κολπικός οργάσμος και ταυτόχρονο κλάμα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 22
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    9

    κολπικός οργάσμος και ταυτόχρονο κλάμα

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΟΤΙ ΑΝΑΦΕΡΩ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ. ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΑ ΟΤΑΝ ΦΤΑΝΕΙ ΣΕ ΚΟΛΠΙΚΟ ΟΡΓΑΣΜΟ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΞΕΣΠΩΝΤΑΣ ΣΕ ΚΛΑΜΑ. ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΖΗΣΕΙ ΠΟΤΕ (ΚΥΡΙΕΣ) ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΤΑ ΑΙΤΙΑ ΤΟΥ? ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΤΕ Η ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΣΑΣ (ΚΥΡΙΟΙ) ΚΑΙ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ?

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    προσωπικα αλλες το βιωνουμε αυτο μετα τον οργασμο .δεν εχω ακουσει κατα την διαρκεια αλλα για μετα.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    426
    Α ρε επιβήτορα πάντα άξιος .... κλαίει από χαρά μαλον.
    Τώρα που προβληματίζεσαι για να καταλάβω στο γιατί κλαίει ;
    Δεν λες πάλι καλά που δεν κατουράει όταν κορυφώνει και να σου κάνει το αυτοκίνητο πισίνα εκεί να δεις εσύ μετά , που χειμώνα καλοκαίρι να θες να το κάνεις μόνο στη θάλασσα :)

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    εδώ μάλλον
    Posts
    137
    Φαντάζομαι δεν εννοείς κλάμματα από λύπη!!! :D

    Δεν είναι περίεργο.
    Μου έχει συμβεί κι εμενα κάποιες φορές.
    Υποθέτω έχει να κάνει με την ένταση που φέρνει ο οργασμός και με την απελευθέρωση όλης αυτής της ενέργειας εκείνη την ώρα.


    Όσο για το κατούρημα Thessalo, είναι επίσης εντελώς φυσιολογικό! Ερεθίζεται και η κύστη και η ουρήθρα μαζί με τα υπόλοιπα. Και με τη χαλάρωση του οργασμού...

    Μην κοιτάς που εσείς πτωχοί υποανάπτυκτοι έχετε μία δίοδο μόνο και για τα δύο, η οποία αναγκαστικά κλείνει για τη μία ή την άλλη φάση ανάλογα!!!
    :D:P:D:P

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    9
    Θέλω να ξεκαθαρίσω ότι το συγκεκριμένο post δεν το έβαλα για να πω κάτι με αυτό απλά ήθελε η κοπέλα μου να μάθει γιατί της δημιουργείται (αλλά και εγώ),μην με περάσετε και για ψωνάκι..και όχι δεν είναι κλάμα από λύπη και συμβαίνει στο τέλος

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    εδώ μάλλον
    Posts
    137
    Τίποτα ανησυχητικό!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,871
    Αυτο ειναι κατι που λιγοι ξερουν την τεχνικη να το καταφερουν... μπαγασάκο! ^^
    Θα το βρεις συχνά σε τσόντες και σε ερωτικές ιστορίες, αλλα το real thing ειναι μια μοναδική εμπειρία για την τυχερούλα που είσαι μαζί

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    9
    είναι η πρώτη φορά που μου συμβαίνει και είναι λογικό να μην ξέρω γιατί συμβαίνει αυτό...πάντως το αίσθημα που αφήνει μετά και στους δύο μας είναι τέλειο...

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    καπου στον κόσμο
    Posts
    2
    εμενα πάλι μου έτυχε αρκετες φορές, κυρίως με τον άντρα που είμαι χρόνια τώρα μαζί του, αλλα στην αρχη της σχέσης μας. Εκείνου όμως δεν του άρεσε και πολύ...κάτι σαν να τον στενοχώρησε και με παρακάλεσε αν γίνεται να μη το κάνω..ετσι πιέστηκα και δεν το κάνω πιά., αλλα μούρχεται συχνά πάντως , ειναι κάτι σαν έκρηξη, σαν \"κλαίω απο ευτυχία\".

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    Ρε παιδια υπαρχει κολπικος οργασμος?Εγω νομιζα οτι ολες τελειωναμε με την κλει@#@$α λολ

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    277
    μαρια ναι.......και που να δεις και συνδυασμος των 2 τι φερνει....χεχεε

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,522
    μακαρι να ειχα κ κολπικο μονο κλητωριδιακο οργασμο εχω.λολ

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    athens
    Posts
    1,565
    χαχαχα... maria.. διαβασε ορισμένα πράγματα:

    http://www.anew.gr/dreams/article.php?aid=31

    http://health.in.gr/news/article.asp?lngArticleID=44184

    Ο Σίγκμουντ Φρόιντ είχε χαρακτηρίσει ως \"ώριμο\" τον κολπικό οργασμό θέτοντας στο επίκεντρο της ερωτικής πράξης το ανδρικό μόριο, ενώ είχε χαρακτηρίσει τις γυναίκες που βίωναν κλειτοριδικό οργασμό ως \"ανώριμες\" καθώς αναζητούσαν μόνο την σεξουαλική διέγερση και όχι την ολοκλήρωση της ερωτικής πράξης.

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    26
    το κλάμα είναι χαράς? λύπης? ενοχής? συγκίνησης? αμφιβολίας? νευρικό? τι? σου είπε?

  15. #15
    Ότι μου μεινε από μαλί, στο κεφάλι, έφυγε τελείως σήμερα!!!!!

    αχαχαααααααααααα!!!!

    Σόρι, αλλά μου ήταν αδύνατο να αντισταθώ.....

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •