ΠΡΙΝΟΥ-ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΑ? - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 32 of 32
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Επιστροφή στην Αθήνα - Δράμα τέλος(;)
    Posts
    531
    Έδωσα ένα κάρο λεφτά σε Σιλουέτ - Bodyline. Κάποτε είχα αποτελέσματα, για αυτό και συνέχιζα, κάποτε ξανακύλαγα και έλεγα να δώσω μια ακόμη ευκαιρία μπας και πιάσουν τόπο τα λεφτά μου, αλλά τίποτα. Μπορώ να πω, ότι τα ινστιτούτα μου προσθέσαν επιπλέον βάρος. Ξεκίνησα την πρώτη προσπάθεια στα 84, έφτασα σε ένα χρόνο τα 67 - με πολύ πολύ πολύ πείνα και πολλές συσφίξεις και πολύ αγώνα - για να φτάσω σε λίγους μήνες τα 90. Μετά άλλα δυο χρόνια με προσβολές "φταις εσύ και όχι η δίαιτα-πείνα που σου έδωσα, μάλλον δεν τήρησες το πρόγραμμα (και το τηρούσα ρε παιδιά κατά λέξη...), φταίει ο μεταβολισμός σου (το ξέρω, για αυτό και σας πλήρωσα ρε μ@@ες)..." και τα κιλά μπαίνανε όλο και πιο εύκολα, και φεύγανε με όλο και μεγαλύτερη δυσκολία. Τα σταμάτησα μόνο όταν πάτησα πια το διψήφιο - και δεν μπορούσα να ξαναδώ το 9 με τίποτα ξανά, ούτε με χάπια από γιατρό! Τόσο είχαν καταστρέψει το μεταβολισμό μου οι προσπάθειες γιο-γιο!
    Προσφέρουν καλή σύσφιξη, και νομίζεις πως έχει αποτέλεσμα, αλλά είναι απλά η προσωρινή αφυδάτωση, για αυτό και δεν φαίνεται στη ζυγαριά. Η δίαιτα είναι της πείνας, για αυτό και με ένα σαββατοκύριακο "κανονικής" (<1000 cal, απλά να έχει λίγο διαφορετική σύνθεση από τα ψητά-σαλάτα) διατροφής παίρνεις πίσω τα κιλά που έκανες δυο μήνες να τα χάσεις, και όσο για τα προγράμματα, συνέχεια ανακαλύπτουν κάποιο "καλύτερο" να σου προσφέρουν "κοψοχρονιάς" - δηλαδή άλλα δύο χιλιάρικα, και ποτέ δεν βρίσκεις να κλείσεις ραντεβού για το πακέτο... Και συνέχεια στα πρήζουν να πάρεις κι άλλο πρόγραμμα, γιατί φταίει που δεν είχαν κάνει καλή επιλογή από την αρχή, γιατί φέρανε καινούρια μηχανήματα, γιατί ήρθε νέος πωλητής, καταλαβαίνεις...
    ΜΑΚΡΥΑ....

  2. #32
    Elenia781
    Guest
    Πωω εποχες... ειχα χρεωθει γυρω στο δεκαρικο για αποτριχωση και κατι μασκες προσωπου ματιων ...η προσφορα ισχυει για ΤΩΡΑ- Εγω: Αφηστε με να το σκεφτω! Ενταξει , για 2 ωρες ακομα θα ισχυει.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •