Ευχαριστω.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 25
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014

    Ευχαριστω.

    Ευχαριστω ολους που μπορεσα να μοιραστω τους προβληματισμους μου μαζι σας...που με βοηθησατε και με κανατε καλυτερο ανθρωπο,ακομα και μεσα απο τον γραπτο λογο και μονο...δεν ξερετε ποσο με βοηθησατε.
    Ευχαριστω σας αγαπω ολους....και ακολουθηστε την καρδια σας.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  2. #2
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    κηπ,

    συνεχισε να κανεις οτι κανεις
    αν τωρα πηρες απο κοσμο τετοια ανταποκριση οτι καλυτερο για αυτον.


    Keep going keep..
    ;)

  3. #3
    Member
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    thes
    Posts
    90
    Κηπ δε μαρεσει ο αοριστος χρονος,
    εδω εισαι , εδω ειμαστε κ εχουμε ακομα πολυ αγωνα,πολλες χαρες, κ πτωσεις,
    για μας ειναι τα δυσκολα.
    παρε ενα songie http://www.youtube.com/watch?v=AYeTwfyx0nw
    kalokairino ^^

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ευχαριστω...το κακο ειναι οτι δεν συμμετεχω ποτε σε παρανοια...για να προστατεψω το μυαλο μου...και αυτο το πληρωσα με τη ζωη μου.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Και δεν υπαρχει και αλλη λυση...ακολουθησα το βελτιστο δρομο...
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Originally posted by keep_walking
    Ευχαριστω ολους που μπορεσα να μοιραστω τους προβληματισμους μου μαζι σας...που με βοηθησατε και με κανατε καλυτερο ανθρωπο,ακομα και μεσα απο τον γραπτο λογο και μονο...δεν ξερετε ποσο με βοηθησατε.
    Ευχαριστω σας αγαπω ολους....και ακολουθηστε την καρδια σας.
    σ ευχαριστώ για οσα έγραψες, για οσα γραφεις, για την αξιοπρεπεια σου που βγαινει σε ολα τα μηνυματα σου....για την ευαισθησία σου να μη θίξεις....για τις χαρές που μοιράστηκες μαζι μας, για τις λυπες κ απογοητευσεις, για τις αγωνίες που σε βασανιζαν κ μας τις ειπες κ αυτες, για την απουσια του απόλυτου, για τον διάλογο, για το χιουμορ....για ολες τις πτυχες που δεν ντράπηκες (και πολυ καλα έκανες), να αποκαλύψεις.....:)

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν αντεχω αλλο...μα την παναγια...ο πονος ειναι μες τη ζωη αλλα εμενα μου τον προσφερουν με το τσουβαλι...και δυστυχως δεν προκειται να σταματησει...και οχι δεν μπορει να βοηθησει κανενας...δεν ειναι τρελλα ειναι η πραγματικοτητα.
    Με εχουν τσακισει κυριολεκτικα ολα αυτα τα χρονια και δεν μπορω να συνεχισω τη ζωη μου...ποια ζωη δηλαδη...εκανα οτι μπορουσα
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Keep θες να πεις κάτι παραπάνω?ειναι τα χρονια προσπάθειας, που σε κουρασαν?εγινε κάτι τελευταια που σε πικρανε κ ήρθε να προστεθει στα άλλα προβλήματα σου?

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Τι να σου λεω Sofia...αστο ετσι κι αλλιως θα με περασεις για τρελλο...(δεν εννοω κατι κακο με αυτο)
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Originally posted by keep_walking
    αστο ετσι κι αλλιως θα με περασεις για τρελλο...(δεν εννοω κατι κακο με αυτο)
    πάμε στοίχημα?

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν γινεται τιποτα...ασε μην διαβασει και κανενας που δεν πρεπει.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  12. #12
    Member
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    thes
    Posts
    90
    η τρελλα κ η τεχνη ειναι οι απολυτοι τροποι ελευθεριας σκεψεων! γιαυτο μη μασας , εισαι ενας ελευ8ερος αν8ωπος! εξαιρετικη ιδιοτητα να το ξερεις.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,537
    keepako ξερεις οτι για πολλούς εισαι παράδειγμα . Οσο και να ειναι βαρυ το φορτιο , μην εγκαταλείπεις . Σκέψου τις στιγμές ευτυχιας που πέρασαν και εκείνες που θα έρθουν . Υπαρχει παντα ελπίδα για κατι καλύτερο . Και σου αξίζει .

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    426
    Keep αν σου πω να μην επικεντρώνεσαι στο πρόβλημα ίσως σε έβλεπες όπως σε βλέπω εγώ, μα το ξέρω αυτό δεν γίνεται είναι ο πόνος που η ανηφόρα που δεν σε αφήνουν να το ξεχάσεις. Δεν έχω και ούτε θέλω να σου πασάρω ωραία λόγια για παρηγοριά, θέλω απλά να σου εκφράσω το θαυμασμό μου για αυτό που είσαι... μια υπέροχη ευγενική ψυχή

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Ο κοσμος ειναι ωραιος...η μουσικη ειναι ωραια...αλλα εγω δεν ειμαι σημαντικος...δεν θελω την παρανοια του κοσμου...θελω απλα πραγματα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •