New member
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 20

Thread: New member

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    940

    New member

    Καλησπέρα σε όλους!
    ψάχνοντας στο internet για διαφορές πληροφορίες περί δίαιτας κλπ ανακάλυψα την σελίδα. Είμαι μια από εσάς... έχω πάνω μου πολλά κιλά τα οποία έχω αποκτήσει με πολύ κόπο όπως όλοι και εδώ και άπειρα χρόνια προσπαθώ να τα χάσω.... έβαλα και άλλα λίγα με την εγκυμοσύνη που μου ήρθε ουρανοκατέβατη (αλλά δεν την μετανιώνω με τίποτα εννοείται γιατί απέκτησα έναν άγγελο) και εδώ και 4 μήνες προσπαθώ να χάσω τουλάχιστον τα της εγκυμοσύνης. Η όποια συμπαράσταση - υποστήριξη είναι καλοδεχούμενη. Δίαιτα αφού την έχω χαλάσει εδώ και 3 μέρες ξεκινάω πάλι από αύριο και βλέπουμε!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    134
    Καλως ήρθες! Και εγώ καινούρια είμαι! Σου εύχομαι να πετύχεις το στόχο σου!:tumble:
    Με υπομονή και θέληση όλα γίνονται!

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    αθηνα- μαλλον ομως δεν ειμαι γηινη
    Posts
    25

    ΚΑΛΩΣΗΡΘΑΜΕ!!!

    ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΥΧΑΙΑ ΕΠΕΣΑ ΕΠΑΝΩ ΣΑΣ!!!
    εψαχνα και εγω τα μαγικα νεα στο χωρο των κιλων.
    εχω και εγω ενοχο παρελθον, καταφερα και εχασα 50 κιλα πριν 4 χρονια αλλα εφτυσα αιμα, τελικα με την μεθοδο γιο-γιο ξαναπηρα τα 10 τωρα θα ηθελα να ξεχασω καπου 15 κιλα ακομα, χαιρομαι που ειμαστε πολλοι τελικα ελπιζω να τα καταφερουμε..... φιλια σε ολους με εχετε ενθουσιασει!!
    :tumble::tumble::tumble::tumble:

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1,637
    Καλώς ήλθες!!!

    Η μέθοδος γιογιο σημαίνει χάνω 50 και παίρνω 60 με τη κλασσική έννοια του όρου... χάνω 50 και παίρνω 10 είναι ένα μικρό παραστράτημα! Με το καλό πάντως να τα χάσεις κι αυτά τα τελευταία 15!!!

    Μπράβο πάντως, τρομερό επίτευγμα. Επειδή όπως βλέπεις ανήκω στα παλιά κυβικά σου(και βάλε) θα ήθελες να γράψεις δυό λόγια είτε εδώ είτε κάπου αλλού για το πως τα κατάφερες(δυσκολίες, πόσο χρόνο σου πήρε, τρόπο κλπ);

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    ποια μεθοδο γιογιο βρε??????

    το ξερεις οτι εισαι το μοναδικο μελος που εχει διατηρησει τετοια απωλεια κιλων???
    ΜΠΡΑΒΟ!!!


    καλωσηρθες!:starhit:

  6. #6
    Nέο μέλος και εγώ!
    Ξεκινώντας άλλη μια προσπάθεια απώλειας των περιττών μου κιλών και ευελπιστώντας να είναι και η τελευταία, έπεσα πάνω σας:spin:
    Καλώς σας βρήκα λοιπόν και καλή επιτυχία στην προσπάθεια όλων μας:starhit:

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    291
    Ασημενια καλωσορισες. Μπες αν Θες στο ειμαι οη και λεγομαι σου εγραψα μυνηματακι

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    καλωσηρθες ασημενια

    τι παιζει με την υπογραφη σου μαρουλακι? :P

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    291
    ειμαι 70 κιλα και βαριεμαι αφορητα να βαλω τικερακι!!!! χαχαχαχα! οποτε εκανα ενα χειροποιητο!!!!!!


    και λεω και τα σταδια που θα ειναι στοχοι μεχρι τον κυριο στοχο!!!!


    καλ κλικ οι φωτο σου μου εκαναν μεγαλο κλικ!!!! και ναι! θελω κι εγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!! !!!!


    αληθεια εισαι η αιτια που ξαναεβαλα στοχο! εισαι ομορφη σε αυτα τα κιλα σκατουλιτσα!!!!!!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    νασαι καλα κοριτσι πολυ χαιρομαι που επιασαν τοπο.

    γιατι εχεις τα 55 στοχο αν επιτρεπεται?
    εγω στα 55 (που φυσικα δε θα φτασω ποτε λολ) θα ημουν σαν εκτρωμα

    εχεις τοπικο παχος?

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    291
    δε θα το ελεγα στα 62 ημουν καπως αρκετα στρογγυλη


    ωστοσο ηταν πριν δωδεκα χρονια δεν θυμαμι πολλα


    κοιτα θα παω 60 κι αν δω οτι μου φτανει!!! τελος!!!!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    σωστη

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    αθηνα- μαλλον ομως δεν ειμαι γηινη
    Posts
    25

    ΟΔΗΓΙΕΣ ΧΡΗΣΕΩΣ ΠΡΟΣ ΚΑΛΟΦΑΓΑΔΕΣ!!

    sorry για την αργοπορια της απαντησης κοριτσια λοιπον κανονες πλοηγησης....

    1 δεν ειναι διαιτα ειναι τροπος ζωης αν μπουμε στο τριπακι της στερησης καληνυχτα σας θα φουνταρουμε απο την ακροπολη
    2 ας σταματησουμε να το σκεφτομαστε ολη μερα και να βλεπουμε τα μοντελα σαν να μας εχουν σκοτωσει την μανα
    3 αν το δουμε πως πουλαμε κιλα και αγοραζουμε χρονο ζωης θα εχουμε κερδος σιγουρα

    λοιπον συνοπτικα το εργο το γυρισα ως εξης
    36 χρονων- 1,76 υψος- 126 κιλα, αφου φοβομουν πως αντι για εισητηριο θα επρεπε να κοβω φορτωτικη στο λεωφορειο!!

    εκοψα ολα τα χαριτωμενα αμυλα με πονο ψυχης, σαγχαρα και λιπη κοινως με επικυρηξαν ολες οι μαναδες των κοτοπουλων και στην λαικη αγορα μολις εσκαγα μυτη με υποδεχοντουσαν με χειροκροτημα.
    το μεγαλο μυστικο ηταν ενα, μολις αρχιζε το ψυγειο να μου στελνει καρδουλες και ημουν ενα βημα πριν το κατασπαραξω απο την μπριζα μεχρι τα ραφια εφευγα απο το σπιτι τρεχοντας!!!!!!!
    με 25 λεπτα γρηγορο περπατημα σε 5 μηνες εχασα 30 κιλα αν το κανετε 2 φορες την ημερα κερδισατε το JACKPOT.

    ΓΕΝΙΚΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΑΡΧΙΣΤΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΤΕΡΜΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ:wink1:

    ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΑ ΠΙΟ ΓΛΥΚΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ
    (δεν υποννοω τιποτα για την καταναλωση ζαχαρης που εχουμε κανει)

    οτι αλλη απορια χτυπηστε αφοβα, σκεφτομαι να γραψω βιβλιο για διαιτες, χαπια, κρεμες κτλ

    μουτς

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    ωωωωωωω ενα χαρουμενο ποστ!!!!!
    αμην

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    Originally posted by marzipan8
    ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΥΧΑΙΑ ΕΠΕΣΑ ΕΠΑΝΩ ΣΑΣ!!!
    εψαχνα και εγω τα μαγικα νεα στο χωρο των κιλων.
    εχω και εγω ενοχο παρελθον, καταφερα και εχασα 50 κιλα πριν 4 χρονια αλλα εφτυσα αιμα, τελικα με την μεθοδο γιο-γιο ξαναπηρα τα 10 τωρα θα ηθελα να ξεχασω καπου 15 κιλα ακομα, χαιρομαι που ειμαστε πολλοι τελικα ελπιζω να τα καταφερουμε..... φιλια σε ολους με εχετε ενθουσιασει!!
    :tumble::tumble::tumble::tumble:
    50 κιλα!!!!Μπραβο ομως!

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •