ΑΔΡΑΝΕΙΑ--
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266

    ΑΔΡΑΝΕΙΑ--

    Τα Χριστουγεννα ηρθα στο πατρικο μου με το γατο μου.Επειδη μενω μονη μου εκανα ενα διαλειμμα απο το σπιτι μου για να περασω ενα διαστημα με τη μητερα μου.Αυτο ηταν!Με εξαιρεση 1-2 μερες νοιωθω σαν να με καταπιε μια χοανη!Εχω βγαλει ριζες!Ειμαι στο σπιτι κ δεν το κουναω!Ακυρωσα κ μια φυσικοθεραπεια σημερα κ χτες κ εμεινα ''στα ζεστα''.Οχι οτι δεν θελω να βγω.Αλλα νοιωθω να με τραβαει αυτη η χοανη.Ολα τα σχεδια για να παω στο γυμναστηριο στην περιοχη του πατρικου μου για αυτες τις μερες μειναν σχεδια!Δεν κανω υπερφαγικα η σχεση μου με την τροφη ειναι νορμαλ -τουλαχιστον αυτο βλεπω πουειναι καλο-αλλα στα υπολοιπα...Ζητω βοηθεια-δεν ξερω αν εχει νοημα να αναλυσω γιατι συμβαινει αυτο η δεν ξερω τι-δεν θελω να σηκωθω κ να φυγω θελω να το αντιμετωπισω μεσα στη ''φωλια''γιατι αν φυγω θα εχω αφησει μια ''τρυπα'' ανοιχτη.Ευχαριστω οποιον με διαβαζει κ ευχαριστω οποιον απαντησει:sniffle:

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    σε διαβαζω εγω...
    τι να πω... επιστροφη στην βρεφικη ηλικια κ στη μητρικη αγκαλια?
    επιστροφη στην προ-γεννησης ηλικια , στη ζεστασια στη μητρα?
    η απλα κοπροσκυλιασμα?
    δεν ξερω...

    αν θε να μ ακουσεις παντως σηκω κ φυγε πριν χρονισει η κατασταση !!!

  3. #3
    Και γω σπιτι των γονιών μου είμαι....και εχω αρρωστησει και δεν μπορω να βγω έξω! Και ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ! Εχουν σπασει τα νευρα μου!

    Συμφωνω με σμαρτ, οτι μπορει απλα να σου είχε λείψει η φροντίδα και τώρα να θεωρείς όλα τα άλλα κατώτερα. Τι να πω...κάτσε και απόλαυσέ την!

    Εγώ δεν αντέχω να βλέπω τισ εντάσεις ενός γάμου που στηρίζει την ευτυχία του μόνο στα παιδιά, με πιέζει αφόρητα αυτό και με κάνει να θέλω να φύγω και να αφήσω πίσω μου συντρίμμια!!!! Με όλα αυτά και με τη βαρειά ρινοφαρυγγίτιδα και έλλειψη άλλων ερεθισμάτων...εχει πονέσει το μυαλο μου απο τον προβληματισμό, έχω διχαστεί..και σίγουρα έχω χάσει την ψυχική μου ηρεμία.

    Αν το σπίτι και ο καναπές της μαμάς σε κάνουν να νιώθεις ασφάλεια, είναι όμορφο. Μήπως όμως μένεις γιατί βλέπεις τη μητέρα σου πιο ευτυχισμένη?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    θα σου λεγα να σηκωθεις να φυγεις αλλα εχε χαρη που ερχομαι.
    και γαμωτο να μπορουσα να κατσω παραπανω ολη μερα θα σε ετρεχα!!!!!!!!!!!!!!!:bigsmile:

    ξεκολλα ρε, βγες απο κει μεσα!
    εισαι στην πολη με τις περισσοτερες επιλογες ολης της χωρας.
    ξεκολλα

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    ποσο σκοπευεις να μεινεις εκει?
    εχεις κανει καποιο προγραμμα γι αυτο?

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    μιας και εχεις εξαφανιστει, να υποθεσουμε οτι αλωνιζεις? :smilegrin:

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    oxι ενταξει νορμαλ οχι πολυ αλωνισμα κ εξω με το ζορι

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •