    Θα περάσουμε μαζί μαγικά Χριστούγεννα μέσα από δω.
    Πωπω.. γουστάρω τρελά που γύρισα!!!!!!!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    Η Ναταλια εχει βρει αλλες αγαπες εσενα θα περιμενει χα χα την διεκδικουν κυρια μουτην διεκδικουν! Καλως ηρθες:blush:Μου αρεσει που δεν μετανιωνεις

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    1,048
    Nαι, σε θυμάμαι, βέβαια! Καλωσήρθες και πάλι..καλή αρχή...χαίρομαι κι εγώ που δεν έχεις τίποτε για το οποίο να μετανιώνεις!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    4,654
    Καλωσήρθες και πάλι. Για κάνε και μια σύσταση για μας που δεν σε ξέρουμε!!!!!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Athens
    Posts
    581
    Originally posted by lessing
    Η Ναταλια εχει βρει αλλες αγαπες εσενα θα περιμενει χα χα την διεκδικουν κυρια μουτην διεκδικουν! Καλως ηρθες:blush:Μου αρεσει που δεν μετανιωνεις
    Σαν και μένα καμία δεν πάλεψε να την κερδίσει...
    Ρώτα τις παλιές, Μπαρμπούνι, Αλαλούμ και μερικές άλλες να σου πουν τι γινόταν εδώ μέσα...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    663
    Originally posted by lidal
    Originally posted by lessing
    Η Ναταλια εχει βρει αλλες αγαπες εσενα θα περιμενει χα χα την διεκδικουν κυρια μουτην διεκδικουν! Καλως ηρθες:blush:Μου αρεσει που δεν μετανιωνεις
    Σαν και μένα καμία δεν πάλεψε να την κερδίσει...
    Ρώτα τις παλιές, Μπαρμπούνι, Αλαλούμ και μερικές άλλες να σου πουν τι γινόταν εδώ μέσα...
    Καλημερα λινταλ και καλως επεστρεψες... Τωρα τη διεκδικω κι εγω...χανεις στα σημεια!!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Athens
    Posts
    581
    Originally posted by polinaki1983
    Καλωσήρθες και πάλι. Για κάνε και μια σύσταση για μας που δεν σε ξέρουμε!!!!!
    Είμαι μια ξεροκέφαλη Ταυρίνα. Έχω δύο παιδάκια. Προσπαθώ να χάσω ακόμα (πάνε 4 χρόνια τώρα) τα κιλά που πήρα στις εγκυμοσύνες μου. Αυτός ήταν ο λόγος που μπήκα τότε σ΄αυτό το φόρουμ. Τώρα οι λόγοι είναι άλλοι. Πιο ουσιαστικοί από μερικά παλιοκιλά. Να βρω τις φίλες που έκανα τότε και την παρεούλα που στερήθηκα. Και βέβαια να κερδίσω πάλι την Ναταλία. Μην ξεχνιόμαστε....

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Athens
    Posts
    581
    [

    Καλημερα λινταλ και καλως επεστρεψες... Τωρα τη διεκδικω κι εγω...χανεις στα σημεια!!
    Για έλα spaceride να μετρηθούμε...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    663
    Δε νομιζω οτι θα βγαλεις ακρη με εναν ξεροκεφαλο λεοντα με ωροσκοπο ταυρο..Το εχεις χασει ηδη στο φυλο

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    4,654
    Originally posted by lidal
    Originally posted by polinaki1983
    Καλωσήρθες και πάλι. Για κάνε και μια σύσταση για μας που δεν σε ξέρουμε!!!!!
    Είμαι μια ξεροκέφαλη Ταυρίνα. Έχω δύο παιδάκια. Προσπαθώ να χάσω ακόμα (πάνε 4 χρόνια τώρα) τα κιλά που πήρα στις εγκυμοσύνες μου. Αυτός ήταν ο λόγος που μπήκα τότε σ΄αυτό το φόρουμ. Τώρα οι λόγοι είναι άλλοι. Πιο ουσιαστικοί από μερικά παλιοκιλά. Να βρω τις φίλες που έκανα τότε και την παρεούλα που στερήθηκα. Και βέβαια να κερδίσω πάλι την Ναταλία. Μην ξεχνιόμαστε....
    Και εγώ ταυρίνα είμαι!!!!
    έχω την εντύπωση πως η παρεούλλα που είχες ψιλοδιαλήθηκε. και για όσες έχουν απομείνει (βλέπε Ναταλία) την έχουμε κερδίσει εμείς!!!!! Τώρα κατά πόσο θα σε δεχθεί πίσω, μετά που την παράτησες, θα δείξει¨

  11. #11
    Originally posted by spaceride
    Δε νομιζω οτι θα βγαλεις ακρη με εναν ξεροκεφαλο λεοντα με ωροσκοπο ταυρο..Το εχεις χασει ηδη στο φυλο
    Δεν την ξέρω την κοπέλα αλλά σαν συνδυασμός δεν είναι κακός :thumbup:

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Athens
    Posts
    581
    Originally posted by spaceride
    Δε νομιζω οτι θα βγαλεις ακρη με εναν ξεροκεφαλο λεοντα με ωροσκοπο ταυρο..Το εχεις χασει ηδη στο φυλο
    ααααααααα
    δεν θα τα πάμε καλά...
    ʼρχισαν τα όργανα.
    Και εκείνη κουβέντα.
    Κάτσε να απαντήσει και θα δούμε.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    663
    lidal μου δε θελω να πληγωθεις..δε μπορεις να τα βαλεις με εναν αντρα που διεκδικει μια αλλη γυναικα..ειδικα αν αυτος ειναι λιονταρι

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Athens
    Posts
    581
    Originally posted by spaceride
    lidal μου δε θελω να πληγωθεις..δε μπορεις να τα βαλεις με εναν αντρα που διεκδικει μια αλλη γυναικα..ειδικα αν αυτος ειναι λιονταρι
    spaceride είσαι αρσενικό spaceride ?
    Και γω νόμιζα ότι μιλάω με γυναίκα επί ίσοις όροις...ΟΚ.
    Περίμενε λίγο να δούμε τι θα απαντήσει η Ναταλία, την βλέπω τόση ώρα μέσα αλλά μιλιά..

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    663
    Εκανε μπανιο...τωρα θα σου απαντησει

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •