μετά το πάσχα.... - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 76
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    342
    Καλημέρα! Δεν πιστευω ότι υπάρχει κάποιος που κρατήθηκε το Πάσχα και δεν έφαγε παραπάνω από το κανονικό.. Μέχρι και εγώ που πέρασα ανορεξία και πάλι δεν κρατήθηκα, έφαγα τα πάντα...δεν νιώθω όμως καμία τύψη.. από χθες επιστρεψαμε στην καθημερινότητα.. γι αυτό είναι οι γιορτες!~!

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    243
    Originally posted by Magdalena
    Καλημέρα! Δεν πιστευω ότι υπάρχει κάποιος που κρατήθηκε το Πάσχα και δεν έφαγε παραπάνω από το κανονικό.. Μέχρι και εγώ που πέρασα ανορεξία και πάλι δεν κρατήθηκα, έφαγα τα πάντα...δεν νιώθω όμως καμία τύψη.. από χθες επιστρεψαμε στην καθημερινότητα.. γι αυτό είναι οι γιορτες!~!
    η αλήθεια είναι ότι με όποιον έχω μιλήσει σήμερα ΚΑΙ έφαγε ΚΑΙ έχασε!!!μπράβο κοριτσάκια μουυυυυυυυ

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    107
    Originally posted by loukouloukou
    σ ευχαριστούμε πολύ και καλή επιτυχία!!!γελάω που το λέω άλλα εύχομαι να τα πάρεις αυτά τα 2 κιλά!!!!!!!!!!!!!και να πάνε ολα καλά με την επέμβασή σου και τα αποτελέσματα να είναι θεαματικά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    χαχα Να 'σαι καλά! Είμαι στο δμσ 40 απλώς θέλω να έχω μια "ασφάλεια" για την επιτροπή μήπως με ζυγίσουν!
    Σ ευχαριστώ πάρα πολύ! Ανυπομονώ!

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    4,654
    Λολιποπ τι ύψος έχεις? Πρεπει να είσαι πολύ ψηλή για να είσαι μόλις στο 40ΒΜΙ με 131 κιλα!!!!

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    107
    Originally posted by polinaki1983
    Λολιποπ τι ύψος έχεις? Πρεπει να είσαι πολύ ψηλή για να είσαι μόλις στο 40ΒΜΙ με 131 κιλα!!!!
    Είμαι 1,82 και έχω ΒΜΙ 39,6 περίπου.. Γι αυτό θέλω να βάλω και τα 2 αναθεματισμένα κιλά!χαχα Ο γιατρός με έχει γράψει 1,81 και 133 κιλά οπότε είμαι μέσα.. Απλώς μπορεί να πέσω σε κανέναν στραβό που θα θέλει να με ζυγίσει! χαχα

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    761
    Originally posted by loukouloukou
    Originally posted by LoLi.Pop
    Προσωπικά έφαγα πολύ μα πάρα πολύ τσουρέκι και γλυκά.. Αν και τα έχουμε περιορίσει πολύ στο σπίτι αυτοί οι συγγενείς ποτέ δεν έρχονται με άδεια χέρια για καφέ και χτυπάω το κεφάλι μου κάθε φορά που βλέπω τις τούρτες που φέρνουν!χαχα :dork:
    Αυτό το Πάσχα μπορώ να πω ότι το πέρασα χωρίς τύψεις καθώς προσπαθώ να βάλω 1-2 κιλά για να είμαι μέσα στο δμσ ,για την επέμβαση που θα σκοπεύω να κάνω ,για να περάσω απ' την επιτροπή..
    Παρόλα αυτά ζυγίστηκα πριν το Πάσχα με 132,5 ολόκληρα κιλάκια και ξαναζυγίστηκα σήμερα και ήμουν 131,5! Μα είναι δυνατόν;;; :lol:
    Αυτά είναι τα κουφά!!!!δεν ξέρω αν πρέπει να σ πώ μπράβο!!!Αλήθεια γιατί θέλεις να κάνεις επέμβαση?το λέω γιατί η αδερφή μου ήταν 147 κιλά και πήγε στον Μουλίνο και την απέτρεψε απο το να κάνει επέμβαση. ξεκίνησε μια ψευτοδίαιτα όπου έχασε γύρω στα 10 και μετά ξεκίνησε ατκινς. έχει φτάσει τα 109 και συνεχίζει ακάθεκτη. έχει τεράστια διαφορά (φτου φτου μη την ματιάσω).και φαντάσου σε 3 μήνες μέσα. προβλέπω μέχρι το καλοκαίρι να με φτάνει άνετααααααα
    και ναι ναι επειδη εγω ειμαι η αδερφη(κουφο ε?δεν ξεραμε η μια το ψευδωνυμο της αλλης..χαχαχαχα) εχω φτασει 105 με ατκινς...δεν θα σε φτασω μεχρι το καλοκαιρι αλλα μεχρι τα χριστουγεννα ναι...χαχαχαχα φιλια σε ολους...

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    4,654
    Originally posted by LoLi.Pop
    Originally posted by polinaki1983
    Λολιποπ τι ύψος έχεις? Πρεπει να είσαι πολύ ψηλή για να είσαι μόλις στο 40ΒΜΙ με 131 κιλα!!!!
    Είμαι 1,82 και έχω ΒΜΙ 39,6 περίπου.. Γι αυτό θέλω να βάλω και τα 2 αναθεματισμένα κιλά!χαχα Ο γιατρός με έχει γράψει 1,81 και 133 κιλά οπότε είμαι μέσα.. Απλώς μπορεί να πέσω σε κανέναν στραβό που θα θέλει να με ζυγίσει! χαχα
    1.82!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ʽουαουυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!! Να σε χαιρονται !!!!!!

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    761
    γυναικαρα LoLi.Pop μπραβο..θα πανε ολα καλα...μπραβο...

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    107
    Originally posted by migg
    Αυτά είναι τα κουφά!!!!δεν ξέρω αν πρέπει να σ πώ μπράβο!!!Αλήθεια γιατί θέλεις να κάνεις επέμβαση?το λέω γιατί η αδερφή μου ήταν 147 κιλά και πήγε στον Μουλίνο και την απέτρεψε απο το να κάνει επέμβαση. ξεκίνησε μια ψευτοδίαιτα όπου έχασε γύρω στα 10 και μετά ξεκίνησε ατκινς. έχει φτάσει τα 109 και συνεχίζει ακάθεκτη. έχει τεράστια διαφορά (φτου φτου μη την ματιάσω).και φαντάσου σε 3 μήνες μέσα. προβλέπω μέχρι το καλοκαίρι να με φτάνει άνετααααααα
    και ναι ναι επειδη εγω ειμαι η αδερφη(κουφο ε?δεν ξεραμε η μια το ψευδωνυμο της αλλης..χαχαχαχα) εχω φτασει 105 με ατκινς...δεν θα σε φτασω μεχρι το καλοκαιρι αλλα μεχρι τα χριστουγεννα ναι...χαχαχαχα φιλια σε ολους... [/quote]

    χαχαχα Είστε παλαβές!χαχα :bouncy:

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    243
    Originally posted by migg
    Originally posted by loukouloukou
    Originally posted by LoLi.Pop
    Προσωπικά έφαγα πολύ μα πάρα πολύ τσουρέκι και γλυκά.. Αν και τα έχουμε περιορίσει πολύ στο σπίτι αυτοί οι συγγενείς ποτέ δεν έρχονται με άδεια χέρια για καφέ και χτυπάω το κεφάλι μου κάθε φορά που βλέπω τις τούρτες που φέρνουν!χαχα :dork:
    Αυτό το Πάσχα μπορώ να πω ότι το πέρασα χωρίς τύψεις καθώς προσπαθώ να βάλω 1-2 κιλά για να είμαι μέσα στο δμσ ,για την επέμβαση που θα σκοπεύω να κάνω ,για να περάσω απ' την επιτροπή..
    Παρόλα αυτά ζυγίστηκα πριν το Πάσχα με 132,5 ολόκληρα κιλάκια και ξαναζυγίστηκα σήμερα και ήμουν 131,5! Μα είναι δυνατόν;;; :lol:
    Αυτά είναι τα κουφά!!!!δεν ξέρω αν πρέπει να σ πώ μπράβο!!!Αλήθεια γιατί θέλεις να κάνεις επέμβαση?το λέω γιατί η αδερφή μου ήταν 147 κιλά και πήγε στον Μουλίνο και την απέτρεψε απο το να κάνει επέμβαση. ξεκίνησε μια ψευτοδίαιτα όπου έχασε γύρω στα 10 και μετά ξεκίνησε ατκινς. έχει φτάσει τα 109 και συνεχίζει ακάθεκτη. έχει τεράστια διαφορά (φτου φτου μη την ματιάσω).και φαντάσου σε 3 μήνες μέσα. προβλέπω μέχρι το καλοκαίρι να με φτάνει άνετααααααα
    και ναι ναι επειδη εγω ειμαι η αδερφη(κουφο ε?δεν ξεραμε η μια το ψευδωνυμο της αλλης..χαχαχαχα) εχω φτασει 105 με ατκινς...δεν θα σε φτασω μεχρι το καλοκαιρι αλλα μεχρι τα χριστουγεννα ναι...χαχαχαχα φιλια σε ολους...
    χαχαχαχαχαχ..βλαμένοοοοοοο οοοοοοοοοοοοοοο....
    με παρακολουθείς ε????

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    761
    Originally posted by LoLi.Pop
    Originally posted by migg
    Αυτά είναι τα κουφά!!!!δεν ξέρω αν πρέπει να σ πώ μπράβο!!!Αλήθεια γιατί θέλεις να κάνεις επέμβαση?το λέω γιατί η αδερφή μου ήταν 147 κιλά και πήγε στον Μουλίνο και την απέτρεψε απο το να κάνει επέμβαση. ξεκίνησε μια ψευτοδίαιτα όπου έχασε γύρω στα 10 και μετά ξεκίνησε ατκινς. έχει φτάσει τα 109 και συνεχίζει ακάθεκτη. έχει τεράστια διαφορά (φτου φτου μη την ματιάσω).και φαντάσου σε 3 μήνες μέσα. προβλέπω μέχρι το καλοκαίρι να με φτάνει άνετααααααα
    και ναι ναι επειδη εγω ειμαι η αδερφη(κουφο ε?δεν ξεραμε η μια το ψευδωνυμο της αλλης..χαχαχαχα) εχω φτασει 105 με ατκινς...δεν θα σε φτασω μεχρι το καλοκαιρι αλλα μεχρι τα χριστουγεννα ναι...χαχαχαχα φιλια σε ολους...
    χαχαχα Είστε παλαβές!χαχα :bouncy: [/quote]
    εντελως ομως...χαχαχαχα
    ΑΓΑΠΗ ΜΟΥΥΥΥΥΥ

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    107
    Originally posted by polinaki1983
    1.82!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ʽουαουυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!! Να σε χαιρονται !!!!!!
    χαχα Σας ευχαριστώ πάρα πολύύύύύ!
    Είμαι 21 χρονών και ειλικρινά μέχρι τώρα μόνο μία φορά στη ζωή μου ήμουν αδύνατη.. Χμμ αν θυμάμαι καλά γύρω στο 2009!χαχα
    Αχ αυτές οι γιαγιάδες και οι παππούδες από μικρή καλοφαγωμένη με είχαν.. Από εκει ξεκίνησε το κακό!χαχαχα
    Αποφάσισα να κάνω αυτό το βήμα τώρα που είμαι ακόμη μικρή γιατί αφού ξεκίνησα από τώρα με προβλήματα φανταστείτε τι θα γινόταν στο μέλλον..
    Ελπίζω να πάνε όλα τέλεια τέλεια τέλεια σε όλους μας! :spin:

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    761
    ΜΠΡΑΒΟ..καλυτερα τωρα που εισαι μικρουλα..και εγω μετανοιωσα που τοσα χρονια δεν το επαιρνα αποφαση αλλα δεν βαριεσαι.καλλιο αργα παρα ποτε...εγω εχω συμβιβαστει οτι δεν προκειται ποτε να θεωρηθω αδυνατη και απλα οσο παει..και 80 να παω ευχαριστημενη θα μαι..

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    243
    Originally posted by migg
    Originally posted by LoLi.Pop
    Originally posted by migg
    Αυτά είναι τα κουφά!!!!δεν ξέρω αν πρέπει να σ πώ μπράβο!!!Αλήθεια γιατί θέλεις να κάνεις επέμβαση?το λέω γιατί η αδερφή μου ήταν 147 κιλά και πήγε στον Μουλίνο και την απέτρεψε απο το να κάνει επέμβαση. ξεκίνησε μια ψευτοδίαιτα όπου έχασε γύρω στα 10 και μετά ξεκίνησε ατκινς. έχει φτάσει τα 109 και συνεχίζει ακάθεκτη. έχει τεράστια διαφορά (φτου φτου μη την ματιάσω).και φαντάσου σε 3 μήνες μέσα. προβλέπω μέχρι το καλοκαίρι να με φτάνει άνετααααααα
    και ναι ναι επειδη εγω ειμαι η αδερφη(κουφο ε?δεν ξεραμε η μια το ψευδωνυμο της αλλης..χαχαχαχα) εχω φτασει 105 με ατκινς...δεν θα σε φτασω μεχρι το καλοκαιρι αλλα μεχρι τα χριστουγεννα ναι...χαχαχαχα φιλια σε ολους...
    χαχαχα Είστε παλαβές!χαχα :bouncy:
    εντελως ομως...χαχαχαχα
    ΑΓΑΠΗ ΜΟΥΥΥΥΥΥ [/quote]

    αγάπη δική μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ υυυυυυ!!!!!!!!!!!

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    107
    Originally posted by migg
    ΜΠΡΑΒΟ..καλυτερα τωρα που εισαι μικρουλα..και εγω μετανοιωσα που τοσα χρονια δεν το επαιρνα αποφαση αλλα δεν βαριεσαι.καλλιο αργα παρα ποτε...εγω εχω συμβιβαστει οτι δεν προκειται ποτε να θεωρηθω αδυνατη και απλα οσο παει..και 80 να παω ευχαριστημενη θα μαι..
    Καλά δεν το συζητάω!Κ εγώ με 90 θα είμαι τρισευχαριστημένη!
    Στα 105 που είχα φτάσει στην τελευταία μου απόπειρα ήμουν τόσο καλά με τέτοια αυτοπεποίθηση.. Αλλά πως να το κάνουμε ο διψήφιο είναι καλύτερο!χαχα :spin:
    Πλέον επειδή σπουδάζω Τεχνολογία Τροφίμων έχω απαξιώσει σε μεγάλο βαθμό το θέμα του φαγητού.. Το βλέπω ως μέσο επιβίωσης.. Δυστυχώς δεν έχουμε κάνει ακόμη πολλά για τα γλυκά!χαχαχα :dork:

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •