ΔΕΡΜΑ ΓΙΑ 2 ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ !!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    αθηνα- μαλλον ομως δεν ειμαι γηινη
    Posts
    25

    ΔΕΡΜΑ ΓΙΑ 2 ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ !!!!

    ΕΡΩΤΗΣΗ:
    αντε και τα χασαμε τα κιλα, αντε και σταθεροποιησαμε το βαρος, αντε και πλακωθηκαμε στα γυμναστηρια και φτιαξαμε τους μυς του σβαρτζενεγκερ... αντε ειπα, αντε και τα καναμε

    ΜΕΤΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ?
    τι να το κανω ρε παιδια το περισσευουμενο καλυμα,
    αν το εχεις τσιτωσει για 2 ανθρωπους και μετα χασεις τον ενα τι κανεις?
    εκτος απο μοδιστρα/πλαστικο -
    -γιατρε μου κανε μου και κανενα ρεβερ στο μπρατσο-
    εχουμε ακουσει τιποτα
    για επαναφορα απο μονο του σε ποσο καιρο αναλαμβανει?
    υπαρχει μαγικη κρεμα, χαπια, κτλ που δοκιμασατε?
    διαφορετικα θα βαλω αγγελια για πωληση δερματος, μηπως και βρω κανεναν βλαμμενο οπως στη σιωπη των αμνων που τις απηγαγε για να φτιαξει κουκουλι!!
    :shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2:

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    marzipan8 καλησπερα ........ Δυστυχως το μπρατσο ειναι μια πονεμενη ιστορια , οπως και το εσωτερικο των μηρων .......... κρεμες και μαγικα χαπακια δεν υπαρχουν ........Λιγα πραγματα αν δεν ειναι πολυ μεγαλη η χαλαρωση μπορεις να κανεις με γυμναστικη .......... Διαφορετικα η μονη λυση ειναι η πλαστική οπου θα φτιάξει το μπραστο απλα θα εχεις μια αχνη γραμμη κατα μηκος.........

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    αθηνα- μαλλον ομως δεν ειμαι γηινη
    Posts
    25
    εχουμε καμια αξιολογηση τιμων στην ελληνικη αγορα? γιατι αμα ειναι να πουλησω νεφρο για κοπτοραπτικη σωματος ξαναρχιζω να απλωνομαι γιατι με εχει πιασει ζαλαδα απο το κουνημα του δερματος 7-8 μποφορ εχει το ρημαδι. ευχαριστω παντως:sniffle:

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    χαχαχα, δεν νομιζω να χρειαστει να πουλησεις το νεφρο σου marzipan8 ........Δεδομενου της κρισης εχουν βαλει νερο στο κρασι τους και οι πλαστικοι.......... Θα παρεις προσφορες και θα δεις ......... Οταν ειχα ρωτησει εγω τον πλαστικο μου για στηθος και μπρατσα μου ειχε πει ο γιατρος γυρω στα 3-4.000 ευρω.......(πριν δυο χρονια ) αλλα στην συνεχεια εκανα κιλιοπλαστικη . Δεν θα εχουν αλλαξει δραματικα οι τιμες ........Παντως χασε πρωτα τα κιλα και μετα δες το ....... Εγω ετσι θα κανω .............

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    Originally posted by Alma libre
    ....(πριν δυο χρονια ) αλλα στην συνεχεια εκανα κιλιοπλαστικη .
    Αουτς! Ποναει;:wow:

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    αθηνα- μαλλον ομως δεν ειμαι γηινη
    Posts
    25

    εισαι ο ανθρωπος μου!

    εκανες τελικα κοιλιοπλαστικη εε? λοιπον ακουω λεπτομεριες για πονο, σημαδια, αποτελεσματα, τιμες, κτλ
    δυστυχως εχω σωμα μηλο, ολο το μενου μαζευεται στην κοιλια, ημουν 126 κιλα οπως ειδες εφτασα 74 μετα 84 και τωρα ξαναρχισα με σκοπο τα 66 βασικα με οτιδηποτε που αρχιζει απο 6.. θα ειμαι οκ με υψος 1,76 και 40 χρονια γηινης διαβιωσης δεν καιγομαι να παω και στα καλιστεια απλα ολο το λιπος ειναι σπλαχνικο και ολοι εχουν παει απο καρδια στο σοι!!:thumbdown::thumbdown:
    η απωλεια κιλων εχει αφησει εσωτερικο ποδιων, χεριων και κοιλια στα μαυρα τους τα χαλια, και δυστυχως η ασκηση δεν το λεινει το θεμα, βλεπεις σταματησα να παραγω κολλαγονο εδω και 100 χρονια:spin:
    οποτε αν μου δωσεις τα φωτα σου θα σου ειμαι αιωνιως ευγνωμων:tumble::tumble::tumble::tumble::t umble:

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    marzipan8 καλημέρα . Λοιπον το εχω γραψει και σε αλλο post , εγω με την κιλιοπλστικη δεν πονεσα καθολου ,μα καθολου . Πριν πολλα χρονια εκανα επεμβαση για κυστες στις ωοθηκες και πονουσα φρικτα συν οτι δεν μπορουσαν για 3 μερες να με σηκωσουν απο το κρεβατι , ενω έπρεπε. Πιστευω οτι ειναι καθαρα εγκεφαλικο. Πηγα με πληρη επιγνωση οτι επιτελους θα ξεφορτωθω το σωσιβιο που ειχα περιμετρικα . Δεν έκανα απλα κιλιοπλαστικη εκανα περιμετρικη και ολικη κιλιοπλαστικη . Η επιθυμια ηταν τοσο μεγαλη που περα απο μια μικρη δυσφορια τις πρωτες μερες στην μετακινηση , δεν ειχα τιποτα αλλο. Πρεπει να σουπω οτι και εγω εχω σωμα μηλου ,καταλαβαινεις οτι ολα τα κιλα και μετα απο δυο γεννες τα ειχα στην κοιλια . Ειχα επισης οπως μου εξηγησε ο γιατρος πολυ εσωτρικη χαλαρωση . Αργοτερα θα παρουσιαζα κηλες . χρειαστηκε να με ραψει και να με μαζεψει σε βαθος . Τους πρωτους μηνες ενοιωθα το στομαχι μου λες και ειχακανει πτυχωση . Δεν μπορουσα να φαω . Εμενα η τομη μου ειναι χαμηλα στην περιοχη μπικινη και πεφτει πανω το λαστιχο απο το εσωρουχο .. Οσο πιο καλη ποιοτητα δερματος εχεις τοσο πιο αχνη φαινεται ...... Προσωπικα δεν με ενοχλει καθολου ... Εφυγα απο τη κλινικη με 4 παροχετευσεις , ηταν προτιμοτερο να ερθω σπιτι παρα να κολησω καποια ενδοσοκομιακη λοιμωξη και ξαθε δυο μερες αφαιρουσαμε και απο μια ........ Σε γενικες γραμμες δεν ταλαιπωρηθηκα καθολου , εχω θετικη εικονα ... Το κοστος το επιβαρυνθηκα ολο εγω και πληρωσα 8.000 ευρω. Αυτα οτι αλλο θες ρωτα...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •