παμε παλι....
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    13

    παμε παλι....

    κ πανω που ειχα χασει 3 κιλα κ ενιωθα επιτελους δρομολογιμενη κ ικανη να βγαλω εις περας οτι ξεκινησα...γυρισε παλι το τερας κ μαζι του τα 3 κιλα που ειχα ''χασει''.Δεν αντεχω αλλο ειμαι σε απογνωση.Ειμαι μια ανικανη που κρυβεται πισω απο την αδυναμια της.Δεν μου αξιζει τιποτα

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    wise girl καλημερα και καλως ορισες............... Να ρωτησω κατι ? Ο στοχος ηταν να χασεις 3 κιλα για το ιδανικο βαρος ?

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    13
    οχι.λογω δουλειας επρεπε να φτασω αρχικα απο τα 65 στα 60 ως τα τελη του μηνα κ μετα 57 κ μετα ισως 55...ομως παω μπρος πισω κ δεν το αντεχω αλλο

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    wise girl τοση απελπισια για τοσα λιγα κιλα ? Καταλαβαινω οτι μπορει να έχεις κουραστει αλλα για σκεψου άτομα που εχουν να χασουν 40 και 50 κιλα ? Τι έπρεπε να κανουν να πεσουν απο το Λυκαβητο...........
    Wise girl με τοσο αγχος που βγαζουν τα γραφομενα σου μπλοκαρεις χειροτερα τον οργανισμο σου .............. Δεν ξερω τι εργασια κανεις αλλα εισαι μια πολυ λεπτη κοπελα !!!!!!!!!!!

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    13
    καλημερα καλως σας βρηκα!κ ελπιζω να βοηθηθω συνομιλωντας με ανθρωπους που εχουν το ιδιο προβλημα με μενα..καλυτερα με παρεα παρα μονη

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    13
    ναι ειμαι αλλα δεν το κανει λιγοτερο ψυχοφθορο.οταν εχεις deadline σου στριβει το μυαλο.λες πρεπει ως τοτε να χασω κ φτανεις στην τρελα.κολλαει το μυαλο

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •