διαιτα και υπομονη!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 18
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    14

    διαιτα και υπομονη!!!

    γεια σε ολους!ειμαι καινουργια εδω και δεν ξερω αν θα γραφτει αφτο που θα γραψω καπου!αρχισα διαιτα με χαπια απο την δευτερα.παρενεργειες δεν εχς μονο απο τα πολλα υγρα...ξερετε!τη δευτερα θα πας να ζυγιστς.πιστευω οτι το φαγητο που τρςς δεν ειναι και πολυ λιπαρο...ειμαι 1,67 77 κιλα και θελω να φτασω στα 60!αντε καλη αρχη:starhit:

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    224
    Καλή αρχή agnes!μια χαρά γράφτηκε αυτό που έστειλες!Αν και δεν συμφωνώ και πολύ με τα χάπια,παρόλα αυτά είναι επιλογή σου.ελπίζω να έχεις τα αποτελέσματα που επιθυμείς:bisou:

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    14
    εχω κανει παρα πολλες διαιτες και λογω τισ οικογενειας μου επειδη ειναι παχυσαρκη και εγω λαιμαργη παχαινω ξανα.ειχα παει 57 κιλα και κρατηθηκα για ενα χρονο απο 80 και μετα τα ξαναπηρα και τωρα ειμαι 77,μακαρι να πετυχει αυτη την φορα!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    224
    Μακάρι,στο εύχομαι!Όλα στο χέρι μας είναι,αν το πήρες απόφαση το αποτέλεσμα είναι δεδομένο:yes:

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    14
    σημερα εφαγα 5 γιουβαρλακια χωρις αβγο και σαλατα λαχανο.το βραδυ θα δουμε

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    14
    μαλλον σαλατα:sniffle:

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    14
    θελω και εγω ενα weight loss ticker!!!

  8. #8
    καλως ηρθες και καλη επιτυχια!
    Οσο για το τικερακι πατα πανω στο δικο μου, θα σε βγαλει σε μια σελιδα, θα επιλεξεις οποιο σου αρεσει και μετα θα κανεις αντιγραφη επικολληση του κωδικου στην υπογραφη σου!

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    14
    ευχαριστω.μια ερωτηση την υπογραφη που την βρισκεις? εχω φτασει μεχρι την αντιγραφη.....:question:

  10. #10
    Πινακας ελεγχου και μετα edit profile.

  11. #11
    sto koutaki pou grafei signature

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    14
    ευτιχως ακομα δεν πειναω...αμα δενυπηρχαν τα γλυκα θα ημουν κοκαλο!!!

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    14
    χρησιμοποιω τα χαπια thinopuntia.πινω πολυ νερο 10 ποτηρια,εχω 2 γευματα με σαλατα παντα και την υπολοιπη μερα πινω τσαι χυμους.δεν θελω να πιεζω τον εαυτο μου γιατι ειχα περασει μια φαση που εβαζα τον εαυτο μου να κανει εμετο.ετσι ειχα φτασει 55 κιλα αλλα δεν μπορουσα να το σταματησω.ευτυχως με βοηθησε η αφεντικινα μου και τα κοριτσια στην δουλεια.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    230
    Γεια σου agnes!!!Καλή αρχή και από εμένα!!!:grin:
    Εγώ διαφωνώ κάθετα με τα χάπια να ξέρεις..αλλά ελπίζω να μην κάνουν τόσο κακό όσο πιστεύω ότι κάνουν...αν και θέλω να χάσω περισσότερα κιλά δεν θα τα χρησιμοποιούσα...καλή δύναμη όπως και να έχει!!!
    να σε ρωτήσω αλήθεια..πόσο χρονών είσαι γιατί κάτι μου λέει ότι είμαστε συνομήλικες(η σειλορ βλέπεις είναι μια αγάπη που δεν ξεχνιέται:bouncy::bouncy::bouncy: )

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    14
    eimai sta 25 to 1986 gthn akriveia.to kserw oti ta xapia einai epikinduna alla ama xanw pio grhgora kila anevainei to ithiko mou. eimai 1,67 77 kila kai tha zigistw prwth fora thn deftera!

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •