Αρχιζω ξανα και θελω την βοηθεια σας!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 52
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    773

    Αρχιζω ξανα και θελω την βοηθεια σας!!

    Γεια σας και καλη χρονια σε ολους!!
    Για οσες δεν με ξερουν, ειχα κανει μια πολλη καλη προσπαθεια μεχρι τον Αυγουστο του 2010 και ειχα χασει 10 κιλα (απο 85 ειχα παει 75), τα οποια και διατηρησα μεχρι τελος Νοεμβριου. Δεν μπορεσα να χασω αλλα... και δεν ειχα παρει κιολας, οποτε χαλαρωσα........
    Με αποτελεσμα σημερα να ειμαι 77,8, δηλαδη να εχω παρει 3 κιλα και να ειμαι πολυ απογοητευμενη απο τον εαυτο μου. Τοση προσπαθεια πηγε χαμενη, γιατι για μενα ειναι γολγοθας το χασιμο εστω και του ενος κιλου!

    Οποτε θελω να ξαναξεκινησω και σας χρειαζομαι ολες!!!! Θελω να παω εκει που ημουν και αν μπορεσω να φτασω και τον στοχο μου!

    Καλη συνεχεια σε οσες συνεχιζουν. Σας παρακολουθουσα τοσο καιρο σιωπηλα... Τωρα θα με βλεπετε συχνοτερα!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,039
    καλη αρχη σου ευχομαι και μην το βαζεις κατω κι εγω πηρα 5 κιλα σε 1 εβδομαδα

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    432
    μπραζιλ σημερα η μερατων μεγαλων αποφασεων ε? και γω ακριβως το ιδιο εκανα..παρακολουθουσα νκαι δεν μιλουσα. και σημερα αποφασισα να το αλλαξω αυτο.καλη μας αρχη!!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232
    brazil καλως ηρθες πισω!!!

    δεν τα παραταμε βρε!!δε χανομαστε οταν χρειαζομαστε βοηθεια!ολοι ειμαστε εδω!!:starhit::starhit:

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Βεβαίως και σε θυμόμαστε! Λοιπόν, όλα είναι στο μυαλό μας και εσύ το ξέρεις καλύτερα από τον καθένα για ότι σε αφορά. Κάνε ξανά ότι έκανες και πριν και θα επανέλθεις. Ένα διάλειμμα ήταν, τίποτα τρομερό. Καλή επιτυχία!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    1,599
    Originally posted by brazil
    Γεια σας και καλη χρονια σε ολους!!
    Για οσες δεν με ξερουν, ειχα κανει μια πολλη καλη προσπαθεια μεχρι τον Αυγουστο του 2010 και ειχα χασει 10 κιλα (απο 85 ειχα παει 75), τα οποια και διατηρησα μεχρι τελος Νοεμβριου. Δεν μπορεσα να χασω αλλα... και δεν ειχα παρει κιολας, οποτε χαλαρωσα........
    Με αποτελεσμα σημερα να ειμαι 77,8, δηλαδη να εχω παρει 3 κιλα και να ειμαι πολυ απογοητευμενη απο τον εαυτο μου. Τοση προσπαθεια πηγε χαμενη, γιατι για μενα ειναι γολγοθας το χασιμο εστω και του ενος κιλου!

    Οποτε θελω να ξαναξεκινησω και σας χρειαζομαι ολες!!!! Θελω να παω εκει που ημουν και αν μπορεσω να φτασω και τον στοχο μου!

    Καλη συνεχεια σε οσες συνεχιζουν. Σας παρακολουθουσα τοσο καιρο σιωπηλα... Τωρα θα με βλεπετε συχνοτερα!!
    brazil
    καλως σε και κακως απογοητευτηκες!
    μετα απο μια εντονη προσπαθεια , οταν τα παραταμε, το αναμενομενο ειναι να βαλουμε πολλα παραπανω, μη πω ολα, μη πω και παραπανησια..
    ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ! μπορεις να θεωρεις οτι ησουν σε συντηρηση.
    συνεχιζεις απο δω που εισαι κανονικα και ηρεμα και ολα θα πανε καλα :saint2:

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    324
    NEA AΡΧΗ ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ:yes:

    ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΣΙΜΠΙΣΑ ΛΙΓΟ ΒΑΡΟΣ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ

    ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΩ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΘΑ ΠΑΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΥΝΤΟΜΑ:starhit:

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    Originally posted by brazil
    Με αποτελεσμα σημερα να ειμαι 77,8, δηλαδη να εχω παρει 3 κιλα και να ειμαι πολυ απογοητευμενη απο τον εαυτο μου. Τοση προσπαθεια πηγε χαμενη, γιατι για μενα ειναι γολγοθας το χασιμο εστω και του ενος κιλου!
    απο τα 3+ που λες, τα 1,5-2 πρωτα θα φυγουν για πλακα, μιας και θα ειναι και κατακρατησεις εκτος απο λιπος.
    δηλαδη εχεις παρει περιπου 1,μη κιλο? και λες την προσπαθεια που ειχες κανει χαμενη?
    μην τρελαθουμε

    ξεκολλα και απλα συνεχισε, εκανες ενα διαλειμα, σιγα το μεγαλο παραπτωμα

    καλη συνεχεια μπραζιλ, δεν τα παραταμε!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,557
    Μπραζιλακι με το ωραιο τικερακι, ενα διαλειμμα ηταν και τωρα πισω στον αγωνα..ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ!!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    773
    Σας ευχαριστω ολες για το καλοσωρισμα, θα προσπαθησω παλι να μπω σε προγραμμα απο σημερα!
    Σημερα ξυπνησα 78,9 κιλα......... μεγαλο νουμερο για να με κανει να ταρακουνηθω και να ξεκινησω επιτελους!!! Αχ αυτες οι γιορτες, κατεστρεψαν πολυ κοσμο απο οτι ειδα :wink1:

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    109
    Καλή επιτυχία και από εμένα. Εμένα βλέπω ότι με βοηθάει να γράφω εδώ!!!

    Τα 3 κιλά που πήρες δεν είναι καθόλου πολλά τα 2 πρώτα θα τα χάσεις αμέσως. Είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρεις. Εξάλου σκέψου: Κάθε εμπόδιο σε καλό.... Εάν δεν είχες παχύνει λίγο μπορεί να μην είχες αποφασίσει να ξαναξεκινήσεις δίαιτα!!! Το ίδιο είχε συμβεί πριν χρόνια σε εμένα και έπιασα νούμερο που ποτέ δεν πίστευα ότι μπορώ να φτάσω!!! (Βέβαια σχεδόν κάθε χρόνο βάζω 4 με 5 κιλά λόγω βουλιμίας και μετά μαυρίζω μέχρι να τα χάσω!!!!)

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,339
    Originally posted by brazil
    Γεια σας και καλη χρονια σε ολους!!
    Για οσες δεν με ξερουν, ειχα κανει μια πολλη καλη προσπαθεια μεχρι τον Αυγουστο του 2010 και ειχα χασει 10 κιλα (απο 85 ειχα παει 75), τα οποια και διατηρησα μεχρι τελος Νοεμβριου. Δεν μπορεσα να χασω αλλα... και δεν ειχα παρει κιολας, οποτε χαλαρωσα........
    Με αποτελεσμα σημερα να ειμαι 77,8, δηλαδη να εχω παρει 3 κιλα και να ειμαι πολυ απογοητευμενη απο τον εαυτο μου. Τοση προσπαθεια πηγε χαμενη, γιατι για μενα ειναι γολγοθας το χασιμο εστω και του ενος κιλου!

    Οποτε θελω να ξαναξεκινησω και σας χρειαζομαι ολες!!!! Θελω να παω εκει που ημουν και αν μπορεσω να φτασω και τον στοχο μου!

    Καλη συνεχεια σε οσες συνεχιζουν. Σας παρακολουθουσα τοσο καιρο σιωπηλα... Τωρα θα με βλεπετε συχνοτερα!!
    brazil μου καλη χρονια και καλως μας ξαναρθες.Πολλες κοπελες ειχαν αποχη απο το φορουμ γιατι ξεφυγαν αυτο τον καιρο αλλα τωρα καιρος να επιστρεψουμε στα παλια.Κι εγω πηρα 1,5 κιλο και εχω την ιδια απογοητευση με σενα και η λεξη γολγοθας που αναφερεις χαρακτηριζει και τη δικη μου κατασταση οπως και πολλων εδω μεσα.Θα το παλεψουμε brazil ολες μαζι.Εμενα με βοηθαει να ερχομαι να γραφω εδω μεσα τι εφαγα και ποσο ζυγιζω ειδικα τις μερες που εχω ξεφυγει διατροφικα.Καλη συνεχεια και κουραγιο.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    343
    χρόνια πολλά μέλη!!

    μαζί στον αγώνα με την brazil!!!! και έγω για κάποιους λόγους ξανακύλησα και έιμαι πάλι εκεί απο όπου ξεκίνησα!! ξανά απο την αρχή λοιπόν.... καλή μας αρχή !!! :P

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232
    Marry καλως ηρθες και εσυ!!!καλη νεα αρχη και καλη χρονια!!

    τι παθαινουμε ρε π@@στη και ξανακυλαμε?και καθε φορα η επιστροφη ειναι και πιο δυσκολη????

    εγω 6 εβδομαδες εχω ψωμολυσσαξει και παλι...

    για ακομη μια φορα πιστευω και ελπιζω οτι ειναι η τελευταια μου διαιτα, θα κανω επιτελους μια σωστη συντηρηση και ολα καλα...
    Αλλα πανω που χανω λιγοοο,κολλαει και παλι...κουραστηκα πιααα...
    Ο Θεος βοηθος........:starhit:

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    Υπαρχει το ενδεχομενο να κανετε στερητικη διατροφη κ να πεινατε;Γιατι παλια που εκανα στερητικες διαιτες οταν το σωμα δεν αντεχε αλλο τη στερηση,ετρωγα τον αμπακο κ ξανα παλι απο την αρχη.Η ζωη μου ως προς τη διατροφη ηταν ενα διαστημα με τοννους σε νερο κ ντοματα κ ενα διαστημα με οτι υπηρχε στο φουρνο απο τυροπιττες ως κωκ.Αφαγεια,στερηση-λυσσα και παλι απτην αρχη...

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •