Διαιτολογική παρακολούθηση
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 33
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    3

    Διαιτολογική παρακολούθηση

    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    478
    Καλησπερα. Μπορειτε να μας πειτε το ονοματεπωνυμο σας; Μπορειτε να μας αποδειξετε οτι ειστε πραγματι διαιτολογος; Μπορειτε να μας εξηγησετε πως θα δωσετε διαιοτολογιο δια αλληλογραφιας και πως θα λαμβανει κανεις αποδειξη για την παροχη των υπηρεσιων σας;

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    μπορειτε να μας πειτε αν ειστε η εν λογω κυρια

    http://www.dietitian.gr/content.php?category=37

    η εχετε κλεψει το ονομα?
    κ αν ειστε, πως, ενω εξυπηρετειτε τοσες περιοχες, εχετε χρονο για on-line προγραμματα?
    και στην τελικη ,αν ειστε οντως διαιτολογος, ντροπη , γιατι ενω προφανως γνωριζετε οτι οι διατροφικες διαταραχες δεν λυνονται με On-line διαιτολογια, εν τουτοις, στο βωμο του χρηματος εκμεταλλευεστε τον πονο καποιων ανθρωπων!!

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    3
    Να κλέψω όνομα και να υποκριθώ πως είμαι κάποια άλλη;Θεώρησα έπειτα από προτροπή δικού σας μέλους να κάνω εγγραφή εδώ μέσα και να βοηθήσω κάποια άτομα που δεν έχουν την οικονομική δυνατότητα να πληρώνουν κακονική επίσκεψη.Το διαιτολόγιο θα έβγαινε έπειτα από συννενόηση και δεν θα ήταν copy paste όπως γίνεται σε πολλές περιπτώσεις και το γνωρίζετε,αλλά τελικά μάλλον έκανα λάθος γιατί μια μιατιά που έριξα στις συζητήσεις σας δείχνετε περισσότερο σεβασμό σε δίαιτες αστραπή που χάνετε 10 κιλά σε 10 μέρες παρά σε έναν άνθρωπο που ήθελε πραγματικά να βοηθήσει.Να μάθετε να σέβεστε πριν αρχίσετε να κατηγορείτε.

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    3
    Αγαπητή Smart να σε ενημερώσω πως Dietitian σημαίνει Διαιτολόγος στα Αγγλικά.ʼρα δεν τον "έκλεψα" από τη συγκεκριμένη κυρία αλλά είναι για χρήση από όλους τους συναδέλφους φυσικά....

  6. #6
    Και 15 ευρώ την εβδομάδα για ονλάιν διαιτολόγιο δεν είναι πολλά??? Δηλαδή 60ευρώ τον μήνα... Πόσο παίρνουν οι διαιτολόγοι γενικά???? αχ, απογοητεύομαι..... ουφ.... δεν θα βρω ποτέ διαιτολόγο οικονομικό τώρα που είμαι άνεργη.... δεν ξέρω τι τιμές παίζουν.....

  7. #7
    Originally posted by bigWildrose
    Και 15 ευρώ την εβδομάδα για ονλάιν διαιτολόγιο δεν είναι πολλά??? Δηλαδή 60ευρώ τον μήνα... Πόσο παίρνουν οι διαιτολόγοι γενικά???? αχ, απογοητεύομαι..... ουφ.... δεν θα βρω ποτέ διαιτολόγο οικονομικό τώρα που είμαι άνεργη.... (και προς Θεού δεν κρίνω την τιμή, σαν τιμή, μην κατηγορηθώ κι εγώ σαν ασέβεια, απλά δεν ξέρω τι τιμές παίζουν).....
    εγώ έχω πάει σε πολλούς...και οι τιμές διαφέρουν αρκετά...από 30 την εβδομάδα κ μετά 30 κάθε 15 κάποιοι εδώ στη γειτονιά μέχρι 100/βδομάδα!
    ό,τι θέλει ο καθένας...όπως οι γιατροί και γενικά οι ελεύθεροι επαγγελματίες.:spin:

  8. #8
    Originally posted by zeta23
    Originally posted by bigWildrose
    Και 15 ευρώ την εβδομάδα για ονλάιν διαιτολόγιο δεν είναι πολλά??? Δηλαδή 60ευρώ τον μήνα... Πόσο παίρνουν οι διαιτολόγοι γενικά???? αχ, απογοητεύομαι..... ουφ.... δεν θα βρω ποτέ διαιτολόγο οικονομικό τώρα που είμαι άνεργη.... (και προς Θεού δεν κρίνω την τιμή, σαν τιμή, μην κατηγορηθώ κι εγώ σαν ασέβεια, απλά δεν ξέρω τι τιμές παίζουν).....
    εγώ έχω πάει σε πολλούς...και οι τιμές διαφέρουν αρκετά...από 30 την εβδομάδα κ μετά 30 κάθε 15 κάποιοι εδώ στη γειτονιά μέχρι 100/βδομάδα!
    ό,τι θέλει ο καθένας...όπως οι γιατροί και γενικά οι ελεύθεροι επαγγελματίες.:spin:
    Νομιζω οτι δεν ειναι πολλα, εγω τώρα σε διαιτολόγο στη Θεσσαλονικη δίνω 30 σε κάθε επίσκεψη και πριν 5 χρονια στην Αθήνα εδινα 50!!!

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    23
    Πραγματικά οι τιμές ποικίλουν.Εγώ δίνω για παράδειγμα 20 ευρώ στη δική μου διαιτολόγο για εβδομαδιαία επίσκεψη και περιλαμβάνει και την λιπομέτρηση με ηλεκτρόδια.

  10. #10
    ναι και εμενα μου κανει λιπομετρηση αλλα δεν παω καθε εβδομαδα, μια φορα στις 10 μερες περιπου.

  11. #11
    κατάλαβα...... είναι πολλά τα λεφτά!!!
    εγώ στους μόνους διαιτολόγους που έχω πάει είναι του ικα και σε νοσοκομεία που έχουν τυποποιημένες δίαιτες....

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    478
    Οι ερωτησεις μου φυσικα αγνοηθηκαν οπως το περιμενα...
    ΥΓ: Τις υποδειξεις
    κρατα'τες για τον εαυτο σου.

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    23
    Νομίζω πως πρέπει να κρατηθεί ένα επίπεδο.Γιατί το μυαλό μας θα πρέπει να πηγαίνει κατευθείαν στο πονηρό;Εγώ έχω δει πολλές ιστοσελίδες που παρέχουν online διαιτολόγια....δεν είπε και τίποτα φοβερό η κοπέλα,να βοηθήσει θέλει όταν μία επίσκεψη σε διαιτολόγο είναι για κάποιους ασύμφορη.

  14. #14
    Θα συμφωνήσω με την Tatty. fae prits ηταν λιγο αποτομο ολο αυτο!!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    Originally posted by fae!_prits_
    Οι ερωτησεις μου φυσικα αγνοηθηκαν οπως το περιμενα...
    ΥΓ: Τις υποδειξεις
    κρατα'τες για τον εαυτο σου.
    +1

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •