ΤΕΡΜΑ ΠΙΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Member
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    92

    ΤΕΡΜΑ ΠΙΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ

    Πριν μερικες βδομαδες αρχισα να παιρνω ladose και solian.Ειχα παρει και παλια και δεν ξερω αν με βοηθησαν.Προχθες ημουν πολυ χαλια.Πονουσαν τα ποδια και το κεφαλι μου, ενιωθα εξαντληση και επισης εχω να φαω κατι μερες.Ο γιατρος μου ειπε οτι οφειλεται πολυ πιθανον στα χαπια και μου ειπε να παρω μιση δοση.
    Εγω ομως αποφασισα να τα σταματησω εντελως.Δε θελω να με κανουν εντελως χειροτερα απ\' ο,τι ειμαι.
    Σκεφτηκα οτι αυτο εγινε για καποιο λογο.Για να καταλαβω οτι τα χαπια αυτα δε με βοηθανε καθολου και δε μου χρειαζονται.Πως γινεται ενα χαπι να σου αλλαζει τη ζωη, τον τροπο που βλεπεις τα πραγματα; Αυτο μπορει να το κανει ενα βιβλιο, μια ταινια, ενα προσωπο. Εμεις υποφερουμε και οι φαρμακευτικες πλουτιζουν.Μηπως πρεπει να αντισταθουμε σε αυτη τη βιομηχανια του πονου; Μηπως πρεπει να βρουμε αλλους τροπους για να λυσουμε τα προβληματα μας;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    αντε και στα δικα μας

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    home which home
    Posts
    2,326
    ναι αμε και αυτο γινεται αμα το πιστευεις.εγω προσωπικα πιστευω ότι πολλές φορεσ μπορεις να μπεισ στο γραφειο του ψυχολογου/ψυχιατρου με ενα προβλημα που μπορει να αντιμετωπιστει πολλες φορεσ και με αλλουσ τροπουσ και να βγεισ με δεκα προβληματα για τα οποια θα πρεπει να παρεισ και φαρμακα.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •