Διαιτολογική παρακολούθηση - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 33
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    478
    Tatty κρατα εσυ υψηλα το επιπεδο και ασε με εμενα να αμφισβητω τις καλες προθεσεις της ταξεως των 60 ευρω το μηνα, με online (!?)διαιτολογια απο αγνωστους!

  2. #17
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    23
    Τι να σου πω βρε κορίτσι μου,είσαι επιθετική και αυτό δεν είναι καλό ούτε για το site ούτε για σένα κυρίως.Εμένα έτσι πάντως μη μου ξαναμιλήσεις.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    εσυ καλα θα κανεις να ριξεις μια ματια στους κανονες του site και μετα να εκφερεις αποψη για το ποιος κανει κακο

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    478
    Ειμαι η ατιμη τι να κανω
    Εσυ με κατηγορησες εξ αρχης για υποβαθμιση του επιπεδου παντως.
    Τελος απο μενα καντε οτι νομιζετε.

  5. #20
    Tatty θα συμφωνήσω και εγώ μαζί σου.Εγώ πάντως επειδή το βρήκα ενδιαφέρον της έστειλα pm και μου είπε ότι για κάθε επίσκεψη θα μου στέλνει θεωρημένη από την εφορία απόδειξη που θα φέρει τη σφραγίδα της.Έχει και γραφείο,μου είπε που βρίσκεται,απλώς πράγματι η κοπέλα έπειτα από προτροπή μέλους είπε να βοηθήσει με διαιτολόγια σε χαμηλές τιμές τα οποία θα φτιάχνει αφού πρώτα παίρνει πληροφορίες για το άτομο που ενδιαφέρεται να αδυνατίσει.Ας προσέχουμε τι γράφουμε λοιπόν εδώ μέσα,μην είμαστε με το μαστίγιο στο χέρι.

  6. #21
    ρε παιδιά να μαλώνουμε μεταξύ μας????
    όλοι ας χαλαρώσουμε και ας πάρουμε βαθιές ανάσες, Ε???
    πάντως όντως για'μένα προσωπικά 60 ευρώ μηνιαίως για ονλάιν διαιτολόγιο, χωρίς να με δει από κοντά κάποιος, τι να πω..... μου φαίνονται πολλά...... αλλά αφού μου λέτε ότι παίζουν τέτοιες τιμές γενικά!!!!

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    παιδια, μην τρελαθουμε κιολας!!!
    μπηκε επειδη της το πε ενα μελος κ ειπε "αχ κριμα τα παιδια, ας θυσιαστω να τα βοηθησω"?
    αν σεβοταν λιγο τη δουλεια της η ιδια, ουτε κατα διανοια δε θα το κανε κ αν το κανε επειδη της το πε ενα μελος, δε θα το λεγε!!!

    ας κανει ο,τι νομιζει ο καθενας αλλα μην το παιζει κ καλα ο εχων επιπεδο κ κοινο νου!!!
    ελεος!

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,437
    Tatty δεν νομιζω οτι ο fae!_prits_ ειναι επιθετικος απλα εθεσε καποια καιρια ερωτηματα που αγνοοηθηκαν παρα ταυτα. Οσο για την Dietitian αντι να απαντησει ήρεμα , εκανε επιθεση. Περα απο αυτο, θα μπορουσε να ρωτησει Dietitian αν θα μας ενδιεφερε πρωτα απο ολα κατι τετοιο και να προτεινουμε μια φορμα . Εδω με προσωπικη επαφη και με συζητηση (δεν αναφερω τη λιπομετρηση) με διαιτολογο και δεν βρισκουμε τη χρυση τομη για εβδομαδιαιο προγραμμα , θα βρεθει on-line?
    Tέλος ετσι οπως ετεθει μου θυμιζει τις φαρμακευτικες εταιρειες που βγαζουν παλι "ενα μαγικο χαπακι" και βρισκουν ευφορο εδαφος στο forum. Στο κατω κατω ειναι επιλογη μου αν θελω να αδυνατισω σε 10 μερες δεκα κιλα , και επιλογη μου αν θελω να παω σε διατροφολογο. Στο forum ειμαι για να ανταλλασω εμπειριες και οχι να προβαλλεται ο καθενας .
    Φανταζεσαι αν 10- 20 -50 διαιτολογοι αρχιζαν να κανουν το ιδιο? Νοιωθω οτι βεβηλωνουν το χωρο μου . Δεν θελω τη βοηθεια τους!

    Υ.Σ.Γινεται να γυμναστω και on-line ?uzzled:uzzled:uzzled:uzzled:

  9. #24
    χαχαχαχα αν μου βρουν πατέντα για ονλάιν γυμναστική τρέχω σαν τρελή!!!! χαχαχαχα
    με ύπνωση δεν γίνεται να γυμναστούμε?????? :spin::eureka::bigsmile::bouncy:

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,557
    Originally posted by click
    Originally posted by fae!_prits_
    Οι ερωτησεις μου φυσικα αγνοηθηκαν οπως το περιμενα...
    ΥΓ: Τις υποδειξεις
    κρατα'τες για τον εαυτο σου.
    +1
    Originally posted by click
    εσυ καλα θα κανεις να ριξεις μια ματια στους κανονες του site και μετα να εκφερεις αποψη για το ποιος κανει κακο
    +1 κι απο μενα..

    Βλεπω και μεγαλη ανταποκριση ρε παιδια.Αφου μερικοι ψαρωνουν ετσι απλα,ε τι να πω..Καλα να παθουν ορισμενοι.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,339
    Οι διαφημισεις απαγορευονται στο φορουμ!Μαλλιασε η γλωσσα μας πια!ΕΛΕΟΣ!

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1,637
    Θεωρώ οτι κάποιος που γράφτηκε για να κάνει αυτή τη δουλειά οφείλει κατ'ελάχιστον να απαντήσει στις ερωτήσεις που από την αρχή έθεσε ο fae!_prits_. Αυτονόητα πράγματα.

    Μπορεί βέβαια ο/η dietitian να είναι η μαρία τερέζα της διαιτολογίας και για το ευτελές ποσό των 15? να μας σώσει τη ζωή:smilegrin::smilegrin: εγώ προσωπικά θα προσπεράσω παρόλαυτα

    Να σοβαρευτούμε λίγο, ακόμα και να είστε διαιτολόγος(που αμφιβάλλω όπως καταλαβαίνετε) οφείλετε να δείχνετε σεβασμό ακόμα και όταν ψαρεύετε για πελάτες... λίγη ντροπή δε βλάπτει.

    Και μια ερώτηση ακόμα, εφόσον μελετάτε διαξοδικά το προφίλ κάθε ασθενούς και βγάζετε εξατομικευμένο πρόγραμμα φαντάζομαι οτι σπαταλάτε ίδιο χρόνο σε κάθε άτομο με το χρόνο που θα σπαταλούσατε στο γραφείο σας, είναι και εκεί η επίσκεψη 15?; Τοτε γιατί η "προσφορά", για να μας γλιτώσετε τα έξοδα μετακίνησης;

  13. #28
    παιδια χαλαρωστε λιγο.μια προταση-διαφημιση εκανε η κοπελα.εννοειται πως δεν το κανει για την ψυχη της μανας της και οτι ειναι η δουλεια της αυτη αλλα οποιος ενδιαφερεται ερχεται σε επαφη να μαθει περισσοτερα και οποιος οχι απλα προσπερναει το μηνυμα ή αφου ειναι διαφημιση διαγραφεται αυτοματως το μηνυμα.
    και προσωπικα πιο πολυ με ενοχλουν οι διαιτες της αστραπιαις απωλειας βαρους σε καποια θεματα παρα μια διαφημιση.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    παιδια εγω μετα απο τοσες διαιτες που έχω κανει μπορω να βγαλω διαιτολόγιο με 5 ευρώ τη βδομαδα.συμφέρω νομίζω.επισης λιπομέτρηση, ζυγισμα κλπ θα κανει μέσω skype???????χαχαχαχαα..

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    επισης η κοπελα μπορει να απευθυνθει στα groupon, wiwindeals, golden deals κλπ κλπ κ να κανει εκει την προσφορά της κ μετά να μπει στο φόρουμ με ενα αλλο νικ ΤΥΧΑΙΑ κ να μας παρουσιασει την προσφορα σαν κοπελα που πηγαινε εκει κ ηταν πολύ ευχαριστημένη κ τωρα ειπε να μας το προτείνει δηθεν αθώα.ετσι θα μαζέψει πιο πολύ κοσμό!αλλά όλα εγω πρεπει να τα σκεφτομαι?ουφ..

    (αν δεν κανει που εγραψα τα ονοματα των σαιτ πειτε μ να τα σβήσω)

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •