τσα!!!!!!!ηρθα!!!!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    405

    τσα!!!!!!!ηρθα!!!!!!

    Γεια σας!!!!!ευχομαι να περνατε καλα!!!!λοιπον αποφασισα για διαιτα,,για πολλοστη φορα βεβαια,αλλα λεω οτι αξιζει ακομα μια φορα:yes:,,,με λενε ελενη,,παντα ημουν 55 κιλα,,,εκανα ενα γιο κ μετα εμεινα στα 65 κιλα ημουν καλη αλλα ηθελα λιγο λιγοτερο για να ειμαι οκ,,τωρα πριν 8 μηνεσ γεννησα την κορη μου κ ειμαι στα 72 κιλα κ χαλια,,δεν ειμαι κ ψηλη 1,63 ειμαι..ολο μασουλαω!!!!!ασε που βγαινω κ συχνα κ να τα ποτακια:spin:
    λεω να αρχισω παλι κ να τα λεμε εδω,το εχω αναγκη φιλαρακια:yes:φιλια πολλα

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,131
    καλως ηρθες! το ιδιο υψος εχουμε! θα τα ριξεις σιγουρα, απλα μη κανεις το λαθος και να τα ριξεις πολυ αποτομα ή χωρις αρκετη γυμναστικη, οπως εκανα εγω.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    405
    σορρυ,,ποσα κιλα εισαι???????49 ?μονο??????????????????????

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    1,131
    49,5 (νομιζω, αυριο η ζυγαρια θα δειξει) αλλα δε μου φαινεται, εχω ΠΟΛΥ περισιο δερμα, οταν ξαπλωνω μοιαζω με κερι που λιωνει. Οταν καθομαι πλαταινω στους γοφους πολυ. Πασχιζω με τη γυμναστικη να τα μαζεψω ολα αυτα γιατι επρεπε να το ειχα κανει στη αρχη, και δεν εχω λεφτα για πλαστικες =/

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    405
    μπραβοσου παντως!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:thumbup::thumbup::t humbup::thumbup:...αν θες παντως να κανεις πλαστικη,,,,,,,,,,,,,,,γιατι δεν πας στην τατιανα?ειχα δει μια κοπελα που ειχε παει κ της τα καναν τζαμπα:blush:

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    405
    τι να σας πω ρε παιδια,,,,,,,,,,,,,,,,,,ντρεπομαι,, ,,,,,,,,,,,,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ακομα καθομαι στ'αυγα μου!!!!!!!!!!ολο λεω και τιποτα ακομα!!!!!!!!!!!!εχω νευριασει πολυ με τον ευατο μου!!!!!!!λεω να αρχισω αυριο με το καλο!!!!!!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •