ΠΡΙΝΟΥ-ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΑ?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 32
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    13

    ΠΡΙΝΟΥ-ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΑ?

    Γειά σας παιδιά...θα ήθελα να ρωτήσω εάν έχει πάει κανείς στα Πρίνου και εάν είχε αποτελέσματα, γιατί το σκέφτομαι έντονα το τελευταίο διάστημα.....

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    14
    οχι ουτε να τα σκεφτεσαι αυτα πεταμενα λεφτα και αρκετα λεφτα.......αυτα τα προιοντα που σου βαζουν μπορεις απλα και μονη σου στο σπιτι να τα κανεις.....κανε μπανιο και τριψου με αλατι χονδρο και ξυδι τελειο για κυτταριτιδα και για περιττα κιλα....και πιες και ξυδι και νερο 1 φορα την ημερα το μαγικο αδυνατισμα.....τα εχω κανει και ειναι σουπερ και σου μιλαω εγω που ημουν φουλ στην κυτταριτιδα και τωρα ελαχιστη...κρεμες και μαλακιες πεταμενα λεφτα.....αυτα απο μενα

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    224
    Μακριά,μακριά,ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑ Α!!!Ούτε απ'έξω που λένε...Είτε πρόκειται για αδυνάτισμα,είτε για σύσφιξη κλπ...Το μόνο που θα καταφέρεις είναι να κλαις τα λεφτά σου στο τέλος.
    Έχω πολλά παραδείγματα από γνωστούς που κανείς δεν κατάφερε να πετύχει καλά και μακροχρόνια αποτελέσματα.ʼσε που στους περισσότερους δίνουν χημικές δίαιτες και νομίζω ότι η αποτυχία είναι αναπόφευκτη...
    Στο λέω έτσι γιατί πραγματικά είναι κρίμα να δίνεις τόσα λεφτά και να μην έχεις κανένα ουσιαστικό αποτέλεσμα.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389
    Οχι... trust me

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    13
    ουφ, και εγώ είχα μια ελπίδα, εχω χάσει πολλά κιλά 20, έχω κολλήσει και έχω 5 ακόμα, αλλα η κοιλιά μου είναι χάλια, χαλαρή κ με άσπρες ραγάδες, κ ήλπιζα να δω μία διαφορά.........

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    13
    πήρα και αυτή την κρέμα που τυλίγεσε με διαφάνειεσ και χάνεις πόντους αλλά τίποτα, καμμία διαφορά, τσάμπα λεφτά...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    224
    Κάτι αντίστοιχο με την κρέμα θα σου κάνουν και όλες αυτές οι εταιρίες που υπόσχονται θαύματα..Αν λες τσάμπα τα λεφτά για την κρέμα φαντάσου τι θα λες για τα εκατοντάδες για να μην πω χιλιάδες ευρώ που θα δώσεις εκεί.είναι πραγματικά ΚΡΙΜΑ!

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    13
    εχεις δίκιο αλλά στην απελπισία πάνω....το σκεφτόμουν...
    ξέρετε κάποιον τρόπο να σφύξει το δέρμα τησ κοιλιάς κ να άίνονται λιγότερο οι ραγάδεσ μου??

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    224
    Κοίτα το βασικότερο είναι η αεροβική για να φύγει το λίπος από την περιοχή,και λίγες ασκήσεις κοιλιακών 2-3 φορές τη βδομάδα.δε νομίζω με 20 κιλά που έχασες να έχεις περίσσεια ΄δερματος στην περιοχή,μάλλον λίγο περισσότερο λίπος θα έχεις εκεί,γι'αυτό είναι χαλαρή.Αν κάνεις γυμναστική και σωστή διατροφή απο μήνα σε μήνα θα βλέπεις διαφορά.όσο για τις ραγάδες ιδίως οι άσπρες δυστυχώς δεν φεύγουν,αλλά με το μαύρισμα το καλοκαίρι σιγά να μην τις βλέπει κανείς!!

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    13
    ευχαριστώ καλή μου, αλλά έχω χαλάρωση ειδικά στον αφαλό...
    όλο λέω θα αρχίσω ποδήλατο αλλά είμαι πολύ τεμπέλα...

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    224
    ναι στο σημείο χαμηλά στην κοιλιά το λίπος φεύγει πιο δύσκολα,αλλά φεύγει!μην αγχώνεσαι και μην πιέζεις τον εαυτό σου,σιγά σιγά και θα ξεκινήσεις.δέκα λεπτά σήμερα,λίγο περισσότερο αύριο κλπ!όταν αρχίσεις να βλέπεις αποτέλεσμα θα είναι ακόμα πιο εύκολο!όπως κατάφερες και έχασες τόσα κιλά θα καταφέρεις και τα υπόλοιπα!καλή συνέχεια σου εύχομαι!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1,637
    Αν το χρόνο που θα σε βάλουν σε "θαυματουργά" μηχανήματα με λέιζερ και ξέρω γω τι άλλο τον αφιερώσεις σε γυμναστική και παράλληλα αλλάξεις λίγο τη διατροφή σου είτε μόνη σου είτε με συνδρομή ειδικού θα δεις φοβερά αποτελέσματα. Και πολύ πιο σίγουρα και με ένα κλάσμα του κόστους.

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    9
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    13
    αχ κορίτσια ευχαριστώ πολύ, όταν έφτασα τα 65 κιλά ήμουν ο πιο ευτυχής ανθρωποσ στον κόσμο, αισθανόμουν πιο όμορφη απο ποτέ, ένα χρόνο μετά όμως άρχισα να παρατηρώ πολλές ατέλειες πάνω μου,ίσωσ φταίει κ ο εργασιακός μου χώροσ που είναι όλεσ σιλφίδεσ....:smilegrin:

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    258
    Καλύτερα τα λεφτά που υπολογιζες να ξοδέψ εις εκεί να τα ξοδέψεις σε σπα. Υπάρχουν ειδικά μασαζ σώματος τα οποία θα τονίσουν την επιδερμίδα σου και θα απαλλήνουν την κυτταριτιδα. Είναι μια λύση ακριβή αλλά καλύτερη απο τα τύπου Πρινου κέντρα. Και θα έχεις και πολυ καλή ενυδάτωση. Σε συνδυασμό και με λίγη γυμναστική θα δεις πολύ καλά αποτελέσματα!

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •