Γκριζα διαφημηση.......
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437

    Γκριζα διαφημηση.......

    Για δευτερη φορα διαπιστωνω κατι που δεν με ενοχλει απλα , με κανει εξωφρενων................. Βλεπω απο το πουθενα καινουργια μελη με 1 το πολυ ποστ να παριστανουν ατομα με προβλημα παχους και να παροτρυνουν αλλα ατομα να δοκιμασουν σκευασματα ή να εγγραφουν σε εταιρειες αδυνατισματος ......... Ισχυριζονται ποσο μα ποσο ευχαριστημενοι ειναι οι ιδιοι και χωρις δευτερη σκεψη να ακολουθησουν και αλλα ατομα .........
    Θεωρω πολυ ποταπό αυτο να εκεμεταλευονται την αναγκη καποιου να χασει βαρος και μαλιστα γρηγορα ........... και δεν σκεφτονται οτι καποιο ατομο μπορει να εχει προβλημα με την υγεια του ....
    Μακαρι να κανω λαθος αλλα πολυ φοβαμαι οτι ειναι αληθεια .........
    Ευχαριστω.............

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    Μην δινεις σημασια Alma Libre αυτα συμβαινουν συχνα.Αλλοι ειναι ειλικρινεις κ αλλοι οχι.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    lessing ευχαριστώ αλλα δεν το ήξερα οτι καποιοι χρησιμοποιουν ετσι ασυστολα την αναγκη καποιου .......... Τι να πω .......

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,339
    report κι εξω απο την πορτα.Oντως ομως ειναι τρελα εκνευριστικο.

  5. #5
    Originally posted by Alma libre
    Για δευτερη φορα διαπιστωνω κατι που δεν με ενοχλει απλα , με κανει εξωφρενων................. Βλεπω απο το πουθενα καινουργια μελη με 1 το πολυ ποστ να παριστανουν ατομα με προβλημα παχους και να παροτρυνουν αλλα ατομα να δοκιμασουν σκευασματα ή να εγγραφουν σε εταιρειες αδυνατισματος ......... Ισχυριζονται ποσο μα ποσο ευχαριστημενοι ειναι οι ιδιοι και χωρις δευτερη σκεψη να ακολουθησουν και αλλα ατομα .........
    Θεωρω πολυ ποταπό αυτο να εκεμεταλευονται την αναγκη καποιου να χασει βαρος και μαλιστα γρηγορα ........... και δεν σκεφτονται οτι καποιο ατομο μπορει να εχει προβλημα με την υγεια του ....
    Μακαρι να κανω λαθος αλλα πολυ φοβαμαι οτι ειναι αληθεια .........
    Ευχαριστω.............
    έχεις απόλυτο δίκιο σε αυτό απλά μερικές φορές θες να βοηθήσεις κάποιον που ψάχνει να βρει μία λύση...πάνω από όλα όμως η βασική αρχή είναι να το θες και να πιστέψεις σε εσένα...τότε απλά συλλέγεις πληροφορίες και αποφασίζεις.δε γίνεσαο έρμαιο κανενός...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    zeta23 , και εγω συμφωνω να βοηθησεις καποιον (Εγω προσωπικα οφειλω οτι εχω κανει σε ολα τα παιδια εδω μεσα )............Αλλα ειναι τοσο φανερο οτι προσπαθουν να πρωωθησουν σκευασματα και να τα διαφημισουν και πολυ λιγοτερο να βοηθησουν που πραγματικα εξοργιζεσαι!!!!!!!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Η κοινότητα εδώ είναι μια συγκεκαλυμμένη μικρογραφία της κοινωνίας.Δεν έχει μόνο άτομα που αντιμετωπίζουν ΔΠΤ.Γι'αυτό θα πω τ'αυτονόητο:Το θέμα είναι ο καθένας,προσωπικά,να διηθίζει τον μεγάλο όγκο πληροφοριών εδώ και να συγκρατεί αυτά που του είναι ωφέλιμα.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Αλλάζουνε Εντός Μου,Τα Σύνορα Όλου Του Κόσμου
    Posts
    1,698
    εγώ θα πω πατριωτάκι την πληροφορία που έχω.,....κοντεύει να μας πάρει και να μας σηκώσει ο αέρας λέμε!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •