Και η δική μου ιστορία - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 48 of 48
  1. #46
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    16
    Γεια σας.. Εχω να γράψω αρκετούς μήνες... Λοιπόν σε όλο αυτο το διάστημα έχασα το πιο αγαπημένο μου πρόσωπο.. Και αρκετά κιλα. Είμαι πλέον 45 κιλά και με κατάθλιψη η διατροφη μου πια δεν με απασχολεί δεν προσέχω τι τρώω ή ποτε τρώω, συνήθως τρώω πολυ αλλα συνεχίζω να χάνω... Οι γονείς μου ανησυχούν είμαι πια ενα τσουβάλι με κοκαλα και περίοδο δεν εχω.. Το θέμα μου είναι οτι δεν εχω πια καμία οργάνωση δεν εχω προγραμμα και ισως γι αυτο χάνω συνέχεια κιλα, εκανα πριν λίγους μήνες τεστ μεταβολισμου και έδειξε οτι καιω 2.500 θερμιδες τη μερα γι αυτο κ πρέπει να τρώω ΠΟΛΥ για να διατηρησω το βαρος μου έστω και 45.. Αλλα για να πω την ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ με ενδιαφέρει... Δεν με νοιάζει πια ούτε να πάρω κιλα ούτε να χάσω, δεν ασχολουμε με τίποτα, δεν εχω διάθεση για τίποτα, θέλω απλά να ξαπλωσω στο κρεβάτι μου, να κλείσω τα φώτα κ να περιμένω να πεθάνω...Όσο εγωιστικο κιαν ακούγεται αυτο... Αυτα.. Ήθελα απλά να τα πω καπου.

  2. #47
    Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    38
    Ειλικρινά, δεν ξέρω τι να σε συμβουλεύσω... Έχασες ένα δικό σου άτομο και είναι λογικό να έχεις χάσει το ενδιαφέρον σου για όλα τα υπόλοιπα. Όμως πρέπει με κάποιον τρόπο να συνεχίσεις να κάνεις ό,τι καλύτερο μπορείς. Ό,τι και να πω θα είναι σίγουρα λίγο μπροστά σε αυτό που περνάς, αλλά ίσως να σε βοηθήσει η σκέψη ότι αυτό το άτομο που αγαπάς σε αγαπάει και σίγουρα θα θέλει να είσαι καλά....

  3. #48
    Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    38
    Amelie τι κάνεις; Είσαι καλύτερα;

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •