Ομοιοπαθητικα φαρμακα για ραγαδες
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    13

    Ομοιοπαθητικα φαρμακα για ραγαδες

    Καλησπέρα..Διάβασα σε ένα site οτι υπάρχουν ομοιοπαθητικά φάρμακα όπου μαζί με ένα λάδι από αιθέρια έλαια βελτιώνουν πάρα πολύ τις ραγάδες και μπορεί και να τις εξαφανίσουν...Ξέρετε μήπως αν όντως ισχύει??

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    175
    για πεσ μας το σαιτ!!!!!να παρουμε κ εμεισ μια ιδεα!!!:duh:

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    13
    http://www.e-gynaika.com/2010/06/blog-post_5497.html δες εδώ.. μία φαρμακοποιός τα πουλάει..

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    13
    Έχει δώσει το email της.. της έστειλα για να την ρωτήσω και μ είπε οτι κάνει δουλειά και τα χάπια είναι ομοιοπαθητικά και δεν έχουν παρενέργειες..το φαρμακείο της είναι στην λάρισα και στα στέλνει με κούριερ..μ έδωσε διεύθυνση και τηλέφωνο του φαρμακείου αν θέλω να της πω να μου τα στείλει...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    130
    Λοιπον αυτη την σελιδα την ειχα επισκευθει στο παρελθον και δεν κατορθωσα να επικοινωνησω μαζι της......Δεν φοβασαι να παρεις τα χαπια?
    Εχω προβλημα και το ψαχνω αλλα τα χαπια με τρομαζουν....Πωλουνται και αλλου? ή ειναι αποκλειστικα δικα της? γνωριζεις εαν ειναι εγκεκριμενα απο τον ΕΟΦ?.....Συγγνωμη εαν σε βομβαρδισω με ολες αυτες τις ερωτησεις αλλα πριν τα παρεις μαθε πληροφοριες....Εαν θελεις σε παρακαλω στειλε μου τα στοιχεια της στο u2u ..Ευχαριστω

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    13
    είναι δικια της συνταγή...κι εγώ έχω πολλές επιφυλάξεις για αυτό και ακόμα το ψάχνω...έχει το email της εκεί στείλε της απο κει και θα σου απαντήσει...

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    13
    εννοείται πως μόνο πληροφορίες ανταλλάζουμε...δεν σημαίνει οτι θα το κάνουμε κιόλας...δεν είναι κακό να συζητάς κάτι που είδες στο νετ..για αυτό και έστειλα για να ακούσω γνώμες...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    μακρια.
    η κυρια κρυβεται και βαζει απο αλλο λογαριασμο και καλα "μαρια" να μιλαει για τη "ρασελ"
    ρε τι παθαμε! ουτε μεξικανικο σιριαλ να ηταν.
    καμμια σοβαροτητα

    προσεχετε κοριτσια!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •