ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΑ ΑΔΥΝΑΤΙΣΜΑΤΟΣ!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 23
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    αθηνα- μαλλον ομως δεν ειμαι γηινη
    Posts
    25

    ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΑ ΑΔΥΝΑΤΙΣΜΑΤΟΣ!!

    εχει χρησιμοποιησει κανεις αυτα τα νεα αυτοκολητα για αυξηση μεταβολισμου και κορεσμο πεινας?
    λεγονται slim weight patches και ισχυριζονται πως δεν εχουν παρενεργειες και ειναι φυτικα!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    188
    Οχι πρωτη φορα τα ακουω τα πουλανε στα φαρμακεια? Εχεις δοκιμασει? Εγω ειχα δοκιμασει μυλοξυδο με βρωμελινη υποσχοταν πολλα αλλα δυστυχως δεν εκανε τιποτα παιζουν με τον πονο του καθε ανθρωπου που θελει να χασει κιλα ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ παντως αν παρεις τα αυτοκολητα και κανουν δουλεια πες μας

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    marzipan8 καλημερα , δεν τα έχω χρησιμοποιησει αλλα με ολο το θαρρος ο μεταβολισμος ειναι ολοκληρος μηχανισμος μεσα στο σωμα μας . Πως ειναι δυνατον εαν αθωο patches χωρις χημικά μάλιστα να "επεμβαινει " σε αυτο το μηχανισμο? Απλα πιστευω οτι ενα ακομα τρικ της βιομηχανιας που εκμεταλλευονται την αναγκη μας για γρηγορο και ευκολο αδυνατισμα . Πριν μερικους μήνες την "πατησα" και εγω και χαλασα αδικα χρηματα με ενα σπρει που ψεκαζεις τη γλωσσα σου και δεν πεινας (ναι καλα ακουσατε - τοσο ευκολοπιστη και εγω και το αγορασα!)............

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    αθηνα- μαλλον ομως δεν ειμαι γηινη
    Posts
    25
    για το σπρευ ακουσα και εγω οτι ειναι αχρηστο! αλλα τα συστατικα του συγκεκριμενου εχουν καποια λογικη, ουσιαστικα εχουν την λογικη των φυσικων διεγερτικων οπως καφεινη και νικοτινη ολοι ξερουμε οτι και καφες, τσαι και τσιγαρο ανεβαζουν τον μεταβολισμο, το ζητημα ειναι αν οι ποσοτητες ειναι οι αναλογες. το πρασινο τσαι που πουλανε στην ελλαδα ειναι σχεδον αχρηστο ακομα και το ενισχυμενο και το original πρασινο το βρηκα σε ενα ιαπωνεζικο μπακαλικο και οταν ακουσα την τιμη ειχα αμφιβολιες οταν το δοκιμασα καταλαβα γιατι, σκυλοβρωμαει σαν σκυλος και οπτικα ειναι λες και εχεις βαλει βατραχια στο μιξερ!!!:starhit:
    αλλα λειτουργει!!!
    τελως παντων αν ακουσεται κατι ειδοποιηστε, αλλιως θα πειραματιστω και θα σας ειδοποιησω.....:shocked2::shocked2::shoc ked2::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::shoc ked2::shocked2:

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    marzipan8 καλη επιτυχια ....

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    αθηνα- μαλλον ομως δεν ειμαι γηινη
    Posts
    25
    Originally posted by Alma libre
    marzipan8 καλη επιτυχια ....
    ευχαριστωωωωωω
    απλα σκεφτομαι πως για να υποταξω το θηριο τι να μου κανει ενα αυτοκολητακι 13χ13 χιλιοστα εγω χρειαζομαι ταπετσαρια:starhit:

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    3,771
    Originally posted by marzipan8
    Originally posted by Alma libre
    marzipan8 καλη επιτυχια ....
    ευχαριστωωωωωω
    απλα σκεφτομαι πως για να υποταξω το θηριο τι να μου κανει ενα αυτοκολητακι 13χ13 χιλιοστα εγω χρειαζομαι ταπετσαρια:starhit:
    χαχαχαχαχα πολυ εξυπνο! το ιδιο σκεφτομουν για τα αυτοκολλητα νικοτινης μολις...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Επιστροφή στην Αθήνα - Δράμα τέλος(;)
    Posts
    531
    Τα βρίσκω πολύ αποτελεσματικά και στο κατάλληλο μέγεθος, μόνο όμως αν τα κολλήσεις στο στόμα!
    Είχα δοκιμάσει τα πάντα πριν καταφύγω στην επέμβαση, χάπια, βότανα, αυτοκόλλητα, πέτρες, ξεματιάστρες - έχουν όλα το ίδιο αποτέλεσμα : ΜΗΔΕΝ!

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    αθηνα- μαλλον ομως δεν ειμαι γηινη
    Posts
    25
    Originally posted by anna65
    Τα βρίσκω πολύ αποτελεσματικά και στο κατάλληλο μέγεθος, μόνο όμως αν τα κολλήσεις στο στόμα!
    Είχα δοκιμάσει τα πάντα πριν καταφύγω στην επέμβαση, χάπια, βότανα, αυτοκόλλητα, πέτρες, ξεματιάστρες - έχουν όλα το ίδιο αποτέλεσμα : ΜΗΔΕΝ!

    χαχαχα μεσα στο μυαλο μου εισαι!!!:starhit::starhit:
    αννα τα εχασες τα 58 μετα την επεμβαση? ποσο χρονο σου πηρε?

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    Originally posted by anna65
    Τα βρίσκω πολύ αποτελεσματικά και στο κατάλληλο μέγεθος, μόνο όμως αν τα κολλήσεις στο στόμα!
    Είχα δοκιμάσει τα πάντα πριν καταφύγω στην επέμβαση, χάπια, βότανα, αυτοκόλλητα, πέτρες, ξεματιάστρες - έχουν όλα το ίδιο αποτέλεσμα : ΜΗΔΕΝ!
    ʼννα έγραψες! χαχαχαχα....

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Επιστροφή στην Αθήνα - Δράμα τέλος(;)
    Posts
    531
    Η χολοπαγκρεατική ονομάζεται από τον καθηγητή "φεράρρι", λόγω της ταχύτητάς της! Τα 55 κιλά τα έχασα στους 12 μήνες, ενώ το επόμενο εξάμηνο έχασα "μόλις" 3 κιλά. Με την κήλη-κοιλιοπλαστική έχω φτάσει στα 65 (60 κιλά απώλεια), αλλά από όσο λένε, αυτά τα κιλά τα ξαναπαίρνεις και σταθεροποιείσαι.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    Αννα να σε ρωτησω ? Ζυγιστηκες μετα την κιλιοπλαστικη ?
    Εγω οταν έκανα μπηκα 74 κιλα . Ο γιατρος μου δηλωσε οτι αφαιρεσαι τουλαχιστον 10 κιλα. Χαρουμενη επεστρεψα σπιτι και πειρμενα να δω στη ζυγαρια μου 64 κιλα. Προς μεγαλη μου έκπληξη ειδα παλι 74. (να πω οτι για μεγαλο διαστημα ημουν πολυ πρησμενη. ) το θεμα ειναι οτι 6 μηνες μετα συνεχιζα να ειμαι 74 και χρειαστηκα τη βοηθεια διατροφολου, αφου δεν μπορουσα με τιποτα να χασω ..... (Απορησε και αυτος !). Το θεμα ειναι οτι και με το διατροφολογο εκανα λιγα πραγματα (δεν ξερω να ευθυνεται οτι δεν εχω πεσει ποτε κατω απο 69 κιλα..............
    :no::no::no::no::no:

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Επιστροφή στην Αθήνα - Δράμα τέλος(;)
    Posts
    531
    Ζυγίστηκα, και η ζυγαριά έδειξε 65 (64.600 για την ακρίβεια...). Δεν ξέρω αν έχω πρήξιμο, αν θα ξεπρηστώ, αν θα κατέβει κι άλλο η ζυγαριά. Μου είπαν ότι αφαίρεσαν γύρω στα 2 εκατοστά - δεν ξέρω πόσα κιλά ήταν αυτό.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    Εγω δεν ξερω τι δουλεψε Αννα αντιστροφως αναλογα . Ενω ξαφνικα ειδα ενα σωμα συμμετρικο και μαζεμενο απο πανω μεχρι κατω (δεν εκανα απλα κιλιοπλαστικη αλλα λιπογλυπτικη σε ολο τον κορμο(μπρος και πισω ) , δεν εφυγε γραμμαριο και αυτο συνεχιστηκε και μετα ) ........... Αποτελεσμα ηταν να παθω μεταγχειρητικη καταθλιψη και να βαλω 20 ολοκληρα κιλα . Αυτα παιδευομαι τωρα να χασω unk:unk:unk:

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Επιστροφή στην Αθήνα - Δράμα τέλος(;)
    Posts
    531
    Λιπογλυπτική... Δηλαδή κάνανε γλυπτική με το λίπος σου; Για να μη φύγει γραμμάριο, σημαίνει ότι το πήρανε από ένα σημείο και το βάλανε συμμετρικά σε κάποιο άλλο για να γίνεις ομοιόμορφη; Και γιατί σε έπιασε μετεγχειρητική κατάθλιψη και πήγε στράφι η κοιλιοπλαστική-λιπογλυπτική; Καλή προσπάθεια στην κατηφόρα, και μακάρι αυτή τη φορά να καταφέρεις να διατηρήσεις την απώλεια.
    Σε μένα είχε έρθει η ώρα να χειρουργήσω την μετεγχειρητική κήλη, οπότε η κοιλιοπλαστική πήγε πακέτο. Πήγα σε κανονικό χειρούργο, σε δημόσιο νοσοκομείο, και δεν ασχολήθηκα με πολυτέλειες του στυλ λιπογλυπτικής. Βλέπω ότι αυτό που μου έκανε είναι τύπου πλαστικής, η κοιλιά είναι σχεδόν πλάκα αλλά χωρίς να τσιτωθεί πολύ το δέρμα (με αποτέλεσμα να μην έχω τους πόνους που περιγράφανε πολύ με παρόμοιες επεμβάσεις) και είμαι μόλις 5 βδομάδες μετά την επέμβαση, με την τομή να μην έχει κλείσει ακόμη. Κάνω υπομονή και φοράω ήδη πιο μικρό νούμερο σε φούστες-παντελόνια...

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •