ΑΝΟΙΧΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 50
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    IRN καθολου δεν καταχραστηκες το χωρο του site , εμενα δε με χαλαρωσες εντελως !(το πρωι συγχυστηκα με μια που ανηκει σε πεζοπορικο ομιλο , και η οποια ουτε λιγο ουτε πολυ με ρωτησε αν ειμαι υπερβαρη)!
    Σε πεισμα και εγω πηγα σημερα και αγορασα αντιανεμικο μπουφαν και ενα μπλουζακι ισοθερμικο απο αυτα που στεγνωνουν αμεσως !
    Μποτακια εχω , δεν ειναι βεβαια σαλομον , αλλα εχουν σκληρη σολα και κρατουν τον αστραγαλο!
    Για απο κατω θα φορεσω φορμα γιατι το παντελονι μου φανηκε ακριβο και το αφησα για τον αλλο μηνα ..........

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    92
    γεια σας. τοσο καιρο ψαχνω ατομα που να θελουν να κανουν πεζοπορεια (οι φιλοι μου ειναι νωχελικα βαριεστημενα πλασματα που δεν κουνιουνται απο τον καναπε). μακαρι να κανονισουμε. εγω παντως ειμαι σιγουρα μεσα.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,266
    Ωραια θα τα πουμε απο κοντα στο Θησειο κ αν θελετε κανονιζουμε πεζοπορεια κ στα μισα της βδομαδας κ την αλλη Κυριακη!:crazy:

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1,637
    Λοιπόν απ'όσο ξέρω ισχύει ραντεβού την Κυριακή το μεσημεράκι στο μετρό Κατεχάκη για να πάμε μετά Υμηττό και να κάνουμε τη πεζοπορία μας.

    Το ανεβάζω να το δούν και άλλοι και να οργανωθούμε

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    αχ τι καλα....
    ζηλευω...

    να κανονισουμε ομως κ αποδρασεις εκτος αθηνων, σε καταφυγιο που λεγαμε, ε?:roll:
    (εγω θελω το πακετο με τα 2 ευρω επιπλεον ξαναματατονιζω )

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1,637
    Τελικά θα πάμε; Παίζει να λείπετε για τριήμερο μάλλον...

  7. #37
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    21
    Γεια χαρά!

    Λοιπόν σε ότι με αφορά για αυτό το τριήμερο... είμαι μέσα! Δεν θα φύγω και... Θα πάμε όπως κανονίσαμε!
    Ραντεβού στο μετρό Κατεχάκη στις 12.30 θα είμαι εκεί με .. το χαρακτηριστικό νομίζω πλέον πράσινο-λαχανί-φωσφοριζε μπουφάν- σημαδούρα! Αν κάποιος χρησιμοποιεί προαστειακό μπορώ να τον πάρω από τον σταθμό Μεταμόρφωση ή Ηράκλειο για Κατεχάκη.

    Δηλώνω πρώτη συμμετοχή και όποιος θέλει ακολουθεί.

    ΥΓ filipparas βιάστηκες να απογοητευτείς! Ότι λέμε ισχύει. ¨ετσι κι αλλιώς στην προσπάθεια που κάνουμε το πρώτο βήμα είναι να εμμένουμε στις δεσμεύσεις μας. Ελπίζω να σε δω εκεί (ΟΧΙ με κοντομάνικό γιατί μας κάνεις όλους τους υπόλοιπους ρεζίλι- και σιχαίνομαι να φαίνομαι νούλα ΜΕ φωσφοριζέ μπουφάν. CU)

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1,637
    Πολύ ωραία, χαίρομαι!!! I'll be there!!!

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,621
    Εγω δυστυχώς δεν θα μπορέσω να ερθω. Προέκυψε παιδικό πάρτυ στις 11:30πμ ....

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    filipparas που εισαι ? Γιατι δεν ήρθες?
    Λοιπον παιδια με την IRN πηγαμε για πεζοπορια ! Ηταν εκπληκτικα . Δεν ηταν και πολυ ευκολα για Αρχαριους σαν εμενα αλλα εβγαινε!
    Ευτυχως η IRN ειχε υπομονη και επιμονη και προσαρμοζοταν μαζι μου. (Ευχαριστω IRN !!!!).
    Αυτη τη στιγμη που γραφω πονουν τα ποδια μου πισω και με τραβουν σημαδι οτι έκανε δουλεια η πεζοπορια ...............
    Οταν φτανεις στο τερμα της διαδρομης εχει φυγει ολη η ενταση και νοιωθεις χαλαρος στη φυση !
    Πιστευω οτι αν γινει συστηματικα καθε εβδομαδα μακροπροθεσμα θα εχουμε μεγαλα οφελη .
    filipparas , Ria , lessing και οσοι αλλοι πιστοι προσελθετε , ενα καλο μποτακι χρειαζεται και θα το απολαυσεται!

    Υ.Σ. Προσωπικα θα παρω και ενα πιολε , βοηθαει ακομα περισσοτερο και κανει πιο ευκολη την αναβαση.....
    Παιδια αποφαση ειναι μη το σκεφτεστε καθολου !:tumble:

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1,637
    Ανακουφίστηκα κάπως που πήγε κάποιος άλλος εκτός από την IRN, χίλια συγνώμη για το στήσιμο IRN αλλά χρειάστηκε να πάω τον πατέρα μου νοσοκομείο και δεν είχα τρόπο να ειδοποιήσω...

    Χάρηκα που πήγατε και ήταν όμορφα, εγω θέλω να πάρω μέρος στα επόμενα και ελπίζω να μη περιμένατε ώρα για μένα... συγνώμη και πάλι...

    Τι είναι το πιολέ;

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    filipparas το πιολέ ειναι το "μπαστουνακι που καρφωνει στο χωμα" και στηριζεσαι κατα καποιον τροπο. Το εγραψα στην γλωσσα των πεζοπορων για να απαλυνω τις εντυπωσεις !χαχαχαχα

    Υ.Σ. filipparas περαστικα στο μπαμπα σου , ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο .

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    παιδια αν ποτε αποφασίσετε να περπατήσετε κ καπου πιο παραλιακα να με ενημερώσετε!ειμαι δίπλα στη θάλασσα αλλα δυστυχως δεν το αποφασίζω να περπατήσω μόνη μου αν κ θα μου έκανε καλό

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    γρανιτα, ουτε με σκυλο?
    αν δεν εχεις , δανεισου για τη βολτα :P
    :yes:

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    εχω αλλα που να παω με το κανισακι στην παραλία??
    2 κιλά ειναι ολο κ ολο το έρμο θα κουραστεί πριν ξεκινησουμε!

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •