ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΤΕ ΤΗ ΦΡΑΣΗ .....
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 24
  1. #1
    tweetaki15
    Guest

    ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΤΕ ΤΗ ΦΡΑΣΗ .....

    Συμπληρωστε τη φραση........
    Η ομορφοτερη στιγμη της ημερας για μενα ειναι οταν.........
    και
    Μου φτιαχνει τη διαθεση να........
    :starhit::smilegrin:

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    Ειναι οταν...φτιαχνω τον καφε μου το πρωι κ βλεπω αυτο το υπεροχο χρωμα και την καταπληκτικη μυρωδια του εσπρεσο...και τον φταχνω και με πολυ καφε και μυριζει τελεια...Μμμμ
    και οταν τον αδειαζω στο φλυτζανι
    Αυτο το αρωμα θα μπορουσα να το μυριζω ολη μερα..

  3. #3
    tweetaki15
    Guest
    χαχαχαχαχαχα αχ τι ωραιααααααα lessing :bigsmile:

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    Και τωρα που το εγραψα πηγα κ εκανα κι εναν αλλον.Ευτυχως που δεν καπνιζα ποτε στη ζωη μου.:P

  5. #5
    tweetaki15
    Guest
    απο το να καπνιζεις παντως καλυτερα ειναι αυτο χεχεχεχε....κ εγω μια απο τα ιδια πινω καφε αλλα δε καπνιζω :bigsmile:

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    130
    Η πιο ομορφη στιγμη της μερας ειναι το πρωι πινοντας και εγω καφε ελληνικο ομως και μου φτιαχνει την διαθεση ν ακουω το αγαπημενο μου κομματι κατα καιρους αλλαζει αυτο αλλα δεν εχει σημασια αυτο το κανω καθημερινα...
    γενικα λατρευω το πρωι ισως γιατι μπορω να τρωω λιγο περισσοτερο χωρις τυψεις.....

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Η πιο όμορφη στιγμή της ημέρας είναι όταν επιστρέφω σπίτι από τη δουλειά, φοράω πυζάμες, παντόφλες και βάζω αγαπημένες σαχλαμαρίτσες στην τηλεόραση. Αααχ, χαλάρωση, ηρεμία και χουχούλιασμα. Έχω φροντίσει πριν να είναι όλα καθαρά και σε τάξη, ώστε η χαλάρωσή μου να είναι απόλυτη και να μην αποσπάται από βρωμιές και ακαταστασίες. Στο οικείο περιβάλλον μου νιώθω ασφάλεια, ζεστασιά και θαλπωρή.
    ʼλλη αγαπημένη στιγμή είναι όταν βγαίνω από το μπάνιο, ααχ, εκεί να δείτε χαλάρωση. Καθαρή, αρωματισμένη, χαλαρή, μου αρέσει να ετοιμάζω πράγματα για φίλους, όταν έρχονται, και να απολαμβάνω την παρέα. Πολλές φορές έχω σκεφτεί αν πάσχω από ελαφρά αγοραφοβία. Κρίνοντας από τα μούτρα μου όταν βγαίνω το πρωί και αντίστοιχα, όταν επιστρέφω, μάλλον κάτι τέτοιο συμβαίνει. :grin:

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    4,654
    Η ομορφότερη στιγμή της ημέρας για μένα είναι όταν γυρνάω σπίτι από την δουλιά, και μόλις με δει ο γιόκκας μου πριν ακόμα κατεύω από το αυτοκίνητο, αρχίζει να φωνάζει "ήρθε η μαμά, ήρθε η μαμά" και τρέχει να με αγκαλιάσει.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Athens
    Posts
    1,359
    ................ οταν γυρίζω σπίτι και τρέχουν (ακόμα) τα πιτσιρίκαι να με πάρουν αγκαλιά !!
    και
    Μου φτιαχνει τη διαθεση να έχω καθαρό και συμμαζεμένο σπίτι και να κάθομαι το βράδυ να βλέπω καμιά ταινία με τον αντρούλη μου ή να φεύγω από το σπίτι οικογενειακώς για καμιά εκδρομούλα.

    Αλλά αυτό που μου φτιάχνει τρελά τη διάθεση είναι η άτιμη η ζυγαριά όταν κατεβαίνει, τότε όλα μου φαίνονται ωραία!!!!!!!!

  10. #10
    η ομορφοτερη στιγμη της ημερας ειναι για μενα αργα μετα τις 12 που κοιμαται επιτελους το μικρο μου κ μενω μονη!!!! να χαλαρωσω........ . μου φτιαχνει τη διαθεση να μιλαω με φιλους (παλια κ να δημιουργω) ευχομαι να το ξαναβρω αυτο γιατι το εχασα με τα χρονια

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,771
    Η ομορφοτερη στιγμη της ημερας για μενα ειναι οταν ξυπνω μετα απο ενα ομορφο βραδυ μονη κ δεν εχω να παω δουλεια, ουτε το τηλ να χτυπα κ να ειμαι επι ποδος, απολαμβανω τον καφε μου με ή χωρις τσιγαρο ενω ακουω κουτσομπολιστικα πρωιναδικα!

    Μου φτιαχνει τη διαθεση να γεμιζει το σπιτι μας με τα ανηψια μας και να μας αφηνουν σημειωματα στο ψυγειο ποσο υπεροχα περνανε!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    4,829
    Δεν οφείλουμε να είμαστε χαρούμενοι γιατί κάτι που μας κάνει ευτυχισμένους γίνεται τουλάχιστον μία φορά την ημέρα? Τελικά είμαστε πολύ "πλούσιοι", μόνο που δεν το συνειδητοποιούμε!

  13. #13
    tweetaki15
    Guest
    Ava θα συμφωνησω μαζι σου...γενικα σαν ανθρωποι ειμαστε πολυ αχαριστοι κ δεν το καταλαβαινουμε αυτο....:wink2:

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,126
    Η ομορφοτερη στιγμη της ημερας για μενα ειναι οταν.........ειμαι με τον φίλο μου :love: (αλλά δε γίνεται καθ/να γιατι τον βεπω αραιά..)

    Μου φτιαχνει τη διαθεση να........βγαίνω και να είμαι συνέχεια με τον φίλο μου:smilegrin:

    ε.. σόρρυ αλλά δε βρίσκω τιποτα άλλο που να με κάνει τόσο ευτυχισμένη..

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    μου φτιαχνει τη διαθεση οταν...
    κατι σπασει τη ρουτινα

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •