Ειμαι σε κριση.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 14 of 14
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014

    Ειμαι σε κριση.

    Τελικα ειμαι σε κριση.
    Ισως λογω ηλικιας...ισως λογω συνειδητοποιησης οτι τελικα ειμαι μαλλον καθυστερημενος...και με αυτον τον τροπο με αντιμετωπιζουν οι αλλοι.Ευφυης μεν αλλα ουσιαστικα καθυστερημενος...εχω φοβερες αδυναμιες.
    Τον πουλο.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    συγγνωμη!!!!!!!!τί πάει να πει καθυστερημένος?

    μήπως τελικά δίνεις αξία στον κάθε άλλο που θα σε δει ή θα σε αντιμετωπίσει έτσι κ αγνοεις όλους οσους ΔΕΝ σε βλέπουν έτσι???

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    Τι λες ρε κηπ!!!!!!!Απο που το εβγαλες το συμπερασμα!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    Μπορει να φταιει κ ο καιρος σημερα,μας ραντιζουν με στρεσσογονες ουσιες που ελεγε κ ο χαρδαβελας...Ακουσα 3-4 σημερα σε κριση...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    keep τα άτομα που αντιμετωπίζουν τους συνανθρώπους τους με υπεροψία συνήθως είναι χαμηλού επιπέδου, κομπλεξικοί και πιθανώς περισσότερο πονηροί και κακόβουλοι παρά ευφιής. Μην το παίρνεις προσωπικά καθότι τέτοιου είδους άτομα θα φανούν \"καλοί\" μόνο εαν έχουν να αποκομήσουν κάποιο κέρδος. Εάν σε πείραξε κάποιος ή κάποιοι, αγνόησε τους. Είσαι άνθρωπος ευαίσθητος και πρέπει να προσέχεις για να μην πληγωθείς. Καλή δύναμη και να προσέχεις.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    κεεπ οχι μια χαρα εισαι.εισαι απο τους λιγους που εχουν αυτο που εχεις ειδη και εισαι πολυ καλυτερος απο καπιον που δεν εχει τιποτα.εισαι αξιολατρευτος

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    2,713
    ειναι φορες που τρελαινομαι λεω οτι η ζω αναμεσα σε παρανοια η ειμαι εγω η παρανοικη.Δε βγαζω ακρη πως σκεφτονται καποιοι ανθρωποι.Δε μπορω να πιασω τοση χαζομαρα που κυκλοφορει εξω μερικες φορες.ελπιζω να μην εβγαλες απο κει τετοια συμπερασματα..

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Δεν πιστεύω να τον πείραξε τόσο το ποστ του Φώτη...τι να πώ..είναι δύσκολη περίοδος και η ζέστη μας τσουρουφλάει μου φαίνεται. Κουράγιο..

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    426
    Να\'μαι και γω, για να σε δω λιγάκι βρε \'\'μούτρο\'\', μήπως θες να τραβήξεις την προσοχής μας , μα σε αγαπάμε ούτως η άλλος δεν χρειάζεται να μας λες τετια :)
    Μετα δεν περνάς απαρατήρητος εσύ τι να κάνουμε τώρα :)
    Για πες που σκάλωσε η σκέψη σου και πήρε λάθος δρόμο, και κατέληξε εκεί ;
    Πως γίνεται και ευφυείς και καθυστερημένος , εγω ας πούμε καθυστερώ πάντα στα ραντεβού μου αυτό με κάνει καθυστερημένο;
    Εδω μέσα άμα κάνουμε ένα διαγωνισμού ανορθογραφίας θα βγω πρώτος με διαφορά, άμα θέλετε σας προκαλώ, τι αυτό με κάνει καθυστερημένο, άντε και είμαι και λίγο ,εμ τι να κάνω θα χαρώ αυτά που έχω σε αφθονία.
    Ε μήπως είσαι σε ερωτική κρίση η κρίση ηλικίας, γιατί τότε πάω πάσο :)

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    νομιζω ειναι 35 οποτε αποκλιετε να ειναι κριση ηλικιας.και οσο για κα8ηστεριμενος καμια σχεση σιγουρα.ειναι......και ερωτευσιμος αντρας.:P

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εμ παιδια δεν ξερω τωρα ειμαι παλι καλυτερα αλλα αλλαζω ενα σωρο διαθεσεις τη μερα...τι μια ειμαι καλα...τελεια...και την αλλη εντελως χαλια.
    Δεν ξερω τι εχω παθει...σας ευχαριστω ολους.
    Το ποστ του Φωτη τωρα παω να το διαβασω.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    κανε υπομονη τις ασχημες μερες και τις καλες ξεζουμιζετες κιπακο .

  13. #13
    Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    32
    keep_walking...εγώ σε βλέπω πολύ δυνατό εδώ μέσα! μη μασάς! δίνεις δύναμη, το επαναλαμβάνω..σε άλλους! μη μασάς!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Originally posted by keep_walking
    Εμ παιδια δεν ξερω τωρα ειμαι παλι καλυτερα αλλα αλλαζω ενα σωρο διαθεσεις τη μερα...τι μια ειμαι καλα...τελεια...και την αλλη εντελως χαλια.
    Το παθαίνω και\'γω! Όποιος νιώθει τη δυστυχεία έντονα, νιώθει τη ευτυχεία εντονότερα. Οπότε περί ορέξεως βάφλα (ζεστή απο κάτω, κρύα απο πάνω -εάν φυσικά έχει παγωτό- και χλυαρή όταν λιώσει). Χιούμορ..το καλύτερο φάρμακο της διάθεσης.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •