Ena neo melos...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 23
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7

    Ena neo melos...

    Καλησπέρα, σήμερα είναι η πρώτη μου ?ημέρα? στο forum, με καλωσορίζω, να με καλοδεχτείτε !!! Πρόσφατα ανακάλυψα το site και είμαι πολύ χαρούμενη. Είναι πολύ όμορφο το να μοιράζεσαι και να λες χωρίς ντροπή ό,τι Ναι είμαι 95 ολόκληρα κιλά και ήμουν πολλά περισσότερα, παλεύω με την εικόνα μου, θέλω και προσπαθώ να τα καταφέρω!!! Επίσης είναι υπέροχο να είσαι μέρος ενός συνόλου και έτσι βλέπεις όλο το δάσος και δεν επικεντρώνεσαι εγωιστικά σε ένα δέντρο? τον εαυτό σου δηλαδή!!! Καλή συνέχεια σε όλους μας!!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    eleni_beez καλως ορισες στην παρεα μας και πολλα πολλα συγχαρητηρια για τη μεγαλη σου επιτυχια ........... Εχεις χασεις 55 κιλα και πραγματικά και παλι σου αξιζιυν συγχαρητηρια .............. Να ξερεις οτι οπως λεω χαριτολογωντας ολοι στο ιδιο καζανι βραζουμε ............. Μεσα ομως απο το forum και βλεπωντας οτι ειμαστε πολλοι , παιρονουμε δυναμη και προχωραμε δυναμικοτερα !
    Καλως μας ήλθες και πάλι ................

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,557
    Γεια σου Ελενη!
    Καλως ηλθες στην παρεα μας και ΜΠΡΑΒΟ σου για την τρομερη απωλεια σου!
    Θελεις να μας πεις μερικα πραγματα για σενα;Την ηλικια σου,πως καταφερες και εχασες τοσα κιλα,γενικως ο,τι θελεις!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    onelifeonechance , δεν ειπαμε δεν αρχιζουμε την ανακριση απο το πρωτο post !!!! xaxaxaxa Ποτε θα ξεχασεις τα ναζιστικα στρατοπεδα που διτελεσες ανωτερο στελεχος οεο !!!! αχαχα (Ασε να παρει ανασα το κοριτσι !):smilegrin::smilegrin:

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,557
    Αν αργησει να απαντησει,θα ετοιμασω κ τα βραστα αυγα:smirk:

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    eleni_beez κρατα γερα , ηταν απο τα σκληρυνοπυρινικα στελεχη του Χιτλερ ......... Αναζειτηται απο Εβραικα σωματεια (χαχαχαχα)

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,557

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    onelifeonechance καλα έγραψες !!!!!!!!!! χαχαχαχα
    Μεταξυ μας που μενεις γιατι εχω κατι οικονομικα προβληματα τελευταια?:dork:

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7
    Να σας πω? Λοιπόν, είμαι η Ελένη είμαι 32 χρονών και πριν 4 χρόνια έκανα γαστρικό δακτύλιο όπου έχασα 20 κιλά και τα υπόλοιπα τα έχασα αλλάζοντας τρόπο σκέψης και αντιμετώπισης όσο αφορά το φαγητό? έχοντας την εμπειρία του χειρουργείου σε ένα συμπέρασμα έχω καταλήξει: ότι το μεγαλύτερο όπλο είναι το μυαλό μας και δεν υπάρχουν ούτε μαγικά χαπάκια, ούτε μαγικές λύσεις? Μόνοι μας το κάνουμε? Το βάρος το ?απέκτησα? σταδιακά αντιμετωπίζοντας ένα πολύ σοβαρό πρόβλημα υγείας στα 23 μου και μετά από όλη την πίεση και την ανάγκη να επιβιώσω φούσκωνα, φούσκωνα, φούσκωνα.. Ήμουν βουλιμική και πολλά ακόμη? όταν τα χρόνια περνούν όλα είναι καλώς καμωμένα? Πάντως τώρα πιο ώριμη σίγουρα με αγαπάω και χοντρούλα και φοβητσιάρα και προσπαθώ ?.

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7
    Καληνύχτα προς το παρόν, αύριο δουλίτσα ?

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    Kαλως ηρθες ΕΛΕΝΗ ΜΠΙΖ.Αυριο θα μας πεις κ αλλα(ειμαι η βοηθος της καταζητουμενης)

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    eleni_beez Καληνυχτα ...........μολις μπορεσα να συνδεθω παλι (με πεταξε εξω ..)
    Οσο για τη lessing αληθεια λεει ..........ηταν υπασπιστης της onelifeonechance .................

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    Ναι σε εκεινο το στρατοπεδο.....Αξεχαστες μερες.......:dork:

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    134
    Καλως ήρθες Ελένη!
    Συνέχισε έτσι και θα πετύχεις!:blush:

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,771
    καλωσηρθες Ελενη! εχεις χασει του κοσμου τα κιλα! αν θες πες μας πως να παραδειγματιστουμε κ μεις!
    αντε να χασουμε κ τα υπολοιπα, ελπιζω να νιωθεις δυνατη απο τη μεχρι τωρα προσπαθεια σου κ να δωσεις δυναμη κ σεμας τις κολλημενες στα 90...

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •