ΞΥΔΙ ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ ΑΔΥΝΑΤΙΖΕΙ!!!!!!!!!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 81
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    14

    ΞΥΔΙ ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ ΑΔΥΝΑΤΙΖΕΙ!!!!!!!!!!!

    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΙΑ!!!!ΛΟΙΠΟΝ ΑΛΟΥΣΤΕ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΠΟΥ ΟΤΙ ΤΟ ΞΥΔΙ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΑΔΥΝΑΤΙΖΕΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΙΝΩ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ 2 ΚΙΛΑ ΕΦΥΓΑΝ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ.....ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΗ ΜΥΡΟΥΔΙΑ ΚΛΕΙΝΩ ΤΗΝ ΜΥΤΗ ΑΛΛΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΤΟ.....2 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΤΗΣ ΣΟΥΠΑΣ ΣΕ 1 ΠΟΤΗΡΙ ΠΑΓΩΜΕΝΟ ΝΕΡΟ.....ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

  2. #2
    Member
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    68
    λεπτομερειες δεν μας εοπες??ποτε το πινεις??νυστικη??μετα το φαι?το πρωι??την διατροφη σου την αλλαξες η οφειλεται μονο στο ξυδι//περιμενω νεα σου:lol:

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Αλλάζουνε Εντός Μου,Τα Σύνορα Όλου Του Κόσμου
    Posts
    1,698
    αυτή η φήμη κυκλοφορύσε από όταν ήμουν πτσιρίκα και τώρα είμαι 35 και από όσο θυμάμαι τότε μου είχαν πει πως εκτός άλλων ρίχνει και την πίεσημα βρε παιδιά ειλικρινά....νομίζετε αν ίσχυει κάτι τέτοιο ο Χ Ψ εταιρεία δεν θα το πλάσαρε για να γίνει χρυσή???Μην περιμενετε μαγικές συνταγές και αποτελέσματα στο τσακ μπαμ!

  4. #4
    Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    35
    Κορίτσια θέλει πολύ προσοχή αυτο το θέμα γιατι κάποιοι παίρνουν φόρα με τέτοιου είδους θέματα, γλυκαίνονται με λίγα λόγια και χάνουν τον έλεγχο...
    θα πω κάτι που ίσως σας φανεί ψέμα αλλά είναι αλήθεια και είναι πολύ λυπηρό.. πριν απο πολλά χρόνια, μια φίλη της μαμάς μου έχασε της ζωης της κάνοντας δίαιτα και πίνοντας ξύδι (σε μεγάλη ποσότητα)... γι'αυτο είπα οτί θέλει μέτρο και μεγάλη προσοχή και καλού κακού ρωτήστε και κανένα διαιτολόγο...

  5. #5
    Member
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    68
    φτου φτου φτου καλα να μαστε ..και ας πειναμε...το ξανασκεφτηκα μετα απ αυτο μαρουλακι......

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1,637
    Το μπαλσάμικο κάνει;:yes::yes:

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Αλλάζουνε Εντός Μου,Τα Σύνορα Όλου Του Κόσμου
    Posts
    1,698
    Originally posted by filipparas
    Το μπαλσάμικο κάνει;:yes::yes:
    εισαι και gourmet :P

  8. #8
    Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    35
    Το μηλοξυδο λένε οτι κάνει δουλεια... απλα βάζε το στη σαλάτα σου....και λίγο παραπανω (στη σαλατα) δεν κανει κακό, προσοχή όμως σε οποιαδήποτε άλλη χρήση...!!!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Γιαννενα
    Posts
    164
    Το να πινεις 1-2 κουταλιες της σουπας η 1 λεμονι στιμμενο μεσα σε ενα ποτηρι νερο,
    εχει πολλα θετικα.
    Και τα δυο εχουν ευεργετικες ιδιοτητες για το δερμα,δηλαδη το μαλακωνουν παρα πολυ
    στις περιοχες που εχει σκληρυνει,γονατα,φτερνες και αγκωνες.
    Απομακρυνουν τη λιπαροτητα των μαλλιων.
    Περιεχουν και τα δυο πολυφαινολες,ισχυρα αντιοξειδοτικα που μειωνουν τον κινδυνο για
    καρδιαγγειακα προβληματα.
    Ριχνουν την πιεση.
    Το λεμονι εχει αποδειχτει οτι βοηθαει στην καλυτερη πεψη και την πιο γρηγορη καυση
    θερμιδων και λιπους. Για το ξιδι αποδειχτηκε προσφατα απο Ιαπωνες επιστημονες,και δεν
    ειναι ακομα κατι κοινως αποδεκτο,μεχρι να υπαρξουν ικανοποιητικες αποδειξεις.
    Το λεμονι βοηθαει στην αντιμετωπιση κρυολογηματος,ασθενειων και λοιμοξεων,
    καθυστερει την γηρανση,ειναι διουρητικο,εφιδρωτικο και αντιοξειδοτικο,προλαμβανε� �
    καρκινικες μεταλλαξεις. Απο ερευνες στην Αμερικη και Ευρωπη αποδειχτηκε οτι συρρικνωνουν και εξαφανιζουν καρκινικα κυτταρα 12 διαφορετικων τυπων καρκινων.
    Αντιμετωπιζει την καουρα και την ταση για εμετο,αν βεβαια ο εμετος δεν οφειλεται σε
    παθολογικη αιτια!
    ΑΛΛΑ. Αυτα δε σημαινουν οτι θα πρεπει να στιβετε μισο κιλο λεμονια τη μερα η να τα
    τρωτε 10-10 ωμα! Παν μετρον αριστον! Εγω πινω καθε πρωι ενα ποτηρι νερο με ενα
    λεμονι στιμμενο μεσα,γιατι αποφευγω τους καφεδες και μου αρεσει στη γευση του.
    Βαζω σε καποιες σαλατες,και αρκετο στο μαγειρεμα μιας και δε βαζω λαδι.
    ξιδι βαζω στις περισσοτερες σαλατες. Τα συστατικα του ξιδιου υπαρχουν στα σαμπουαν και τις κρεμες χεριων και σωματος,οποτε μην κανετε κανενα αστειο και αρχισετε να λουζεστε
    με ξιδια και λεμονια. Αυτα! Αν ενδιαφερεται καποιος,μπορω να του πω που τα διαβασα αυτα. Χτες τα εψαχνα,δε θα δυσκολευτω να τα ξαναβρω!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    1,637
    Διαβάζουμε φοβερά πράγματα πάλι.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Distant skies...
    Posts
    1,226
    Το ξύδι είναι οξικό οξύ,το λεμόνι είναι το κιτρικό οξύ.Μια χρήση στο φαγητό δεν είναι κακή.Απλά, δεν είναι τρόπος για να χάσεις βάρος.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    Originally posted by aggeloydaki
    Originally posted by filipparas
    Το μπαλσάμικο κάνει;:yes::yes:
    εισαι και gourmet :P
    ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,811
    Originally posted by click
    Originally posted by aggeloydaki
    Originally posted by filipparas
    Το μπαλσάμικο κάνει;:yes::yes:
    εισαι και gourmet :P
    ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑ



    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,811
    βαζε το κατευθειαν στη σαλατα σου το μεσημερι και εισαι κομπλε, δεν υπαρχει καποια μαγεια αν το πιεις σκετο.
    κατι τετοιες μ@@ς ακουγα και γω παλια και χαιρομουνα σαν τον κινεζο μπροστα απο τον πυργο του ΑΙΦΕΛ με την καινουρια του Νικον.
    και εφτασα σχεδον 150 κιλα κορμαρα.
    μαλιστα μια περιοδο ειχα απελπιστει τοσο πολυ που μια γερμανιδα yogηστρια μου ειχε δωσει μια διαιτα που εχανες 7 κιλα σε μια εβδομαδα.
    εγω εχασα 8 λοιπον. κοκ. μετα πορωνεσε και ακολουθεις διαφορα τετοια κολπετα

    τελικα αντι να κανουμε τα πιο απλα πραγματα για να χασουμε βαρος, τυφλωνομαστε απο ''μαγικες'' διαιτες/γυμναστικες/χαπια/ροφηματα σουπερ εξτρα φαστ νος

  15. #15
    Τόσες έρευνες ρε Πο@@τη μου...κάτα καιρους όλα θαυματουργα τα έχουν βγάλει...για την ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΤΗΝ ΓΑΛΑΚΤΟΣ γιατι δεν βρισκουν ΤΙΠΟΤΑ? Ενας επιστήμονας ρε παιδια να βγει ότι καιει λίπος η ότι κάνει γράμμωση ή ότι αυξανει τον μεταβολισμό ΕΣΤΩ! Μα ούτε ένας? Πφφφφ

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •