H μικρη μου επιτυχια
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 14 of 14
  1. #1

    H μικρη μου επιτυχια

    Γεια σας και παλι,ξαναγραφω με μεγαλη χαρα καθως ο πρωτος μου στοχος επετευχθη!Ξεκινησα την προσπαθεια μου στα μεσα Ιουλιου με 85κιλακια. Σημερα ειμαι 78!Δεν ακολουθω καμια ιδιαιτερη διαιτα η διατροφη,τρωω το πρωι κανενα κριτσινακι με γαλα,το μεσημερι κανονικα και τα παντα απεχοντας λιγο απο τηγανιτα και το βραδακι κορν φλεικς,η κοτοπουλο με σαλατα η γιαουρτι με φρουτακι.Σηκωθηκα ομως απο τον καναπε μου και αρχισα να χρησιμοποιω τα οργανα γυμναστικης που ειχα σπιτι και χρονια σκονιζοτανε. Κανω το πρωι 1 ωρα στεπ και το απογευμα 45 λεπτα ποδηλατο και 2 σετ κοιλιακων.Ειμαι ανεργη τελευταια και καθως δεν εχω λεφτα να παω γυμναστηριο ειναι και αυτο μια απασχοληση.Επισης εχω αρχισει και περπαταω τα βραδια .Μου κανει πολυ καλο η γυμναστικη καθως και η διαθεση μου φτιαχνει και λογω ανεργιας η μερα περναει ευκολοτερα,και το δυσκολο χωρισμο που ειχα τον αντιμετωπισα πιο αισιοδοξα..και εκοψα και το ηρεμιστικουλι που επαιρνα που και που για τις αυπνιες.Στοχος μου ειναι να φτασω τα 60-58 κιλα και σημερα μπαινοντας σε παλιο μου τζιν εχω καθε διαθεση να συνεχισω την προσπαθεια μου

    YS-Eχω κοψει επισης αναψυκτικα ,αλκοολ,αλλα μια φορα την εβδομαδα τρωω ενα γλυκακι και καθε σαββατο βραδυ βρωμικο(γυρο-πιτσα-κρεπα) η ταβερνα:spin:
    Τι να κανω οι παλιες κακες συνηθειες δεν κοβονται ολες:spin:

  2. #2
    Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    38
    τα θερμα μου συγχαρητηρια κοπελια....ευχομαι να πιασεις συντομα το στοχο σου..και μαλιστα ετσι οπως το περιγραφεις θα σου γινει και τροπος ζωης που για μενα ειναι το πιο σημαντικο

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    445
    Τέλεια... Φαίνεσαι τόσο χαρούμενη και αισιόδοξη, μπάβο σου!!! Κάνεις το καλύτερο που θα μπορούσες να κάνεις, άσκηση και όχι μεγάλη στέρηση. Keep going:thumbup::thumbup::thumbup:

  4. #4
    Σας ευχαριστω και σε εσας καθε επιτυχια

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    259
    μπράβο sokalataki29!!θα σε βοηθήσει και άλλο η καλή σου διάθεση!!:thumbup:

  6. #6
    λολ τωρα διαπιστωσα οτι εγραψα λαθος το νικ μου σοκολατακι ηθελα να γραψω και μου βγηκε σοκαλατακι

    καλο ειναι και αυτο

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    2,205
    :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

    Μπράβο sokolataki κάτι παρόμοιο προσπαθώ κ εγώ αλλά στη προσπάθεια μένω!!!!!!!!

    Στα ενδιάμεσα τι τρώς?

  8. #8
    Ενδιαμεσα το πρωι τρωω με το ζορυ κανενα φρουτο (τα μισω:shocked2:

    και το απογευμα καμια μπαρα δημητριακων η μια φρυγανια με μελι

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1,637
    Μια χαρούλα, μπράβο!!! Καλή συνέχεια μέχρι και το στόχο!!!

  10. #10
    Επισης

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    thessaloniki
    Posts
    89
    Originally posted by sokalataki29
    Γεια σας και παλι,ξαναγραφω με μεγαλη χαρα καθως ο πρωτος μου στοχος επετευχθη!Ξεκινησα την προσπαθεια μου στα μεσα Ιουλιου με 85κιλακια. Σημερα ειμαι 78!Δεν ακολουθω καμια ιδιαιτερη διαιτα η διατροφη,τρωω το πρωι κανενα κριτσινακι με γαλα,το μεσημερι κανονικα και τα παντα απεχοντας λιγο απο τηγανιτα και το βραδακι κορν φλεικς,η κοτοπουλο με σαλατα η γιαουρτι με φρουτακι.Σηκωθηκα ομως απο τον καναπε μου και αρχισα να χρησιμοποιω τα οργανα γυμναστικης που ειχα σπιτι και χρονια σκονιζοτανε. Κανω το πρωι 1 ωρα στεπ και το απογευμα 45 λεπτα ποδηλατο και 2 σετ κοιλιακων.Ειμαι ανεργη τελευταια και καθως δεν εχω λεφτα να παω γυμναστηριο ειναι και αυτο μια απασχοληση.Επισης εχω αρχισει και περπαταω τα βραδια .Μου κανει πολυ καλο η γυμναστικη καθως και η διαθεση μου φτιαχνει και λογω ανεργιας η μερα περναει ευκολοτερα,και το δυσκολο χωρισμο που ειχα τον αντιμετωπισα πιο αισιοδοξα..και εκοψα και το ηρεμιστικουλι που επαιρνα που και που για τις αυπνιες.Στοχος μου ειναι να φτασω τα 60-58 κιλα και σημερα μπαινοντας σε παλιο μου τζιν εχω καθε διαθεση να συνεχισω την προσπαθεια μου

    YS-Eχω κοψει επισης αναψυκτικα ,αλκοολ,αλλα μια φορα την εβδομαδα τρωω ενα γλυκακι και καθε σαββατο βραδυ βρωμικο(γυρο-πιτσα-κρεπα) η ταβερνα:spin:
    Τι να κανω οι παλιες κακες συνηθειες δεν κοβονται ολες:spin:
    δεν θελω μετριοφροσυνες...η επιτυχια σου ειναι μεγαλη , οχι μικρη.. πλακα κανεις τοσα κιλα μεσα σε ενα μηνα? και γυμναστικη και σωστη διατροφη? και ολα αυτα μεσα στο καλοκαιρι.. δεν ξερω για σας εγω το καλοκαιρι δεν μπορω με τιποτα να κανω διαιτα... ενα πολυ μεγαλο μπραβο απο μενα καλη μου :tumble::thumbup:

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    416
    Μπράβο και ξαναματαμπράβο!!!!!!!!!!!!
    Ειδες ποσο ευκολα τα κατάφερες...ασε που σε βλεπω συντομα με αγορι, με κορμαρα, χωρις χαπια και με δουλειά!!!!!!!!!!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    101
    Μπραβο!! Με σωστη ψυχολογια ολα γινονται..... ειναι το κλειδι της επιτυχιας!!!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Originally posted by liubinatq

    The proper function of man is to live,but not to exist.
    Mην τον αποπαίρνουμε τον καημένο τον άντρα...Κάνει ό,τι μπορεί ο καψερός με όσα διαθέτει...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •