με ποιο τροπο αντιμετωπισατε τα υπερφαγικα?? - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 99
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    τα 9 κορνε της βογιατζακη λες... διασαφηνισετο γιατι το φορουμ εχει μπει στη ζωνη του λυκοφωτος, μην εχουμε κι αλλα......

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,339
    Originally posted by smart
    παντως constance ( κ σορι που ξεφευγω παιδια ) σε βλεπω οντως γενικα πολυ καλυτερα τελευταια:)
    μπραβο :)
    Ψυχολογικα δε θα το λεγα απλα επιλεγω να μην κλαιγομαι στο φορουμ τοσο συχνα οσο παλαιοτερα.Διατροφικα ομως εχω παει πολυ καλα για τα δεδομενα μου.Ευχαριστω οπως και να χει.:)


    Τα κορνε της Βογιατζακη τι ειναι ωρε?:P

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    ναι ποτε δε θα μπορουσα να φαω 9 κορνεδες οπως ειπε η βογιατζακη οτι εκανε σε μια συνεντευξη που νομιζω οτι εδωσε σε πρωινη εκπομπη που την κανει ο λιαγκας κ η γυναικα του η δε-θυμαμαι-πως-τη-λενε!!!
    εγω δεν ειδα την εκπομπη αλλα ειχε αναμεταδοση ο λαζοπουλος.
    ουφ
    τα πα ολα?

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,339
    Koρνεδες ειναι γλυκο σαν τριγωνο πανοραματος με κρεμα?

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    ναι ειναι χωνι με κρεμα.

    ουρλιαζε λεει σε μερα με απεργια οτι θελει κορνε. επαθε αμοκ βγηκε στους δρομους, εκανε οτοστοπ και τελικα πηγε και πηρε 9 κορνε

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,527
    βασικα δε νομιζω να χω φαει τριγωνο πανοραματος :S
    τα κορνεδακια δεν τα ξερεις?
    ε φαντασου τα σε γιγαντια μορφη με κρεμα κ σαντιγυ ..

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,339
    Tα εχω δει λοιπον αλλα δε νομιζω να εχω φαει.:cool:

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    92
    Originally posted by click
    οταν θαρχισει να τρολλαρει σε φορουμ με διαφορους λογαριασμους και να λεει μπουρδες περι thinspiration με σλογκαν "starve on", να ψαχνει αντρα με λεφτα μεσω αγγελιας στο ιντερνετ και να το παιζει δασκαλα σε οσους ζηλευει, τοτε θαρχισουμε να ανησυχουμε!
    πηνελοπη τρωγε, μη γινεις ετσι!
    τι λες ? ''να ψαχνω αντρα με λεφτα μεσω αγγελιας στο internet''? τι ακριβως εννοεις ? και με ποιο δικαιωμα λες κατι τετοιο ?

    και επισης δεν νομιζω οτι ζηλευω κανενα ατομο απο εδω μεσα. τι να ζηλεψω ? τα κιλα τους ? τα ειχα και γω και τα εχασα.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389
    Originally posted by vivian20
    Originally posted by penelope1985
    δεν τα αντιμετωπισαμε....
    πραγματικα αναρωτιεμαι για ποιον λογο τρως τοσο πολυ. μου κανει εντυπωση καθε μερα στο θεμα: ''τι εφαγα σημερα'' να βλεπω ολα αυτα που τρως. καλο ειναι βεβαια που τρως χωρις να παιρνεις κιλα. απλα αναρωτιεμαι τι σε ωθει σε αυτη την ανεξελεγκτη υπερφαγεια. φυσικα εφοσον φαινεται να τα εχεις βρει με τον εαυτο σου και να απολαμβανεις το φαγητο, καλως. :) απλα αναρωτιεμαι... το φαγητο ειναι η μονη απολαυση στην ζωη σου ? θα μπορουσες παντως να περασεις καλα με τους φιλους σου και χωρις να φατε οταν βγαινετε εξω. πιστευω οτι λανθασμενα η εξοδος για διασκεδαση εχει συνδεθει με την υπερκαταναλωση φαγητου ή ποτου. μια παρατηρηση κανω. μην το παρεις προσωπικα. απλα ειχα την απορεια :)

    Αααααααααααααχ και να τρωγα κιολας καλα θα'τανε... Τα υπερφαγικα που λες ειναι οι 1200 θερμιδες?

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389
    Αχ το κορνε της Βογιατζακη!

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    2,196
    μονο εμενα πηγε το μυαλο μου στο κορνετο??

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389
    Originally posted by granita
    μονο εμενα πηγε το μυαλο μου στο κορνετο??

    Μικρο και απονειρευτο δεν ξερεις απο αυτα...

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    206
    latrevw vogiatzaki
    8elo k go na to kano auto:no:

  14. #44
    Originally posted by click
    οταν θαρχισει να τρολλαρει σε φορουμ με διαφορους λογαριασμους και να λεει μπουρδες περι thinspiration με σλογκαν "starve on", να ψαχνει αντρα με λεφτα μεσω αγγελιας στο ιντερνετ και να το παιζει δασκαλα σε οσους ζηλευει, τοτε θαρχισουμε να ανησυχουμε!
    πηνελοπη τρωγε, μη γινεις ετσι!
    το ότι απανταει στον εαυτο της και ανοιγει κουβεντα ξέχασες :crazy:

  15. #45
    Originally posted by vivian20
    Originally posted by click
    οταν θαρχισει να τρολλαρει σε φορουμ με διαφορους λογαριασμους και να λεει μπουρδες περι thinspiration με σλογκαν "starve on", να ψαχνει αντρα με λεφτα μεσω αγγελιας στο ιντερνετ και να το παιζει δασκαλα σε οσους ζηλευει, τοτε θαρχισουμε να ανησυχουμε!
    πηνελοπη τρωγε, μη γινεις ετσι!
    τι λες ? ''να ψαχνω αντρα με λεφτα μεσω αγγελιας στο internet''? τι ακριβως εννοεις ? και με ποιο δικαιωμα λες κατι τετοιο ?

    και επισης δεν νομιζω οτι ζηλευω κανενα ατομο απο εδω μεσα. τι να ζηλεψω ? τα κιλα τους ? τα ειχα και γω και τα εχασα.
    Oποιος έχει τη μύγα.... να τη φέρει πισω!!!!:smilegrin:

Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •