Ενδιαφέρουσα ιστοσελίδα για τις διατροφικές διαταραχές
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    253

    Ενδιαφέρουσα ιστοσελίδα για τις διατροφικές διαταραχές

    Γεια σας κορίτσια και αγόρια!
    Μπήκα μετά από πολύ καιρό για να σας παραπέμψω στο καινούργιο site του Ελληνικού Κέντρου Διατροφικών Διαταραχών. Με ενδιαφέροντα άρθρα για τις διατροφικές διαταραχές και συχνά σεμινάρια και ημερίδες για τους πάσχοντες αλλά και για τις οικογένειές τους.

    http://www.hcfed.gr/

    Φιλάκια!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    Πολυ ενδιαφερον.Εχεις επισκεφτει αυτο το κεντρο η εχεις παει σε καποιο σεμιναριο τους;

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    253
    Κάνω θεραπεία εκεί, ατομική και ομαδική, και έχω παρακολουθήσει και μερικά σεμινάρια.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    Εισαι ευχαριστημενη;Ειναι η πρωτη φορα που εκανες θεραπεια;

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    253
    Η δεύτερη. Η πρώτη ήταν με ψυχολόγο που δεν ήταν ειδικευμένη στις διατροφικές διαταραχές, οπότε οι δέκα μήνες που κάναμε μαζί θεραπεία πήγαν ψιλοχαμένοι. Στη συνέχεια μου σύστησαν κάποια παλιότερα μέλη αυτού του φόρουμ το ελληνικό κέντρο διατροφικών διαταραχών και μπορώ επιτέλους να πω ότι δεν έχω πλέον συμπτώματα διατροφικής διαταραχής. Αν θες, ρίξε μια ματιά στα πρώτα μου posts εδώ πέρα και θα καταλάβεις για τι πράγμα μιλάω

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    Ενταξει ΣΜΟΟΥΚ τα ειδα μαλιστα ειδα οτι σε καποια φαση πηγαινες σε 2 ψυχολογους δλδ η μια ηταν στο κεντρο κ η αλλη εκτος;

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    1,363
    Θα μπορουσες μήπως να μας ενημερώσεις και για το κόστος; (ναι εχω ρωτησει σε πολλά τοπικ, σορρυ απλά ειδα κι αυτο που ειναι πιο πρόσφατο :P )

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •