ΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    2

    ΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!

    με λενε μαρια κ ειμαι απο το μακρινο διδυμοτειχο εβρου... μετα απο πολυ ψαξιμο βρηκα το site κ ειμαι ετοιμη να μοιραστω μαζι σας κ την δικια μου εμπειρια καθως κ εγω κ ο αντρας μου εχουμε κανει sleeve.. χαιρομαι πολυ που σας βρηκα παιδια!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,557
    Καλως ηλθατε ροζουλα!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    Xαιρομαστε που μας βρηκατε.Εχω διαβασει οτι μετα την επεμβαση κανετε διατροφη συγκεκριμενη.Αφου ουτως η αλλως την κανετε την διατροφη το ιδιο αποτελεσμα δεν θα ειχατε χωρις την επεμβαση;Αλλα ισως αργουσε πολυ ;Εννοω το αποτελεσμα.Ρωταω απλως για να μαθω οι επιλογες του καθενα ειναι σεβαστες κ ειμαι σιγουρη πως για μια τετοια αποφαση ειχατε τους λογους σας κ καλα κανατε απλως παντα ειχα αυτη την απορια κ δεν τολμουσα να ρωτησω.:kiss:

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    2
    Originally posted by lessing
    Xαιρομαστε που μας βρηκατε.Εχω διαβασει οτι μετα την επεμβαση κανετε διατροφη συγκεκριμενη.Αφου ουτως η αλλως την κανετε την διατροφη το ιδιο αποτελεσμα δεν θα ειχατε χωρις την επεμβαση;Αλλα ισως αργουσε πολυ ;Εννοω το αποτελεσμα.Ρωταω απλως για να μαθω οι επιλογες του καθενα ειναι σεβαστες κ ειμαι σιγουρη πως για μια τετοια αποφαση ειχατε τους λογους σας κ καλα κανατε απλως παντα ειχα αυτη την απορια κ δεν τολμουσα να ρωτησω.:kiss:
    η αληθεια ειναι οτι προσπαθησαμε πολλες διαιτες μαζι με τον αντρα μου αλλα τπτ.... αν κ στηριζαμε ο ενας τον αλλον καποια στιγμη παντα ξεσπαγαμε.... εγω μολις εμαθα για το sleeve κατευθειαν το εψαξα κ αποφασισα να το κανω. ο αντρας μου ητανε πολυ διστακτικος κ περιμενε να δει πως θα παει με εμενα.. τλκ μολις ειδε τα γρηγορα αποτελεσματα μου αποφασισε να το κανει κ αυτος με διαφορα 5 μηνων....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •