"Παραιτούμαι...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 28
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    478

    "Παραιτούμαι...

    not anymore...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    fae!_prits_:p, kαλημέρα και καλο μήνα ................Θα αρχισω αναποδα : το βιντεάκι δεν το ειδα(δεν το βρήκα μονο φωτο ειχε ) . Το κείμενο το διάβασα και διάβασα σε ριμέικ τα τελευταια χρονια της ζωής μου ................ μονο που δεν ειμαι άντρας και δεν έστειλα ποτε συμετοχή για ποδοσφαιρικο αγώνα .............. Τυχαιο , εχω ξυπνήσει εντος εισαγωγικων γιατι δεν εχ κοιμηθει καθολου . Επιλογή να ξαπλωσω χωρις ψυχοφάρμακα . Απο χτες ένα κλικ τρυγιριζει το μυαλο μου και λεει μεχρι εδω !!!!!!!!!!!
    Ειμαι συγκλονισμένη και συγχισμένη και γράφω μπερδεμενα αλλα κυριολεκτικά ενα "ριμεικ " της ζωης μου περναει καθως ξαναδιαβαζω αυτα που εχεις γραψει ............... Καλημερα Σταύρο..........

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    478
    Καλημερα!
    Ως εδω και μη παρεκει!
    Μαζι σου!
    Οτιδηποτε εχει να κανει με φαρμακα ομως ενημερωνουμε
    πρωτα τον γιατρο. Μην παιρνεις τετοιες πρωτοβουλιες απο μονη σου.


    Το video εχει τιτλο LOOK AT YOURSELF AFTER WATCHING THIS.

    Ψαξ'το χειροκινητα αξιζει τον κοπο.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    560
    Το μόνο που θέλω να γράψω fae!_prits_:p είναι καλή επιτυχία σε ότι κ αν κάνεις από εδώ κ πέρα....η ζωη να στα φέρνει όπως έχεις ονειρευτεί αρκεί να μην σταματήσεις ποτέ να ονειρέυεσαι!!!!!!!!!!!
    alma libre.... ειλικρινα σου ευχομαι να μπορείς κάθε μέρα να είσαι ευτυχισμένη κ να βρίσκεις λόγους να είσαι χαμογελαστή.....
    ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΑ!!!!!!
    έχουν δει πολλα τα ματακια μου, έχει πονέσει πολύ η καρδούλα μου, έχει διαλυθεί πολλέσ φορές ο ψυχικός μου κόσμος....αλλά σασ διαβεβαιώ ότι μπορεί να συμβεί το αναπάντεχο αρκει να μην χαθεί η πίστη μας σε ΕΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!:thumbup:

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    fae!_prits_:p σε ευχαριστώ για το ενδιαφερον αλλα μην ανυσηχεις χειριζομαι με συναισει οτι πρέπει. Έχω βάλει μυαλο.............
    Maria Hope σε ευχαριστώ .............Απο χτες ψιλοπάνω το εαυτο μου πολυ αμυδρα να ονειρευεται πάλι ............Είναι και αυτο μια αρχή ...........

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    560
    κ η αρχή ειναι το ήμισυ του παντός....!!!!!!!!!!!!!!καλή συνέχεια στα όνειρα....κ μην τσιγκουνευτείς... ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΑΑΑΑΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑ ΟΝΕΙΡΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!:kiss:

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    478
    Mαρια ευχαριστω πολυ. Ευχομαι το "hoping to smile soon" να γινει "smiling all day" συντομα :D

    Alma libre Ειναι στο χερι σου τωρα. Παρε αυτη την σπιθα που αναψε μεσα σου, καν'την φωτια και παρ'τα ολα παραμαζωμα.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    fae-prits! σε ευχαριστουμε γι αυτη τη συγκλονιστικη καταθεση ψυχης.. που μας εμπιστευτηκες :)
    φαινεσαι να εχεις καλη "δυναμικη"!!
    θα τα καταφερεις :)

    οσο για τα ονειρα... νομιζω οτι το να μπορεις κ μονο να κανεις ονειρο ειναι ενδειξη οτιολα πανε καλα!!
    το σοκ ειναι οταν διαπιστωνεις οτι εχεις χασει τοσο την πιστη σου, ωστε ουτε καν αυτο δε μπορεις!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    560
    ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ....ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΛΠΙΖΩ.....ΧΙΧΙΧΧΙΧΙΧΙ...
    ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΠΑΙΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!: spin:

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    113
    fae-prits! σ' ευχαριστούμε για το κείμενο σου, είναι καταπληκτικό, μια ένεση αισιοδοξίας!
    Τα γρανάζια της ζωής συνεχίζουν και δουλεύουν, ακόμη κι αν πλήγωσες, ακόμη κι αν πληγώθηκες, τι κι αν κέρδισες τι κι αν είσαι στους χαμένους. Το κοντέρ με τις φορές που θα γελάσεις ακόμη, θα κλάψεις, θα κάνεις έρωτα, θα ονειρευτείς και θα πεις μεγάλα λόγια, ακόμη δεν μηδένισε.

    Καλό μήνα σε όλους!


    ?Life is a tragedy when seen in close-up, but a comedy in long-shot? _ Charlie Chaplin

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    478
    smart, faidra7 ευχαριστω :) εχω κι αλλο υλικο αν θελετε παντως :D

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    ΦΙΛΕ ΕΙΣΑΙ ΑΠΑΙΧΤΟΣ!Ναι θελουμε υλικο.Καιρο ειχα να διαβασω τετοιο ποστ.Νασαι καλα!Δηλωνω οπαδος σου κ περιμενω κι αλλα νεα σου!Ευχαριστουμε!Νασαι σιγουρος οτι εχεις δωσει κουραγιο σε πολλους εδω μεσα!!!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Είσαι power,Σταυρόσπυρε!Ελπίζω να έχετε τη δεύτερη ευκαιρία σας με την κοπέλα και να την αξιοποιήσετε καλύτερα αυτήν τη φορά!
    Όλα τα υπόλοιπα είναι στο χέρι σου και δε σε φοβάμαι!Να έχεις την υγεία σου κι εσύ και όσοι αγαπάς και λίγη εύνοια της τύχης!

    Παραθέτω προς διευκόλυνση των υπολοίπων το βίντεο,στο οποίο αναφέρεσαι.Το είχα δει παλιότερα...Συγκλονιστικό!

    --->LOOK AT YOURSELF AFTER WATCHING THIS

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,126
    για το βιντεάκι απλά δεν ξερω τι να πω με εκανε να νιωσω λίγο τεμπέλα για πολλά πράγματα που δε κάνω ενω έχω υγεία, χέρια, πόδια ΟΛΑ τα έχω αλλά πολλες φορες είμαστε λίγο αχαρηστοι με ο,τι έχουμε.
    Ωραίο ομως... ήταν μήνυμα ζωής και σου δίνει κίνητρο

    fae_prits σου εύχομαι να πετύχεις τους στόχους σου, και ΠΑΝΤΑ να προσπαθείς, όποιο και να είναι το αποτέλεσμα!
    (ωραίο φυσικά το ποστ σου οπως ειπαν κ οι απο πανω..)

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    Originally posted by fae!_prits_:p

    Συμπερασματικα θα ελεγα "θρεψτε την ψυχη σας". Καντε πραγματα που σας ευχαριστουν, ζηστε μια δευτερη εφηβεια (εχω αφησει μαλλια και φοραω και σκουλαρικη στα 35 μου και σε οποιον αρεσω για τους αλλους δεν θα μπορεσω), επενδυστε στους φιλους σας, βαλτε στοχους και αντληστε δυναμη απο αυτους. Eγω για παραδειγμα τους επομενους μηνες θελω να πετυχω τα εξης: δουλεια, γυμναστηριο, αδυνατισμα, μπανια στην παραλια με στρινγκακι παρακαλω γιατι θα εχω κορμαρα (αστειευομαι). :D Πολυ πραγμα και δεν εχω χρονο για χασιμο και βαρεθηκα να παραιτουμαι!
    and nothing else matters.... :)




    τα αυτογραφα ποτε?

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •