Πέρασαν σχεδόν 2 χρόνια - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 24 of 24
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Athens
    Posts
    1,359
    Originally posted by kokko
    Πάντως, σας διαβεβαιώνω ότι αφού το έκανα εγώ (έχασα περί τα 30) μπορείτε όλοι!!! Μία απόφαση είναι η ριμάδα! Ένα κλικ στο μυαλό και μετά όλα φαντάζουν καλύτερα!
    Μπράβο σου κοριτσάκι, που επέλεξες για τον εαυτό σου μια καλύτερη ζωή.... σου αξίζει, είχες πολύ δύναμη και δεν το ήξερες. Κι αν αναρωτιέσαι αν μας άγγιξαν τα λόγια σου, εμένα πάρα πολύ!!!!!! Ευχαριστούμε γιατί μας άνοιξες την ψυχούλα σου !!

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    ευχαριστουμε που το μοιραστηκες!!

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    134
    Μπράβο ρε κοπέλα μου! Συνέχισε έτσι!

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    560
    ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΕΤΣΙ......:tumble::blush:
    ΕΛΠΙΑΩ ΠΟΛΛΟΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΟΥΤΟΠΟΙΑ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΣΟΥ....ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΣΟΥ......:bouncy::wink2:

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Κοκόοοοο Σανέεεεεεεελ μου!!!!!!!!!!!!!! Συγκρατώ τον ενθουσιασμό μου που σε ξαναβρίσκουμε
    γιατί μόλις θυμήθηκα,που σου είμαι θυμωμένη,που εξαφανίστηκες χωρίς ν'αφήσεις ένα ίχνος...
    Όπως είδες σε ένδειξη της θλίψης μου το φόρουμ της ψυχολογίας,που επιδιδόμασταν δεν ξαναματάδε ποστ μου...
    Η χαρούμενη Ναταλία σου αφήνει στα μουλωχτά δυό φιλιά και μια σφιχτή αγκαλιά,αλλά σιωπή στη μουτρωμένη,ε;
    Κανόνισε να ξαναχαθείς και μάλιστα πριν ανταλλάξουμε κινητά...Τάχα μου με περίμενες όταν θα κατέβαινα Αθήνα...
    Γυναίκες!Όλο λόγια είστε...Συγχίστηκα πάλι...Καλώς σε ξαναβρίσκουμε,ανανεωμένη και δυναμική!Φιλάκιααααααα!!

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    9,648
    Καλώς και τη Μαρίλη μας!Καλέ,τι μεγάλες επιστροφές είναι αυτές;
    Ζούμε ακόμα σ'έναν έρωτα,λατρεία και ανάγκη,βλέπω!Έτσι μπράβο!
    Να υποθέσω είμαστε φοιτήτριες;Έχασες όμως το σήμα κατατεθέν σου.Θα σε μαλώσω!
    Φιλάκια πολλά και γκλιτεριστά,όπως σου αρέσουν!

  7. #22
    tweetaki15
    Guest
    Originally posted by NADINE
    Καλώς και τη Μαρίλη μας!Καλέ,τι μεγάλες επιστροφές είναι αυτές;
    Ζούμε ακόμα σ'έναν έρωτα,λατρεία και ανάγκη,βλέπω!Έτσι μπράβο!
    Να υποθέσω είμαστε φοιτήτριες;Έχασες όμως το σήμα κατατεθέν σου.Θα σε μαλώσω!
    Φιλάκια πολλά και γκλιτεριστά,όπως σου αρέσουν!
    nadine μουυυυυυ με θυμασαιιι βλεπω δε με ξεχασες εεεε χιχιχιχιχιχιχιχιχιχι,,,
    ναι ακομααα ερωτευμενη κ με τον ιδιο ανθρωπο εδω κ 5 χρονια..
    ναιιιιιιι ακριβως φοιτητρια νοσηλευτικης :spin::spin::starhit::smilegrin:

  8. #23
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    12
    Ναντίν μου Kokko Chanel is back. Και τώρα ετοιμάσου για νέες εξορμήσεις στο topic ψυχολογίας. Η μάλλον επειδή δεν μπορούμε να περιοριστούμε στη θεματολογία και να βάλουμε τέτοιου είδους ταμπέλες, θα μπορούσαμε να ανοίξουμε ένα κατάδικό μας topic το λεγόμενο ?ο Θεός και η ψυχή μας? ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων και να κανιβαλίζουμε ελεύθερα εκεί όλα εκείνα που πραγματικά δεν νομίζω ότι ενδιαφέρουν κανέναν (άλλον)?

    Θα σε περιμένω στην Αθήνα το συντομότερο δυνατό και αυτό είναι υπόσχεση (με δόξα και τιμή). Μακάρι να είχα ανδρικά παντελόνια, κρητική βράκα, μανιάτικο κούτελο ή πανοπλία ιπποτική έστω για έξτρα διαβεβαίωση. Χμ?δώσε μου την διεύθυνσή σου να σου στείλω γράμμα με σφραγίδα, υπογραφή υπεύθυνη δήλωση και βουλοκέρι. Οι γυναικείες τσιριποπιές τέλος (#τί λέω Χριστέ μου για να εξιλεωθώ..).

  9. #24
    Καλημέρα σε όλους, δεν ξέρεις πόσο με άγγιξε όλο αυτό που διάβασα γιατί βρίσκω πολλά κοινά σημεία. Ήμουν κι εγώ παχουλό παιδί ανέκαθεν και μεγάλωσα σε μια αγαπημένη οικογένεια κατα τα άλλα χωρίς όμως την απαιτούμενη παιδεία αντιμετώπισης της παιδικής παχυσαρκίας. Το μόνο που θυμάμαι έντονα είναι τα αρνητικά σχόλια και μια έκφραση του πατέρα μου οτι εσυ δεν πρόκειται να βρείς κανέναν άντρα όπως είσαι , δεν θα σε πλησιάζει άνθρωπος γιατί είσαι χάλια . Όπως καταλαβαίνει μου ριζώθηκε αυτή η ιδέα και απο τα 20-27 (σήμερα είμαι 31) πίστευα οτι απλώς είμαι ένα τέρας... απίστευτες υποχωρήσεις ακόμη περισσότερες ερωτικες απογοητεύσεις αθροίζονταν μέσα μου. Μέχρι που άρχισα ψυχοθεραπεία και άρχισα να γλύφω τις πληγές μου και να αναρρώνω απο την χαμηλή αυτοεκτίμηση. Κουράγιο κορίτσια η ζωή είναι μπροστά μας και με χαμόγελο όλα γίνονται καλύτερα!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •