ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΤΩΡΑ!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 94
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    1,783

    ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΤΩΡΑ!

    Γεια σας! ειμαι ξαδελφη της badgirl, ετων 29, 96 ολοκληρα κιλα με υψος 1.70.
    εχω ολα τα προβληματα που αναφερε καποια κοπελα, μεση αρθρωσεις, διαθεση χαλια...η bad μου συστησε το φορουμ και μου εδωσε και το καλοκαιρινο της νικ αφου ειμαι ασχετη με pc...
    πειραζει να γραφω με αυτο?
    με λενε Δημητρα και θελω να χασω 30 κιλα...εχει χασει καμμια κοπελα τοσα χωρις επεμβαση?
    Βοηθω την μπαντ στη δουλεια να μη πολυκουραζεται τωρα λογω εγγυμονυσης και εχετε πολλα πολλα φιλια ολες!
    κοριτσια θα τα χασω ή θατο χασω? δεν εχω κανει ποτε διαιτα...ναν καλα η εξαδελφη, ημουν 3 κιλα πανω μεχρι πριν 2 εβδομαδες...
    θελω να αδυνατισω ΧΘΕΣ! να γραφω εδω τι τρωω? εσεις που γραφετε? τι διαιτα κανετε?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,389
    εισαι η BAD. ΤΕΡΜΑ.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232
    σορρυ αλλα και εγω αυτο νομιζω...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,339
    :lol: :lol: :lol: :crazy:


    Ενταξει ΤΩΡΑ σιγουρευτηκα.:smirk:

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    1,783
    sorry παιδια πηρα το παλιο της nick, δεν ξερω να φτιαχνω email και δεν εχει διαθεση να με βοηθησει σ'αυτα...εχει τα δικα της τωρα,τι διαιτες κανετε?τι να κανω να χασω τα 30 αυτα?εχω απελπιστει,νομιζω μονο χειρουργειο ειναι η λυση πια...αλλα θελω πρωτα να δοκιμασω με διαιτα...please helpppppppppppppppppppppp

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,339
    Γιατι δε ρωτας την ξαδερφη σου:question:

  7. #7
    Ρε τι κουλά είναι αυτα που λέτε στην κοπέλα? Αμέσως να την πάρετε απτα μούτρα..έλεος τη βοήθεια μας ζητάει...

    Λοιπον κοραλάκι άκου, εγω μπορε΄να είμαι καινοργια αλλά έχω διαβάσει αρκετα ποστ τησ ξαδερφούλας σου και κάλο είναι να το κάνεις εσύ, αν πάλι δεν έχεισ χρόνο μπορώ να στα πω περιληπτικά...

    Το μυστικό είναι ΕΝΑ! ΜΕΡΕΝΤΑ! Και γενικά να τρως ό,τι τραβάει η όρεξη σου...αλλα ΠΟΤΕ κάτω απο 3000 θερμίδες, χαλάσ τον μεταβολισμό...
    Ε αν δεν χάσεισ 5 κιλά σε μια εβδομάδα, να μη σε λένε ξαδέρφη!!!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,484
    επεσα απτην καρεκλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,339
    XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA!Τσισακια στο βρακακι!:crazy:

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,339
    Προσωπικα προτεινω ραψιμο στο στοματακι και στην ιδια και στην ξαδερφη.Και κιλα θα χασουνε επιτελους και θα σταματησει ολο αυτο εδω μεσα.Αλλα μαλλον δε θα γινει οποτε τι να λεμε τωρα.:P

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,232
    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΧΑΑΑ,καλα Ασημενια ελιωσααα!!αχ,Κουλα,αχ,ξαδερ� �η,αχ μπαρτζανακη του 3ου ξαφερφου του κοραλακιου...αχ Αλαχ...θα με πεθανετε....

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    761
    sorry που επεμβαινω αλλα που το καταλαβατε αν ειναι η ιδια η κοπελα?και ποιο λογο μπορει να εχει??

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    1,783
    τι να πω migg προφανως παρεξηγηθηκε το οτι δεν εφτιαξα νεο nickname...αφου ειμαι ξαδελφη κ εκεινη δε μπαινει γιατι να μη παρω το παλιο της δεν καταλαβαινω...
    καλυτερα δηλαδη που το κανα αφου θα ηταν τσαμπα κοπος αν ειχα φτιαξει νεο, δεν βλεπω να μπαινουν κοπελες για υποστηριξη...
    Ειπα να ενημερωθω κι γω και να μαθω απο οσα εμαθε και εκεινη χωρις να τη βαραινω στη φαση που ειναι,αλλα προφανως ειναι μονοδρομος το θεμα αφου δεν μπαινουν ατομα παχυσαρκα εδω uzzled:
    Αν καποια ξερει καποιο αλλο forum θα το εκτιμουσα πολυ να μου το πει!
    ειμαι 96 κιλα, ειχα φτασει 100 παρα, μια ζωη παχυα ανω των 90 κιλων και με γονεις που δε βοηθουν...εχω ενα πακο με διαιτολογια απο 110-80 κιλα που εκανε η εξαδελφη αλλα δεν μπορω να τα εφαρμοσω...
    ειπανε σε αλλο θεμα να ραψω το στομα μου για να αδυνατισω...συγχαρητηρια σε οσες το εκαναν, ας ραψουν ομως και τη γλωσσα τους που μονο δηλητηριο πεταει...κριμα πραγματικα...

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,557
    Δηλαδη επειδη ειναι εγκυος,δεν μπορει και να μιλαει;

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,339
    Originally posted by koralaki
    τι να πω migg προφανως παρεξηγηθηκε το οτι δεν εφτιαξα νεο nickname...αφου ειμαι ξαδελφη κ εκεινη δε μπαινει γιατι να μη παρω το παλιο της δεν καταλαβαινω...
    καλυτερα δηλαδη που το κανα αφου θα ηταν τσαμπα κοπος αν ειχα φτιαξει νεο, δεν βλεπω να μπαινουν κοπελες για υποστηριξη...
    Ειπα να ενημερωθω κι γω και να μαθω απο οσα εμαθε και εκεινη χωρις να τη βαραινω στη φαση που ειναι,αλλα προφανως ειναι μονοδρομος το θεμα αφου δεν μπαινουν ατομα παχυσαρκα εδω uzzled:
    Αν καποια ξερει καποιο αλλο forum θα το εκτιμουσα πολυ να μου το πει!
    ειμαι 96 κιλα, ειχα φτασει 100 παρα, μια ζωη παχυα ανω των 90 κιλων και με γονεις που δε βοηθουν...εχω ενα πακο με διαιτολογια απο 110-80 κιλα που εκανε η εξαδελφη αλλα δεν μπορω να τα εφαρμοσω...
    ειπανε σε αλλο θεμα να ραψω το στομα μου για να αδυνατισω...συγχαρητηρια σε οσες το εκαναν, ας ραψουν ομως και τη γλωσσα τους που μονο δηλητηριο πεταει...κριμα πραγματικα...
    badgirl το ραψιμο του στοματος θα βοηθουσε στο να μη μας τρελανεις τελειως ολους εδω μεσα.Το τι θα κανεις με τη διατροφη σου και εσυ και η "ξαδερφη" σου ειναι δικο σου/σας θεμα.
    Και απαντω ξανα στην ερωτηση σου γιατι απο οτι φαινεται δεν το πιασες.Για να χασεις κιλα πρεπει να μην ψαχνεις τη μαγικη διαιτα και τι διαιτα εκανε ο ενας και ο αλλος και απλα να περιορισεις τις ποσοτητες που τρως.Οταν εμενα παντως με ρωτανε τι εκανα και αδυνατισα λεω "το εραψα".

Page 1 of 7 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •